piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy to wstyd ?

Czy trzeba się wstydzić uczestnictwa w wystawie malarstwa J. Swoińskiego ?
Niektórzy się maskowali, a nawet dodatkowo zasłaniali twarz rękami. To policzek dla artysty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to wstyd ?

Nie, to nie wstyd, ale nieustanna obecność aparatów i kamer jest zdecydowanie drażniąca. W dzisiejszych czasach nie ma możliwości pójścia na żadne wydarzenie, imprezę, czy koncert, żeby nie zostać \"obcykanym\" z każdej strony. Ani to miłe, ani przyjemne. Osobiście bardzo nie lubię zdjęć, tym bardziej nie lubię jeśli ktoś obcy staje naprzeciwko mnie z aparatem i bezczelnie ładuje mi obiektyw w gębę. Szczerze, to jeden z głównych powodów, dla których zaprzestałam chodzenia na jakiekolwiek publiczne imprezy w naszym mieście. Z założenia kameralna impreza, jaką jest wystawa prac artysty, powinna taką pozostać. Ludzie bywają nieśmiali, zakompleksieni, niefotogeniczni, są też tacy jak ja, którzy zwyczajnie nie lubią, gdy ktoś fotografuje ich bez chociażby zapytania o zgodę. Wszechobecna, agresywna wręcz nachalność fotoreportrów w dzisiejszych czasach jest przerażająca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to wstyd ?

Ci fotopstrykacze gotowi są dla kilku złotych, ściągnąć Tobie majtki lub spodnie i pstrykać zdjęcia :)

Niema w nich ani odrobiny wstydu i poszanowania ludzkiej prywatności, ale spróbuj ich opstrykać z każdej strony, to od sądów się nie ogonisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to wstyd ?

Paparatzzi są u nas to znaczy że jesteśmy wielkim miastem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to wstyd ?

To żaden wstyd :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org