piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
podolog

witam,
czy orientuje się ktoś, czy w Łomży jest gdzieś gabinet podologa, lub czy jakiś gabinet kosmetyczny wykonuje podobne usługi?
Dzięki za wszelkie informacje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podolog

Ja się tym zajmuję - zapytanie jest stare, ale jeśli ktoś dalej potrzebuje takich usług to śmiało piszcie. Doświadczenie mam spore, wielu klientom udało się pomóc. Zostawiajcie kontakt do siebie w temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podolog

Czy w okolicy otwarto jakiekolwiek miejsce w którym faktycznie można teraz zrobić szkolenie zawodowe? Jeśli tak, to napiszcie proszę gdzie dokładnie i na jakich zasadach. Chodzi o pracownika.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podolog

Grizrlda spróbuj leczyć się na głowę trollu. Odradzam pseudo firemki , kryte płacą by je zachwalać. To świadczy dobitnie o braku profesjonalizmu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podolog

No na śląsk to raczej daleko, ja mam sprawdzony Gabinet podologiczny w Warszawie- Gabinet zdrowej Stopy jak Sady Żoliborskie. Przyjmujte tu pani Agnieszka Kowalewska, choć ostatnio byłam u tej nowej Pani Agnieszki z odciskami. też super babeczka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podolog

Ja Ci zdecydowanie polecam najlepszą grupę pogologów z Warszawy: https://www.linia.org.pl/gabinet-podologiczny-warszawa/ - jakby nie ich opieka nad moimi stopami, to mógłbym zapomnieć o pływaniu na basenie marioos napisał(a):

> No na śląsk to raczej daleko, ja mam sprawdzony Gabinet
> podologiczny w Warszawie- Gabinet zdrowej Stopy jak Sady
> Żoliborskie. Przyjmujte tu pani Agnieszka Kowalewska, choć
> ostatnio byłam u tej nowej Pani Agnieszki z odciskami. też
> super babeczka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podolog

Miałem spore problemy ze stopami, dlatego zgłosiłem się o pomoc do polecanego mi Podologa w Szczecinie - https://revitamed.eu . Uzyskałem ogromną pomoc i bardzo indywidualne podejście do klienta, dlatego mogę Wam ich z czystym sumieniem polecić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podolog

W razie czego też sklep podologiczny oferuje szeroki asortyment produktów do pielęgnacji stóp i leczenia schorzeń. W razie potrzeby polecam zajrzeć i kupić co potrzebne

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org