piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Papierowa walka o łomżyński szpital

Przekaz dziennikarza jest taki:
Po co te wszystkie protesty, skargi i płacze? Władza ludowa w swej nieskończonej mądrości i miłosierdziu prędzej lub później i tak odda szpital.
Czytając ten artykuł odnoszę wrażenie, że jest to tekst na zamówienie. Same ogólniki. Walka o szpital, a właściwie jego przetrwanie dopiero się zaczyna., gdyż decyzja administracyjna o przywróceniu go to nie wszystko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Papierowa walka o łomżyński szpital

Dlaczego i komu zależy na ośmieszeniu Stowarzyszenia?
Dobrze, że powstało jako społeczny zryw, i będzie pilnować (mam nadzieję), by ponownie nie zabrano nam szpitala. Dobrze, że powstało i będzie działać, bo w ten sposób z Łomży poszedł mocny sygnał do decydentów!
A, że w niemych protestach brały udział pojedyncze osoby? Wyjaśnienie jest proste - przecież nie wolno organizować zgromadzeń! Poza tym pacjenci tego szpitala, czyli ludzie przewlekle chorzy np. kardiologicznie (a tych jest bardzo dużo) nie mają siły na osobisty udział w proteście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Papierowa walka o łomżyński szpital

ten szpital to i tak się nie nadaje. Podam przykład: Mam problemy z uszami. Ucho tak mnie bolało i opuchło. Lekarka mówi to zapalenie ucha zewnętrznego. Daje krople przeciwbólowe. Nie ustaje. Jadę do Białegostoku. Badają. Zapalenie wyrostka sutkowatego. Zostaję w szpitalu po 5 dniach wszystko dobrze i wracam do domu.

OLX

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Papierowa walka o łomżyński szpital

Ocena przydatności szpitala dla społeczności lokalnych przez pryzmat \"ucha\" , no no... ? To tak jak z tą głupotą, co to gdyby umiała fruwać... ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Papierowa walka o łomżyński szpital

Zapalenie wyrostka sutkowatego. ????

to czemu mówiłeś lekarce, że cię ucho boli, a nie cycki ? ;)

koń jaki jest wszyscy widzą, ale bez konia żyć trudno
szpital jest potrzebny i ma potencjał tylko czy dyrektor z Moniek jeszcze bardziej nie obniży lotów do poziomu powiatu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Papierowa walka o łomżyński szpital

Autor: OLX (---.dynamic.mm.pl)Data: 21-05-20 14:15

ten szpital to i tak się nie nadaje. Podam przykład: Mam problemy z uszami. Ucho tak mnie bolało i opuchło. Lekarka mówi to zapalenie ucha zewnętrznego. Daje krople przeciwbólowe. Nie ustaje. Jadę do Białegostoku. Badają. Zapalenie wyrostka sutkowatego. Zostaję w szpitalu po 5 dniach wszystko dobrze i wracam do domu.

OLX
//////////////////////////////////

To ty nie odróżniasz ucha od sutek ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org