czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
lewitan1860 , gdzie mieści się twój ZBÓR ZIELONOŚWIĄTKOWCÓW ?

sorry, dalej działasz w zborze zielonoświątkowców ,
czy znów wróciłeś na łono świadków Jehowy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lewitan1860 , gdzie mieści się twój ZBÓR ZIELONOŚWIĄTKOWCÓW ?

Wracając do Twojego wcześniejszego wątku .... :)


Przecież nie jesteś Warszawiakiem i jak pisałem wcześniej na Golędzinowie miałeś pierwszą kwaterę, poza tym skąd wiesz, że w ZOMO nie było Warszawiaków?
I skąd wiesz jacy tam ludzie znajdowali się i skąd pochodzili oraz w jaki sposób tam trafili ? Dziwne to jest! Przecież nie była to i obecnie również nie jest tak powszechna wiadomość o takich sprawach. Znali takie informacje, jedynie Ci którzy tam służyli.
Towarzyszu Czesławie Dykta, coś kręcisz i nie do końca mówisz prawdę, wstydź się. Niemniej o ile w Kownaty nie dawałem wiary, to jednak po ostatnim wpisie możemy być coraz bardziej pewni, że byleś ORMO lub ZOMO lub w czymś podobnym.
Zresztą logika Twoich wypowiedzi jest wprost z notatnika milicjanta. Natomiast wulgaryzmy to pochodne deficytu wychowania, ale jak ród wywodzi się spod Ciechanowa, lub innego Radomia to już tak bywa. Oczywiście nie ubliżając tym ludziom. Zawsze jakaś tam czarna owca zaplącze się jak Ty Czesławie Dykta na tym forum :).

I pomyśleć, że w Stolicy tak ludzie chamieją, wystarczy parę lat pomieszkać i mamy obraz nędzy i rozpaczy kulturowej.

Ach.... co za czasy Czesławie Dykta ..... :) A twierdzisz, że przyjechałeś tępić w mieście Łomża ciemnogród i zacofanie i to jako kto? Jako lokalny patriota!? Lepszej opinii sam sobie nie mogłeś wystawić.

Gdzie jest zbór zielonoświątkowców w Łomży, tego niestety nie wiem, ale Sala Światków Jehowy jest przy ulicy gen. Sikorskiego, oczywiście nie w Radomiu czy Ciechanowie lub Twoim Sierpuchowie gdziekolwiek by nie było, tylko w pięknym mieście nad Narwią, czyli w Łomży, które jest miastem ludzi mądrych i dumnych z siebie i ze swojego miasta.

Tow. Czesławie Dykta :) Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lewitan1860 , gdzie mieści się twój ZBÓR ZIELONOŚWIĄTKOWCÓW ?

... czyli znów jesteś świadkiem Jehowy

WYPRZESZ SIĘ PUBLICZNIE SWOJEJ WIARY ?

Jak coś, to potrafisz po paręnaście postów wsadzić w temat, który założyłeś z myślą o mnie. A teraz nabierzesz wody w usta - czy odpiszesz ?


Po kigo wała teraz tu wtrącasz wątek z innego tematu ?
https://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=817711&t=817711

Tam ci już odpisałem , ale jak chcesz tu , to też powtórzę .

Jestem Warszawiakiem , ale :

\"ps:
sorry, jednak o Golędzinowie, MO, ZOMO i ORMO itp...
nie wiem tyle co ty .
Wiem tylko, że wówczas w tych jednostkach żadnego Warszawiaka nie spotkałbyś.
Tam \"pracowali\" przyjezdni z prowincji, takie wsiowe chamy, jak ty
często uciekające przed zasadniczą służbą wojskową w LWP :)
Ciekawe jakiego stopnia dosłużyłeś się tam za pałowanie Warszawiaków na ulicy i w kazamatach komisariatów ? Bez matury - starszy sierżant ?\"

lewitan,

w latach 60, 70, 80 i jeszcze 90tych,
( później z biegiem czasu i napływem \\\"słoików\\\", to już się zmieniło )

- żaden chłopak na osiedlu nie podałby ręki milicjantowi, ZOMOwcowi czy ORMOwcowi - nawet nazwanie kogoś takowym było jednym z większych ubliżeń.
( ale wiejski parobku, skąd masz wiedzieć, że w owych latach 80% młodych Warszawiaków w wieku 13-30 lat na swój sposób \\\" grypsowało \\\".)
Nawet brat brata się wypierał i go gonił oraz gnębił, jakby ten drugi wstąpił w szeregi jednej z tych formacji, a fakt były takie pojedyncze przypadki , czara owca , jak w każdym porządnym stadzie się znajdzie.
Skąd wiem, a no bo o tym się często mówiło, jak naśmiewaliśmy się z przyjezdnych chamów , że np. chodzą parami, bo jeden umi cytać a drugi pisać :)

... ale pozostaje pytanie : skąd u ciebie taka obsesja i pamięć o ORMO,
oraz znajomość realiów panujących na Golędzinowie ,
czyżby wspomnienia z młodości ?
Te \"towarzyszu\" to chyba też twój nawyk, bo tak zwracali się do siebie
członkowie tych formacji , jak i członkowie PZPR.
a propos : swoją legitymację PZPR masz jeszcze w szufladzie ?


... ba, nawet i jak ktoś był w ZHP , nie mówiąc już o ZSMP, PZPR
- to na podwórku czy mieście , był uważany za frajera ( za kiepskiego ) i nikt mu ręki nie podał !
( no chyba, że mu podobna menda )

... a i wtedy, w tamtych czasach też goniło się świadków Jehowy czy zielonoświątkowców.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lewitan1860 , gdzie mieści się twój ZBÓR ZIELONOŚWIĄTKOWCÓW ?



\"skąd masz wiedzieć, że w owych latach 80% młodych Warszawiaków w wieku 13-30 lat na swój sposób \\\\\\\" grypsowało \\\\\\\".

No to już wiemy jakie \"wykształcenie\" wyniosłeś z \"Warszafki\" tylko pogratulować.

To znaczy, że Rafał Trzaskowski też \"grypsuje na swój sposób\" ?

I jeszcze chcesz to przenieść takie zachowania do Łomży, aby młodzież, zamiast posługiwać się poprawnym językiem polskim, zaczęła grypsować. Może idź na całość i niech w Łomży wprowadzą w szkołach godzinę \"nauki grypsery\".

Ok. To powiedz ile siedziałeś i z jakiego paragrafu. :) Ciekawa sprawa, nie wiedziałem, że aż tak się otworzysz! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lewitan1860 , gdzie mieści się twój ZBÓR ZIELONOŚWIĄTKOWCÓW ?

Czy objawem twojej tępoty umysłowej jest brak możliwości czytania tekstu ze zrozumieniem ?
Gowno mnie teraz obchodzi, czy Rafał w latach 80-90tych \"grypsował\" czy nie ?
Ważne, że \"wyszedł na ludzi \", ma tytuł doktora i zna 5 języków obcych.


... siedzieć nie siedziałem, ale \"zawiasy\" miałem
i to nie za kradzież, włamanie, paserkę, za rozbój , za narkotyki, czy gwałt, stręczycielstwo itp... lub pedofilię. A jaki paragraf , to się domyśl :)))

Ważne, że udało mi się skończyć polibudę .

To już teraz wiesz,
że do Milicji, ZOMO, ORMO czy i do PZPR
z taką kartą, by mnie nie przyjęli ,
a ja bym do nich i za grube pieniądze nie poszedł .


ps:
... ale dalej pozostał mi uraz do takich miękkich cioot
i frajerów , jak ty - co to : \"bułkę przez bibułkę a gowno gołą ręką \" .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lewitan1860 , gdzie mieści się twój ZBÓR ZIELONOŚWIĄTKOWCÓW ?

Grypsera przypomnę dotyczy li tylko więźniów zakładów karnych. I to najbardziej aspołecznych elementów kryminalnych. Dziękujemy, że nas oświeciłeś tym wpisem, aż mi ręce na klawiaturę opadły.

Te nasz dialogi zapiszę, i przekażę potomnym znanym mi Warszawiakom od pokoleń, a w szczególności to, że twierdzisz, że tak duża społeczność Warszawy posługuje się lub posługiwała się codziennie grypserą.

To jedno, a drugie to, już tak jest, że większość z nas czy to prywatnie, czy to służbowo ma i miała kontakt ze Stolicą i jakoś trudno uwierzyć w Twoje rewelacje.

Jest też taka ewentualność, że do Ciebie Warszawiacy grzecznie zwracali się i to w sposób naturalny nie wymuszony, a Ty znjac życie tego po prostu za bardzo nie rozumiałeś i odebrałeś jako \"grypserę\" nie rozumiejąc, że istniej kultura wypowiedzi i poszanowanie innego człowieka w przeciwieństwie do zwrotów, które były stosowane na co dzień w Twoim rodowitym PGR-że. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lewitan1860 , gdzie mieści się twój ZBÓR ZIELONOŚWIĄTKOWCÓW ?

Państwowe Gospodarstwo Rolne - przypomnę młodszym czytelnikom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lewitan1860 , gdzie mieści się twój ZBÓR ZIELONOŚWIĄTKOWCÓW ?

Jehowy,

w owych latach \"podwórkowa \" grypsera była odpowiednikiem
dzisiejszego slangu miejskiego
i obecnej \"mowy\" młodzieży

a do potocznej mowy i starszych już obecni wiekiem Polaków
przeniknęło wiele słów i zwrotów zaczerpniętych z grypsery,
- kumasz , czy dalej ci coś nie pasi ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lewitan1860 , gdzie mieści się twój ZBÓR ZIELONOŚWIĄTKOWCÓW ?

Mogłeś mieć wyrok, za złamanie zasad pełnienia służby i zabór mienia służbowego. Skopanie i znęcanie się nad psem służbowym. Za zdradę tajemnicy służbowej w trakcie libacji alkoholowej. Również za znęcanie się nad podwładnymi. Za groźby karalne wobec innych Twoich Towarzyszy pod wpływem alkoholu i dlatego zawieszono wykonanie kary na czas określony.

Jednocześnie mogłeś być skazany za wykorzystanie ciągnika w rodzimym PGR do celów prywatnych i nielegalne ubicie świni swojego sąsiada, bo własnej było żal, albo była \"zeżarta wcześniej\".

Tak właśnie domyślam się Zero dwadzieścia dwa. Sadząc po Twojej kulturze, i agresji nie zasiadłeś na ławie oskarżonych za dokonanie przyzwoitego czynu, na korzyść innej osoby lub grupy osób.

Dlatego jestem pewien, że karany byłeś za czyny pospolite, które próbujesz obecnie podciągnąć pod akt heroizmu i walki. Takich bohaterów już znamy w naszych dziejach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lewitan1860 , gdzie mieści się twój ZBÓR ZIELONOŚWIĄTKOWCÓW ?

hahaha


cyt... \" Sala Światków Jehowy jest przy ulicy gen. Sikorskiego,...\"

raz : kto to wie i tym się interesuje ?

dwa : z jakim namaszczeniem napisane są te słowa :))

KTO NORMALNY , NIE BĘDĄCY JEHOWYM
PISAŁBY \"SALA\" I \"ŚWIADKÓW\" WIELKĄ LITERĄ ?


lewitan,

jak po domach chodzić i namawiać Polaków do zmiany religii , to się nie wstydzisz

a teraz publicznie przyznać,

że jesteś świadkiem Jehowy, to się wzdragasz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lewitan1860 , gdzie mieści się twój ZBÓR ZIELONOŚWIĄTKOWCÓW ?

Wracając do R. Trzaskowskiego, rzeczywiście wyrósł na porządnego faceta. Nie znam Go osobiście, ale wiem, że również uważany jest za bardzo grzecznego i kulturalnego faceta. Jednym słowem trzymającego fason.

Wykształcony jest, jak wspomniałeś posiada tytuł naukowy doktora. Teraz Ty porównaj się do niego i do jego zalet oraz sposobu spędzania życia.

I co .... mamy tylko obraz nędzy i rozpaczy. Przeszłość kryminalna, grypsera, chamstwo. Języka żadnego nie znasz, ponieważ Twój Ojczysty język to grypsera, wulgaryzmy, brak składni. Krótkie urywane zdania, cechujące ludzi nie wykształconych.

W jednej wypowiedzi, a często w jednym zdaniu potrafisz sobie sam zaprzeczyć. Nie logiczne i nie spójne wypowiedzi nacechowane emocjami, skakanie z tematu na temat. Wyzwiska i wulgaryzmy jak nie potrafisz zrozumieć innych lub nie potrafisz zrozumieć informacji przekazywanych Tobie w miarę dostępny sposób.

Nie oczekuj, że jak zabierasz głos publicznie, to społeczność będzie Tobie tłumaczyła trudniejsze zagadnienia jak 6 - latkowi. Wspominałem już Tobie, że w ZOO nawiązali kontakt z szympansicą poprzez język migowy. Te dialogi byly spójne. Nie chodzi mi o ZOO Warszawskie, ponieważ by została nauczona grypsery. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lewitan1860 , gdzie mieści się twój ZBÓR ZIELONOŚWIĄTKOWCÓW ?

jehowy,
a ty alkoholu nie łykasz ? ( nie kirasz ?)
papierosów też nie palisz ? ( szlugów nie jarasz ? )


fakt, byłem karany za czyny pospolite,
ale nie te które wymieniłeś ,
i nie nawijaj świrze o jakimś tam ... \" akcie heroizmu i walki. \" , ja sam tego tak nie przedstawiam .

No i pomyśl logicznie - byłem karany ale nie za ubicie świni czy jakiś tam ciągnik , bo w centrum stolicy , nikt świń nie chował . W Warszawie PGRów nie było. Świni takiej , jak ty , to fakt dałem kilka razy po ryju :)
Jak będziesz dalej, trzymać mowę to z chęcią ci koparę oklepię .
- kumasz teraz :))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lewitan1860 , gdzie mieści się twój ZBÓR ZIELONOŚWIĄTKOWCÓW ?

Odnośnie zagadnienia dotyczącego , że napisałem \"Sala\" przez dużą literę wynika to przede wszystkim dla szacunku dla innych ludzi i małych społeczności oraz zasad posługiwania się językiem polskim.

Czesławie Dykta, chyba to zrozumiałeś? Mam taką nadzieję, ale pewien nie jestem.

Pozdrawiam Tow. Czesława Dyktę lub starszego celi Czesława Dyktę. Nie wim jak to jest w grypserze. Wybacz Czesiu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lewitan1860 , gdzie mieści się twój ZBÓR ZIELONOŚWIĄTKOWCÓW ?

lewitan,

jak po domach chodzić i namawiać Polaków do zmiany religii , to się nie wstydzisz

a teraz publicznie przyznać,

że jesteś świadkiem Jehowy, to się wzdragasz ?



ps:
cwe.lu
z tym jeżykami znów konfabulujesz ,
chcesz mnie za wszelką cenę zdyskredytować ?

TO CI ODPISZĘ ,
JAK BYŚ BYŁ DŁUŻEJ TU NA FORUM ,
WIEDZIAŁBYŚ, ŻE PRZEBYWAŁEM WRAZ Z ŻONĄ I DZIEĆMI
KILKANAŚCIE LAT ZA GRANICĄ,
PRACUJĄC I ŻYJĄC W TRZECH KRAJACH EUROPY.
w JEDNYM , CO PRAWDA RAPTEM KILKA MIESIĘCY
ALE W DWÓCH POZOSTAŁYCH PO KILA LAT
I MUSIAŁEM POSŁUGIWAĆ SIĘ TAM JĘZYKIEM TUBYLCÓW .
( a nie były to kraje byłego bloku wschodniego )


ps:
może ty jehowy
napisz iloma językami obcymi władasz ?

...jarzysz teraz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lewitan1860 , gdzie mieści się twój ZBÓR ZIELONOŚWIĄTKOWCÓW ?

ps:
... w dwóch krajach, gdzie mówiło się w dwóch oddzielnych językach .

jehowy,
co nabrałeś wody w usta,
wstydzisz się swojej wiary ?


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lewitan1860 , gdzie mieści się twój ZBÓR ZIELONOŚWIĄTKOWCÓW ?

Czesławie Dykta,
jak tak wyglądała i wygląda \"grypsera\" warszawska hahahah to już jestem pewien, że widziałeś Warszawskie życie jak świnia niebo!.
Nie kompromituj się.
Jakbyś znał życie w Warszawie lub gdziekolwiek indziej to byś wiedział, że w Warszawie nie było \"grypsery\". Ponieważ takowa grypsera dotyczy kryminałów , ale już o tym wspominałem. Domyślam się o jakie Tobie słowo chodziło dotyczące języka warszawskiego, ale na pewno nie chodzi o grypserę. Nie podpowiem Tobie. Niemniej znowu pokazałaś jaki masz ograniczony zasób słów. Może po prostu Twój PGR miał nazwę \"Warszawa\" !? I stad taka zmyłka.

Pozdrawiamy Czesława Dyktę z PGR Warszawa :) Powiat Ciechanów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lewitan1860 , gdzie mieści się twój ZBÓR ZIELONOŚWIĄTKOWCÓW ?

Człowiek wyjdzie ze wsi Czesławie Dykta, ale wieś z człowieka już nigdy. Musi minąć parę pokoleń. Nie jesteś i nie pochodzisz z Warszawy to już wiemy. Wiem, że może myślisz, że pochodzenie z Warszawy pochlebia. Niestety już tak nie jest i raczej nie było tak, chyba że to imponowało Tobie w Twoim środowisku. Trudno mi odpowiedzieć na to.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lewitan1860 , gdzie mieści się twój ZBÓR ZIELONOŚWIĄTKOWCÓW ?

Powiadasz, że niewolniczo pracowałeś w innych krajach. Nawet trzech. Jak Twoja familia \"tyrała\" w folwarku jako folwarczni u Pana. Później władza zmieniła się, \"rozkułaczyliście\" za namową sekretarza parę gospodarstw, a w tym uczciwych gospodarzy. To następnie nie wiedzieli co z Wami \"dworakami\" zrobić, to pozakładali PGR-ry. Powiedz no co mieli z Wami zrobić, jak baliście się elektryfikacji, wody i mydła. Skończyły się w końcu PGR-ry . Świat był już na innym etapie, to Was wypuścili za granice do kolejnej orki i poddaństwa.

Niemniej takich jak Ty to nie żałuje, ponieważ tylko do tego nadajecie się i nie rozumiecie, ze trzeba się kształcić i budować własna Ojczyznę i w tym Własna mala Ojczyznę, ale jak nie posiada się kręgosłupa to dalej jest się postpegeerowskim obywatelem towarzyszu Czesławie Dykta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lewitan1860 , gdzie mieści się twój ZBÓR ZIELONOŚWIĄTKOWCÓW ?

Trzeba to zrozumieć!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lewitan1860 , gdzie mieści się twój ZBÓR ZIELONOŚWIĄTKOWCÓW ?

Możesz mienić się lokalowym przedsiębiorcą oraz lokalnym patriotą, ale trzeba mieć tzw. \"kręgosłup\" Nie musi on być PiS - owski. PSL-owski, PO-wski. To jest coś więcej. To, że było się od pokoleń głupkami wiejskim, nie koniecznie trzeba być głupkiem na forum, chyba że masz taki \"kręgosłup\" to się nie dziw za bardzo, że Was nikt nie brał za poważnie i dalej nie bierze.

Do usłyszenia Towarzyszu Czesławie Dykta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lewitan1860 , gdzie mieści się twój ZBÓR ZIELONOŚWIĄTKOWCÓW ?

jehowy,

z tobą to jak DEBILEM, próżno ci coś tłumaczyć ,
ty i tak nic nie kumasz :)

Ty wiejski parobku lepiej wiesz ode mnie czy w tamtych latach w Warszawie była czy nie \"grypsera\" :)))
Toż cw.elu ty nawet nie wiesz o czym piszesz .

Naczytałeś się w Wikipedii na temat grypsujących i głupoty pier..sz .
Zajedź na Pragę , Targówek np. w okolice Brzeskiej czy Ząbkowskiej - na Wolę np. na bazarek na Kole, na Mokotów , Dolny Czerniaków - wejdź do pierwszej lepszej piwiarni, baru i zapytaj o temat ludzi tak pow. 40+ czy kiedyś za młodu grypsowali czy nie ( a i skąd , jak np. nie siedzieli mają jednak stare dziary, kropki pod lewym okiem, na środku czoła czy na palcach rąk , lub w zagłębieniu pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym i co to oznacza ?

Ciulu, zobacz, że i w Łomży spotkasz dużo ludzi,
np. jak będziesz musiał skorzystać z usług fachowca \"fizycznego\" od budowlanki, czy i innych branż lub wejdź na piwo do baru - i zobaczysz ludzi 40-50-60-70cio letnich z \"cynkami \" w tych w/w miejscach na ciele - którzy wcale nigdy nie siedzieli w puszce , a jednak \"grypsowali\" .

Frajerze trudno się z tobą pisze,
bo trzeba cię punktować punkt po punkcie.
Demaskować twoje kłamstwa, niewiedzę i głupotę .

No i , jak ci wątek niewygodny,
nie odpowiadasz jehowy
uciekasz z tematu np. ile ty sam znasz języków obcych ?
Mnie zarzucasz jakieś bzdury , snujesz fantazje i konfabulujesz na mój temat, a samemu kulisz ogon pod dopę .

Dziadu, nie muszę ci się chwalić jakim to jestem przedsiębiorcą i swoim stanem posiadania. Ale dam sobie jajca uciąć, że mi do pięt nie dorastasz .

Widać po twoim stylu wypowiedzi, że jesteś takim nieudacznikiem życiowym,
ciepłe kluchy, baba nie chłop. Nie pije, nie pali , nie przeklnie, nawet sobie dobrze w życiu nie poruchał :) Raczej biedny dupek, lokator spółdzielczego M3, niby intelektualista, w okularach szkła jak denka od butelki, drobnej postury, zapadnięta klata, wydatny brzuszek, łysina - wykształcenie humanistyczne, ewentualnie jakieś ekonomiczne, dwa staromodne garnitury, cztery koszule z wytartymi kołnierzykami , przydeptane brudne , wykoślawione buty, urzędas średniego powiatowego szczebla, do roboty dwie lewe ręce za to pozujący na intelektualistę :))))
Po prostu PiSda :))) nie facet ! taka ofiara losu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lewitan1860 , gdzie mieści się twój ZBÓR ZIELONOŚWIĄTKOWCÓW ?

sqrwesynu chamie z kownat do każdego się czepniesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lewitan1860 , gdzie mieści się twój ZBÓR ZIELONOŚWIĄTKOWCÓW ?

Masz niezły rozrzut. Tamtych lat może i nie pamiętam :) Też nie znam ludzi z \"cynami\" i jakimiś \"przyzdobieniami\". Niemniej masz dalej rozrzut.
Od Ząbkowskiej do Mokotowa. To dwa inne światy. Niestety.
Chyba, że u ciebie w PGR tak siebie potytułowaliście się.
Wrażenia na mnie to nie robi. Zawsze wolałem być posiadaczem dyplomu dobrej uczelni niż kropki przy oczach post pegeerowcu.

\"Trzym się\" kasztanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lewitan1860 , gdzie mieści się twój ZBÓR ZIELONOŚWIĄTKOWCÓW ?

jehowy cwe.lu,

ty nawet nie wiesz o czym piszemy :)
O jakich ty \" cynach \" piszesz ( nie znam ludzi z \\\"cynami\\\")

Wsiowy prowincjonalny kołku,
jaki rozrzut , a Ząbkowska, Koło czy Mokotów to nie jest jedna Warszawa ?
Ja na jednej dzielnicy się wychowałem, na innej mieszkałem ( nawet w trzech dzielnicach) , szkoła średnia i polibuda gdzie indziej , do tego pracowałem w kilku miejscach .
Na Legię też się jeździło , na Wyścigi itp...
Dziwi cię to wsiowy kmiocie,
gdzie ty w gminie miałeś wszędzie blisko o rzut beretem a przez całe młodzieńcze lata nosa poza powiat nie wychyliłeś ?
Też mi zarzut, \"rozrzut\" :))))
jak wsiowy kundel nie ma czym srać, to sra głąbami :)

ps:
to pochwal się, gdzie ty niby uzyskałeś dyplom dobrej uczelni ?

... a i jedno,
cwelom takim jak ty kropek pod oczami się nie stawiało,
ty miałbyś jako CW.EL, co najwyżej kropkę na środku nosa,
tak aby wszyscy wiedzieli, żeś był przecwelony :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lewitan1860 , gdzie mieści się twój ZBÓR ZIELONOŚWIĄTKOWCÓW ?

cvel to twój stary

chamie z kownat zoofilu uprawiający sex z krowami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lewitan1860 , gdzie mieści się twój ZBÓR ZIELONOŚWIĄTKOWCÓW ?

sqrwysynie pamiętaj dojedziemy cie nie będziesz wiedział kiedy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lewitan1860 , gdzie mieści się twój ZBÓR ZIELONOŚWIĄTKOWCÓW ?

rei,
stary dziadu, troglodyto
absolwencie szkoły specjalnej,
nie wcinaj się jak twoja brudna koszula w dopę ,
skoro rugam tu jehowego,
ciebie inwalido, rencisto - wieczny pasożycie społeczny,
beneficjencie zapomóg z MOPSu i zasiłków z opieki społecznej
- olewam ciepłym moczem ,
nie zauważyłeś DEBILU, że cię ignoruję i nie odpowiadam na twoje zaczepki ?

Masz od mnie jakieś wąty,
bohaterze z za monitora ,
pisałem ci wiele razy ,
podaj swój adres lub miejsce i czas ,
gdzie cię można spotkać ,
to zobaczymy czy dalej będziesz kozaczył ?
A ty obsrałeś się ze strachu :)

Tylko opisz siebie jak wyglądasz,
by niewinna osoba nie dostała po ryju .

ps:
@rei, przypomnieć kvtasie, jak wypisywałeś bzdury,
że niby z jakąś tam swoją ekipą byliście u mnie na posesji
i chcieliście mnie niby pobić ?
hahaha
a gdzie to ty niby byłeś ?

JA CI DAJĘ SŁOWO,
SAM - BEZ ŻADNEJ TAM EKIPY PODJADĘ
I CI MORDĘ OKLEPIĘ .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lewitan1860 , gdzie mieści się twój ZBÓR ZIELONOŚWIĄTKOWCÓW ?

hahaha

Jak to się stare gowno rzuca,
straszy \"bohater\"
a jak co do czego, to podkula ogon pod obsraną ze strachu dopę :)
... dojedziemy cię, dopadniemy, obijemy itp...
zawsze w liczbie mnogiej :)
sam dziad bałby się nosa z chałupy wychylić .



Jak ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości,
kim jest ten typ Autor : rei :

- stary dziad , rencista jedną nogą w grobie,
pasożyt społeczny , wieczny beneficjent zapomóg z MOPSu i opieki społecznej,
troglodyta , absolwent siedmiu klas szkoły specjalnej ,
psychicznie chory człowiek,
z którym od dawna już nie dyskutuję
i nie zwracam uwagi na jego brednie,
po prostu olewam go ciepłym moczem :)))


... jednak trzeba się zastanowić nad przymusową izolacją tego typa,
bo ten niezrównoważony umysłowo psychol,
myli mnie z kimś innym
a przy tym może skrzywdzić niewinnego człowieka.

I nikt tu NIE boi się starego dziada,
bo fizycznie nie jest w stanie sam nic zrobić,
ale już jako prowokator-prowodyr może skutecznie podjudzać innych
i doprowadzić do tragedii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org