czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Urodziny i prezent

Hej
Wkrótce zbliżają się urodziny koleżanki i wypada coś sprezentować tylko nie mam pomysłu co. Wcześniejsze moje upominki dla innych nie były trafione. Powiem otwarcie nie umiem wybierać prezentów. Zastanawiałam się nad kupnem kolczyków czy to zbyt pospolite?

Polecicie mi coś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urodziny i prezent

to zależy co twoja koleżanka lubi, jeśli często nosi kolczyki to powinna być zadowolona. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urodziny i prezent

Biżuteria w sumie zawsze jest dobrym patentem oby tylko wpasować sie w czyjs gust. A moze cos bardziej indywidualnego skoro to kolezanka i skoro to urodziny? Sama zamawialam ostatnio dla swojej przyjaciolki słuchawki sportowe z ithings.pl bo jest pasjonatka biegania, a ze robimy to razem i widzialam ze te jej to juz maja chyba z 5 lat to prezent okazal sie trafiony. Moze dobrze jest popytac najblizszych o potrzebe?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urodziny i prezent

Chociaż autorka tego wpisu pewnie już dawno znalazła coś dla swojej koleżanki, to sam temat prezentu dla koleżanek jest ciągle nadal aktualny :P Sam często się nad tym zastanawiam, co kupować kobietą. Swojej własnej to już jedynie bony na ubrania kupuję, bo w sumie to jej najbardziej pasuje, ale jeśli chodzi o inne kobiety w mojej rodzinie to niestety muszę kombinować. Moja młodsza siostra ma niedługo swoje osiemnaste urodziny, to składamy się z kuzynostwem na coś fajnego. Moja siostra jest trochę modnisiowata, dlatego uparłem się na jakiś naszyjnik. Kasetka na biżuterię plus jakiś drogi wisiorek i jakieś smieszne fanty na osiemnastkę - takie mamy wstępne założenia. Kasetka akurat będzie spoko pasować, bo jest ze srebra tak jak naszyjnik. Co do tych pierdół na osiemnastkę to wiadomo. Jakieś śmieszne gadżety itp. Ważne, żeby prezent był skierowany do osoby, której dajemy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urodziny i prezent

Weekend w spa to świetny pomysł :D Na pewno się ucieszy :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urodziny i prezent

Jak nie umiesz wybierać prezentów, to kup jej po prostu kartę podarunkową gdzieś. Sama sobie coś wybierze i kupi :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urodziny i prezent

Doskonałym zaskoczeniem na urodziny może być występ superbohatera!

https://www.urodziny24.szczecin.pl/urodziny-szczecin/spiderman/



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org