czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jezus był Arabem

sztuczna inteligencja pomaga już w wielu dziedzinach. Tym razem została wykorzystana do stwozenia wizerunku Jezusa.
Trudno podejrzewać sztuczną inteligencję o jakies kumoterstwo, stronnictwo i tym podobne cechy ludzkie.
Mamy więc wizerunek Araba.
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/nauka-i-technika/tak-wygl%C4%85da%C5%82-jezus-chrystus-wed%C5%82ug-algorytm%C3%B3w-sztucznej-inteligencji/ar-BB18CHUz?ocid=msedgdhp

I to jest dowód na na teorię, że to żydzi wymyślili chrześcijaństwo dla gojów. Nie mogli pokonac chrześcijan, więc przekonali ich, że Jezus był żydem.
Kolejne ich kłamstwo wyszło na jaw.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jezus był Arabem

0-22 znowu uaktywniłeś się i wyróżniłeś przy okazji wypisując znowu jakieś tam durnoty.Spadaj na forum polityka i pisz swoje durnoty wraz z kamratami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jezus był Arabem

lewitan, naucz się czytać ze zrozumieniem. To nie ja to wymyśliłem. Taki wizeryunek stworzyła sztuczna inteligencja, którą trudno posądzić o rasizm, antysemityzm i inne tego typu wymysły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jezus był Arabem

co to za prowokacja?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jezus był Arabem

Już bardziej prawdopodobne jest że, totalnych tzw. opozycjonistów zrobiono sztucznym fiutem.
Bo to niemożliwe aby człowiek narobił samych kvrev i kretynów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jezus był Arabem

Kalipso
Maracki - emu nie tłumacz bo i tak nie zrozumie. Wczytaj się w Jego odpowiedź do mnie. Twierdzi, że taki wizerunek stworzyła sztuczna inteligencja. Ok. nie twierdzę, że tak nie było. Tylko, trzeba mieć jeszcze troszeczkę, tej własnej inteligencji i mieć świadomość, że ktoś to sztuczną inteligencję jednak stworzył - nieprawdaż, skoro nazwana została sztuczną itd. itp.
Niemniej wracając do Twojej wypowiedzi, też mam wrażenie, że co niektórzy zostali powołani na ten świat plastikowymi i sztucznymi kvtasami i porodzeni przez gumowe vaginy, ale cóż na to poradzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jezus był Arabem

Otóż Chrystus był Wedyjskim wysłannikiem. Na youtube wyszukaj Naukowe tsunami i zacznij na 18 min 57 sek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jezus był Arabem

Lewitan
Kretynizm lewaków z tej tzw. opozycji sięga zenitu.
Coś wam napiszę.
Wszyscy zapewne pamiętają niejakiego Michała vel \"margo\". Który pomimo posiadania ptaka i spółkowania z kobitami, wmawiał że sam też jest - łona.
A te jego związki, to cysto lesbijskie.
Poza tym, taki tzw. lider jak Czarzasty, oraz inne te tzw. autorytety, również wyły że, - to łona a nie łon!
Więc ja teraz proponuję wszystkim facetom którzy ukończyli 60-tkę, aby poszli do ZUS, powiedzieli że są Zośką i Gośką. Przez co jako kobitom, po ukończeniu lat 60, należy im się emerytura.
I niech tylko ktoś spróbuje zakwestionować? Od razu takiego wyzwać od ciemnych faszystów, nazistów i huk wie czym jeszcze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org