wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sypiąca się obwodnica Kupisk Starych

mówi się o sypiąiacej się obwodnicy Konarzyc podaczas gdy to samo dzieje się z obwodnica Kupisk Starych.Prosze popatrzeć na skrajnie jedni gdzie wykonany jest z betonu murek kierujący wodę opadową do odprowadzenia. Miejscami na duzych odcinkach dosłownie rozsypał się jak byłby wykonany z samego piasku. To żle świadczy i stawia pod znakiem zapytania o solidnośc tej całej inwestycji.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sypiąca się obwodnica Kupisk Starych

To są krawężniki ślizgowe tymczasowe na czas ukorzenienia się skarp znawco, ma prawo się zniszczyć ponadto zanim coś się pisze radzę poczytać co to jest skrajnia jezdni. Typowy Polak znawca w każdej dziedzinie

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sypiąca się obwodnica Kupisk Starych

do bigi2004
On nie rozumie Twojej odpowiedzi. Ponieważ On tylko wkleja bez refleksji jakieś tam \"przeczytane\" wieści i \"sensacje. Łatwo to zauważyć, ponieważ sam to zauważyłeś. Znowu jak już napisze coś od siebie, to nie wiadomo o co chodzi i z której strony warto to zacząć czytać. Za chwilę zresztą przekonasz się. Norma na tym forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sypiąca się obwodnica Kupisk Starych

flakuś rozumie czopki i wazelinę ziuty ha ha ha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sypiąca się obwodnica Kupisk Starych

panie bigi ok tylko czemu rozsypały się jak z piasku a nie z betonu zanim się ta skarpa ukorzeniła. odnośnie tej skrajni jezdni to nie zyłem tego jako okreslenia profesjonalnego bo takiego nie znam . Uzyłem to pojęcie jako wskazanie miejsca gdzie to zauwazyłem. TAAK WIEC PROSZE BEZ WYSZUKANYCH ZŁOŚLIWOŚCI . A jeżeli pan się na tym zna to czy waża pan ,ze ten stan który tam jest w tej chwili to jest stan prawidłowy? Bo dla mnei to wygląda na zwyczajne sypaniei się obwodnicy.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sypiąca się obwodnica Kupisk Starych

panie lewiatan otoż :



facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sypiąca się obwodnica Kupisk Starych

panie bigi ok!!! Tylko czemu rozsypały się jak z piasku a nie z betonu, zanim się ta skarpa ukorzeniła?. Odnośnie tej skrajni jezdni to nie użyłem tego jako pojęcia profesjonalnego bo takiego nie znam . Uzyłem to pojęcie jako wskazanie miejsca gdzie to zauwazyłem. TAK WIEC PROSZE BEZ WYSZUKANYCH ZŁOŚLIWOŚCI . A jeżeli pan się na tym zna ,to czy uważa pan ,ze ten stan który tam jest w tej chwili to jest stan prawidłowy? Bo dla mnie to wygląda na zwyczajne sypanie się obwodnicy.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sypiąca się obwodnica Kupisk Starych

Jałowa dyskusja , która odbiega od sedna sprawy . A prawda jest niestety taka , że na obwodnicy Starych Kupisk jest sporo wad jakie już się ujawniają : garb na połączeniu obwodnicy z ul. Nowogrodzką, ścieżka rowerowa z popękanym , czy pomarszczonym asfaltem , braki w asfalcie (na razie nieduże) również na początku Nowogrodzkiej , czy rozsypujące się odpływy ze ścieżki. Jak na niecały rok od zakończenia budowy to dużo. Mam nadzieję ,że właściciel drogi szybko zgłosi te usterki do reklamacji bo ewidentnie jakość wykonania nie jest najwyższa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sypiąca się obwodnica Kupisk Starych

Swoje dokładają tubylcy swoimi traktorami i innymi ciężkimi maszynami rolniczymi. Rozjeżdżają i łamią wjazdy na pola i drogi podporządkowane. Ścieżek rowerowych też nie oszczędzają - połamany i pomarszczony asfalt i krawężniki. Za pięć lat będzie ruina a nie droga.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sypiąca się obwodnica Kupisk Starych

To że tubylcy używają traktorów i sprzętów to chyba oczywiste dlatego projektant tak powinien zaprojektować drogę i technologię wykonania by wytrzymała dane obciążenie tak powinny być wykonane te zjazdy i przejazdy. W dzisiejszych czasach i technologii oraz sprzęcie raczej nie powinno być problemu. To nie wina tubylców i traktorów tylko złe zaprojektowanie przecież oczywiste że ten sprzęt musi wjechać na te pole

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sypiąca się obwodnica Kupisk Starych

a jak do tej pory odbywał się dojazd na pole? Bo obwodnica ma za zadanie usunąc ruch tranzytowy z centrum Kupisk a nie umożliwiać dojazd na pole.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sypiąca się obwodnica Kupisk Starych

Jaka jest różnica między krawędzią a skrajnią nazwaną potocznie, ja nie widzę nic dziwnego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sypiąca się obwodnica Kupisk Starych

potocznie nie ma żadnej. Natomiast z perspektywy profesjonalisty jest bardzo duża. W przypadku złośliwych kabotynów z kompleksami jest niebywałą okazją aby zabłysnąć wątpliwym intelektem.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org