czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
prezent ślubny - poradźcie

witajcie! Doradźcie mi co kupić koleżance jako prezent ślubny? Ma byc to dodatek do koperty. Wszelkiego rodzaju kwiaty, pościele itp odpadają. Myślałam bardziej nad czymś takim osobistym , tak by wspominała sobie ten dzień patrząc na to.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent ślubny - poradźcie

Karta Upominkowa czy Podarunkowa : Rossmann, Kaufland, Tesco, Reserved itd.... doładujesz kwotą od 50zł do 500 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent ślubny - poradźcie

Dołącz swoją gołą fotkę, na pewno zapamięta na dłużej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent ślubny - poradźcie

Coś z ceramiki ręcznie robionej - jest do kupienia w Łomży od twórcy takowych (patery, owocarki itp) ręcznie ozdobiony zestaw kieliszków ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent ślubny - poradźcie

Bardzo fajne są srebrne święte obrazki do postawienia.Polecam.Do kupienia na przeciwko katedry lub na Mazowieckiej.Ja kupiłam dla chrześniaczki na komunie z dedykacją .Piękne:) Sama byłabym zadowolona z takiego prezentu.Duży wybór i podobne ceny też na allegro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent ślubny - poradźcie

Może jakiś kolaż/obraz złożony ze wspólnych zdjęć młodych i waszych z jakąś dedykacją? Teraz można stworzyć całkiem fajne kompozycje. I taki prezent z pewnością będzie młodym przypominał o konkretnych gościach :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent ślubny - poradźcie

moze co personalizownego ? ze djeciami pary

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent ślubny - poradźcie

Ja bym wybrał coś fajnego do domu, które będzie również wyjątkowe. Dla swojej siostry 2 lata temu kupiliśmy z żoną Wyjątkowo piękne szkło stołowe z oferty http://www.rad-pol.com.pl/oferta/artykuly-dekoracyjne/szklo-stolowe.html . Zaglądnij może jakiś inny dodatek Ci się spodoba bardziej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent ślubny - poradźcie

pościel albo ręczniki. To jest taki uniwesalny prezent i zawsze się przyda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent ślubny - poradźcie

Ja poszłabym w klasykę :) Może pomyśl o takiej eleganckiej pościeli, powinni się ucieszyć :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent ślubny - poradźcie

może porządny czajnik bezprzewodowy? zobacz sobie w Duka jakie mają czajniki rewelacyjne https://duka.com/agd/czajniki-elektryczne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent ślubny - poradźcie

Ten pomysł z winnicą bardzo przypadł mi do gustu. Coś innego, oryginalnego, kreatywnego. Może poszukaj czegoś w podobnym klimacie. Wszystko zależy od gustów i preferencji młodej pary. Jeżeli lubią adrenalinę, fajnym pomysłem będą skoki spadochronowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent ślubny - poradźcie

Pieniądze! Dzisiaj większość osób właśnie tego sobie życzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent ślubny - poradźcie

popieram pościel, ręczniki, sztućce, zastawa, serwis kawowy, to są rzeczy które w małżeństwie się przydają :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent ślubny - poradźcie

Jeśli chcesz prawdziwe obrazy od artystów, a nie pseudo dzieła sztuki rodem z allegro to poszukaj galerii z prawdziwego zdarzenia. Pierwsza lepsza z brzegu:
https://www.galeria.tworcowsztuki.pl/index.php Tylko uprzedzam, że tanie nie będzie. Jeśli nie obraz, to może jakiś nowoczesny plakat? Powinno być trochę taniej, chyba....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent ślubny - poradźcie

Ja na prezent ślubny kupuję zazwyczaj narzuty na łóżka, jest to praktyczny prezent, a dobrej jakości posłuży na lata :) Ale jeżeli chcesz coś innego to zerknij sobie na https://estadi.pl/ ja u nich kupowałam narzuty, ale znajdziesz u nich też inne produkty jak chociażby szkatułka na biżuterię, pudełko na zegarki czy szkło dekoracyjne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent ślubny - poradźcie

Nie lepiej dać po prostu pieniądze i ewentualnie jakiś skromny dodatek do tego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent ślubny - poradźcie

tż mi się wydaje że najlepiej hajs i jakieś dobre wino, albo nie wiem jakiś las w słoiku czy coś w tym stylu chociaż to bardziej dla rodziców się kupuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent ślubny - poradźcie

Te uniwersalne prezenty to masakra, młodzi się uśmiechają, dziękują, bo inaczej im nie wypada. A tzw \"gusta\" są różne. I potem leżą takie szmaty (narzuty, pościel, obruski, ręczniczki) lub szkło i inne drobiazgi, które podobały się osobie kupującej prezent (szklaneczki, serwisy). Młodzi wiedzą, co sobie chcą kupić, a tak wędruje to na śmietniku, lub w najlepszym wypadku teściowa dostanie prezent na gwiazdkę lub zostanie sprzedane na allegro. Nie ma nic gorszego niż nietrafiony prezent. Jakiś \"talon\" na zakupy w sklepie meblowym. A może młodzi oszczędzają na samochód, albo kupują mieszkanie na kredyt. Może prędzej potrzebują pieniędzy na zakup armatury do łazienki, bo ładną pościel czy ręczniki mogą sobie kupić za parę groszy, a już jak się kupi na AliEkspres... To szał na cały powiat (miasto Łomża, to też powiat, tylko grodzki). Takie rzczy były dobrym prezentem w latach osiemdziesiątych, kiedy upolowanie pieluch tetrowych graniczyło z cudem.
Najlepszy prezent to pieniądze (kwota na jaką gościa stać, bez spinania się) i jako dodatek dobry alkohol, czy jakaś srebrna miniaturka. Ostatnio kupiłam na prezent ślubny w Łomżyńskiej Księgarni Diecezjalnej (na przeciwko Katedry) książkę z cytatami (fragmentami) z biblii nt. ślubu i małżeństwa, opatrzyliśmy to z mężem odpowiednią dedykacją (coś dla ducha) i do tej pamiątki dołączyliśmy odpowiednią kwotę pieniędzy. Sądzę, że byli zadowoleni. Coś na symboliczną pamiątkę tego wielkiego święta nowożeńców i coś konkretnego (pieniądze) na pomyślną wróżbę dostatniego, wspólnego życia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent ślubny - poradźcie

Zelazko.

Ale nie takie na pare a na dusze.Kupisz u sprzedawcy staroci.
Dodaj grawera z zyczeniami na nim i pamiatka super.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent ślubny - poradźcie

Na prezent ślubny to pieniążki najlepiej ale jak już jakiś prezent to może zastawa ładna stołowa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent ślubny - poradźcie

winko, pościel ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent ślubny - poradźcie

Ja uważam, że najlepszy prezent ślubny to kasa, można dołączyć coś osobistego w postaci np. jakiejś ozdoby do domu, jeśli znamy gust pary młodej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org