piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Lekarz rodzinny

Czy jest aktualnie jakiś lekarz rodzinny, który normalnie przyjmuje pacjenta? Bo stetoskop w domu jest ale nie bardzo wiem jak dźwięk przez telefon przesłać, zdjęcie gardła czy wysypki jakoś przejdzie ale aparatu do usg już nie posiadam i nie wiem jak zrobić zdjęcie np. powiększonych węzłów chłonnych, dźwięk kaszlu jakoś nagrać można ale odgłosy pracy jelit do oceny ich prawidłowości... - tu już moja inwencja twórcza się kończy. Jest jeszcze jakiś, który pracuje czy może na studia medyczne trzeba się wybrać - teraz pewnie zdalnie da się egzamin z anatomii zaliczyć to łatwiej będzie.
Poważnie pytam, gdzie do lekarza? Po recepte czy zwolnienie wiem gdzie dzwonić ale jak potrzeba lekarza to gdzie?

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 Lekarz rodzinny   
teji 08-09-20 21:32 
 Re: Lekarz rodzinny   
ByleJaki 08-09-20 22:01 
 Re: Lekarz rodzinny   
panidomu 08-09-20 22:45 
 Re: Lekarz rodzinny   
zdzicho 09-09-20 14:14 
 Re: Lekarz rodzinny   
MikeBond 14-09-20 16:01 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org