czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Są różne bóle , jednego ważniejszy od drugiego ?

https://www.youtube.com/watch?v=o9LzNtpjhV0

KAZIK - Twój ból jest lepszy niż mój.

... a jaki ból ma w związku z tym utworem PiSowska propaganda w TVPis i Polskim Radio ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Są różne bóle , jednego ważniejszy od drugiego ?

https://www.youtube.com/watch?v=ns3LM9PlVTY

to jest lepsze a nie jakaś tam komercyjna szmira materialisty kazika

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Są różne bóle , jednego ważniejszy od drugiego ?

Jak się bloki buduje ? No właśnie najpierw trzeba załatwić kasę ,a kasę kupiec gołodupiec nie dostanie na piękne kaprawe oszukańcze ślepka - tam trzeba gwarancji...A więc najlepiej z banku zaprzyjaźnionego to jest takiego który ich popiera -Hexa Bank w Piątnicy popiera książki np Meandry Losu w których współpraca żydowska z okupantem niemieckim to nic takiego... A kłamstwo o mordowaniu Żydów przez Polaków to prawda żydowska objawiona...i teraz wracając do bóli - są bule i bóle - ból d..py nerwy które trzeba zapijać i zaćpać ten który buduje bloki wie to najlepiej toć ten PiS nie chce dawać kasy na takie nie Polskie interesa... Dlatego szukają najlepiej Izrael (Pamiętacie jak ten 0 zero 22 szukał bo przyjechała delegacja z Izraela ? To lipa kasy tam tak naprawdę NIE MA ta kasą musi być pożyczona ,ukradziona ,pochodzić z handlu np VAT paliwami i żywym towarem i dlatego ten BÓL jest bÓLEM NAJSILNIEJSZYM Bo TO KASTA KLIKA i inne volksdojcze NIE MAją KASY...

Popieram PiS i bardzo cenię Kaczyńskiego który nie dał się przekupić i nie przeszedł na stronę zdrajców geszefciarzy , komuchożydków i innych przekretasów...

PS myślę ,że wyjaśniłem dlaczego takie bolaki majom beznesmeny z Kownat i Łomży...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Są różne bóle , jednego ważniejszy od drugiego ?

Widzę że ktoś lubi być trzymany krótko za mordę ale to co lubisz to twoja prywatna sprawa daleko mi do sympatii do rudego ale oni robili co chcieli i się poprostu śmiali teraz pisowcy robią co chcą i nie dość że się śmieją to twierdzą że jestesmy idiotami i jak powie się w TVP że jest dobrze to lud jest tak ciemny że to kupi. Widocznie skoro tyle ludzi wciąż sympatyzuje z pisem to mamy ciemnogrod. Obudź się człowieku i zacznij żyć faktami a nie emocjami... Klika nie ma kasy? PiS daje 5 tys aby ratować przedsiębiorstwo to jest ta klika? Zakład ma 10 ludzi i co z tymi 5 tys ma pracodawca zrobić? Są zakazy odgórne a ktoś robi wjazd na cmentarz jakby nigdy nic. Poszła by staruszka i dostała by mandat 5 tys i jeszcze powszechny hejt że nie mogła wysiedzieć w domu. Czy to jest normalne? PiS powszechnie mówi o zasiłku na dziecko które nie poszło do przedszkola i trzeba było nad nim sprawować opieke. Mamy połowę mają a zasiłek za marzec jeszcze nie został wyplacony. Czy to jest też normalne? Za co ludzie mają żyć? Kupujemy maseczki za 2 mln złotych które są odrazu wyrzucane do kosza. Wciąż mało? Robimy karty do głosowania i cała szopkę za 15 mln zł a potem mówimy ludziom że karty wykorzystamy w następnych wyborach i po klopocie... Tylko idota może uwierzyć w takie słowa wiedząc że karty są drukowane z darami. I co teraz Sasin weźmie korektor i wymaże daty z kart? No i nasi bohaterowie służba zdrowia tak im dziękuję Mateuszek i cała reszta a nawet testów im nie zapewnili. Popytaj kogoś w szpitalu w jakich warunkach pracują i żeby tego było mało praca jest przymusowa bo jak weźmiesz zwolnienie to zaraz ktoś się zacznie przyglądać że odmawiasz wykonywania obowiązków służbowych. To może niech puszcza górników do kopalni z łyżką stołowa przecież tym też da się wydobywać węgiel. Tego jest tyle że ciężko wszystko wymienić nie mówię że było dobrze ale siedzimy dalej w ******* po sama szyję tylko kiedyś każdy mówił jednym głosem że jest źle a teraz część się cieszy że ****** nie sięga po uszy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Są różne bóle , jednego ważniejszy od drugiego ?

Teoria względności w praktyce ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Są różne bóle , jednego ważniejszy od drugiego ?

chamie z kownat a krowy wydoiłeś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Są różne bóle , jednego ważniejszy od drugiego ?

rei ty prosty ludziku marny znowu zaczynasz od wyzwisk pewnie z domu takie zachowanie wyniosłeś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Są różne bóle , jednego ważniejszy od drugiego ?

prosty to ty jesteś cweluchu jak 2 metry drutu w kieszeni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Są różne bóle , jednego ważniejszy od drugiego ?

Teoria względności w praktyce? No niewiele dałeś argumentów za swoją kochana partia. Widocznie masz prywatny interes w promowaniu PiSu skoro nie umiesz dać żadnej konstruktywnej odpowiedzi. Czyli typowy pisior nie jest źle bo jest dobrze taka z wami rozmowa. Tylko że właśnie jest źle w porywach do bardzo źle a przykłady dałem powyżej.

Rei stajesz się nudny...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Są różne bóle , jednego ważniejszy od drugiego ?

Nudny jak jego całe życie Radziłem mu by do specjalisty poszedł może go nie uśpi i coś jeszcze z chłopa będzie. Ale tak to jest jak tylko krowie zadki się ogląda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Są różne bóle , jednego ważniejszy od drugiego ?

alkoholiku z Nowogrodu
o co ciebie Rz.ydzie chodzi ,
znów się bimbru ochlałeś ,
od samego rana pijaczyno zaczynasz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Są różne bóle , jednego ważniejszy od drugiego ?

To tak pieszczotliwe rzydku o Polaku piszesz ? A zaćpałeś dzisiaj i popiłeś setą ?
No cuż ci mogę poradzić poza tym ,że Pan Rei ma rację ... :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Są różne bóle , jednego ważniejszy od drugiego ?

alkoholiku i stary pedale komuchu, jaki z ciebie Polak pomiocie z matki , damy wątpliwych obyczajów, kolaborantki SS , (której AK ogoliło głowę ) i Żyda NKWD-zisty , zasiedziałego w Polsce od czasu kiedy przybył na czołgach z kacapami do naszej Ojczyzny .
Toż i Żydki nie chcą cię uznać za swojego i mają za geja i goja,
stąd ta antyżydowska obsesja, mścisz się ? :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Są różne bóle , jednego ważniejszy od drugiego ?

C2h5oh a ja czekam wciąż na konstruktywna odpowiedź a jak nie to przestań strugać błazna bo dużo piszesz o rudym i obecnej władzy ale jak ktoś próbuje uzyskać odpowiedzi na proste pytania wydajesz się w pyskówki...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Są różne bóle , jednego ważniejszy od drugiego ?

artaras
czekaj tatka latka :)
liczysz na konstruktywną odpowiedź tego alkoholika i byłego komucha a obecnie fanatyka PiSu , oj, to się nie doczekasz .

pyskówki ... a nie zauważyłeś kto pierwszy w tym wątku zaczął kogo obrażać i pomawiać i ani beeeeeeeee ani meeeeeeeeeeee w danym wątku głównym piosenki o bólu,
a tylko coś jak pijany pieerdoli o kredytach, mordowaniu Żydów, delegacji z Izraela itd...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Są różne bóle , jednego ważniejszy od drugiego ?

KAZIK - Twój ból jest lepszy niż mój
https://www.youtube.com/watch?v=o9LzNtpjhV0


... już ponad 6 104 587 wyświetleń

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org