czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Skąd sprawdzony dobry ekogroszek?Ekoret? Retopal? Inny?

Witam tak jak w temacie gdzie mozna kupic dobry ekogroszek?Ekoret? Retopal? Inny?
W chwili obecnej zakupiony ekogroszek firmy Jaret spieka sie i w zwiazku z tym nie jestem zadowolony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd sprawdzony dobry ekogroszek?Ekoret? Retopal? Inny?

Ja biorę z Wizny i pali się super.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd sprawdzony dobry ekogroszek?Ekoret? Retopal? Inny?

prosilbym jeszcze o nazwe producenta bo moze sie okazac ze jest kilka innych rodzajow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd sprawdzony dobry ekogroszek?Ekoret? Retopal? Inny?

w Śniadowie mają niezły 25kg po 17.50zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd sprawdzony dobry ekogroszek?Ekoret? Retopal? Inny?

Wszystko OK ale prosze o podawanie NAZWY kopalni z ktorej pochodzi ekogroszek lub firmy ktora paczkuje ten ekogroszek!.Plus jesli w Sniadowie to gdzie? bo moze sie okazac ze jest tam kilka skladow opalu.Plus ewntualnie jakis numer telefonu.Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd sprawdzony dobry ekogroszek?Ekoret? Retopal? Inny?

pakowany w Toruniu sprzedają pierwszy budynek w Śniadowie od strony Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd sprawdzony dobry ekogroszek?Ekoret? Retopal? Inny?

Nie wiem z jakiej to kopalni, ale biorę 2 rok, i jestem zadowolony.
Wypala się ładnie, nie koksuje.
Masz numer i sam się spytaj:
608478854

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd sprawdzony dobry ekogroszek?Ekoret? Retopal? Inny?


Szukam opinii osób stosujących pellety, podobno spalanie pelletu w porównaniu z ekogroszkiem w praktyce nie zapyla pieca więc nie trzeba go tak często czyścić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd sprawdzony dobry ekogroszek?Ekoret? Retopal? Inny?

Witam,
owszem ogromnym plusem pellet niewielka ilość popiołu (poniżej 0,5 procent dla pelletu produkowanego przez Stelmet), która może zostać użyta jako naturalny nawóz w ogródkach. Pellety zaliczają się do paliw ekologicznych - bardzo niska zawartość dwutlenku siarki i innych szkodliwych substancji w spalinach, sprawia, że po spaleniu pozostaje przyjemny zapach drewna.
Polecam je do ogrzewania domów i innych pomieszczeń.
Ponadto Pellety Stelmetu przekraczają parametry wartosci opalowej wymagane przez certyfikaty DIN oraz DINPlus. Dla pelletu LAVA ta zawartosc to ok. 19,00 GJ/kg a dla pelletu OLIMP ok 20,00 GJ/kg, (wartosc opalowa byla wyzsza niz 18,00 GJ/kg)

W dłuższej perspektywie jest to bardziej opłacalna metoda ogrzewania. Oprócz tego bezproblemowość i wygoda -bezcenne.

W razie wątpliwości chętnie odpowiem na Wasze pytania.

Pozdrawiam
Andrzej Wysocki
_____________________________
eRzecznik pelletów Stelmet: LAVA, OLIMP


Andrzej Wysocki
_____________________________
eRzecznik pelletów Stelmet: LAVA, OLIMP

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd sprawdzony dobry ekogroszek?Ekoret? Retopal? Inny?

Cześć, na szybko podzielę się opinią, miałem obawy przed zamawianiem przez Internet, ale zaryzykowałem i jestem zadowolony, ekogroszek kupiłem przez stronę taniopal.pl, dowieźli w ciągu 2 dni, węgiel jest suchy, worki są z wentylacją całość zapakowana na paletach. Jeżeli macie dalej wątpliwośći to zdecydowanie polecam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd sprawdzony dobry ekogroszek?Ekoret? Retopal? Inny?

ja w zeszlym roku palilam z taniopal i nie byl zly ale w barborce kupilismy na probe i byl o wiele lepszy, zrobilismy zapas na zime, cena to 700 za tone, moga miec pakowane roznie ale od lat podobno biora z jednego zrodla

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd sprawdzony dobry ekogroszek?Ekoret? Retopal? Inny?

Spróbuj zamówić od https://stabek.pl/, mają fajne ceny, do tego węgiel jest osuszany dodatkowo, ogólnie nie miałem z nim żadnego problemu, ładnie się wypala i nie ma siarki w nim (czulibyśmy;)).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd sprawdzony dobry ekogroszek?Ekoret? Retopal? Inny?

JanZ siarkę czułeś raczej swoje pierdy od reklamy pewnie nawet pieca nie masz i w bloku mieszkasz a tu trollu ciemnotę wciskasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd sprawdzony dobry ekogroszek?Ekoret? Retopal? Inny?

A ja zastanawiam się, na ile wydajne byłyby takie podesty grzewcze. Bo mielibyśmy możliwość ich zainstalowania, a bardzo chętnie zrezygnowalibyśmy z pieca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd sprawdzony dobry ekogroszek?Ekoret? Retopal? Inny?

nie dziaduj trollu, bo nikt tu już nie łyka tych waszych wklejek g.ównianych firmek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd sprawdzony dobry ekogroszek?Ekoret? Retopal? Inny?

My zamawiamy w składzie Sobianek, sprawdzony skład. Opał najwyzszej jakości, z certyfikatami. No i dowóz w całej Polce. Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd sprawdzony dobry ekogroszek?Ekoret? Retopal? Inny?

dobry ekogroszk tel. 516 715 198

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org