czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sklepy w Venedzie ?

Od kiedy będą czynne sklepy w galerii Veneda ? Może jakieś info ? Dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy w Venedzie ?

chyba wszystkie są już czynne, ale niektóre są czynne w dziwnych godzinach np. Wólczanka od 11 do 17.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy w Venedzie ?

Nie są czynne reserved, sinsay, mohito , cropp i house.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy w Venedzie ?

... i nie będą dopóki spółka LPP SA właściciel tych marek nie dogada się z właścicielami galerii na temat obniżki czynszu najmu za lokale .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy w Venedzie ?

Ja mimo wszystko nadal wolę kupować w sieci. Produkty są zdecydowanie tańsze i wybór jest większy. Jakiś czas temu natrafiłem na sklep Yessport, w którym kupiłem buty Classic Leather RC 1.0 od Reeboka w super cenie. Od tego czasu aktywnie odwiedzam ich stronę i szukam podobnych okazji. Jeśli ktoś z Was szuka butów sportowych w dobrej cenie to koniecznie sprawdźcie ten sklep:

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy w Venedzie ?

Moim zdaniem takie sklepy to jest wspaniała sprawa. Warto korzystać z takich wspaniałych butików!
____________________________
Tematy prac licencjackich z historii

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org