piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
złamanie kwarantanny mandaty grzywny

witam mam taki problem wracałem z Hiszpanii dnia 18.03.2020. przekraczalem granicę tego samego dnia, to jest środa. przez cały okres kwarantanny żaden policjant nikt się do mnie nie odezwał. dnia 02.04.2020 to jest już 15 dzień czyli po kwarantannie dzwoni do mnie policjant i mówi mi że mam do godziny 12 kwarantanna, ja jemu odpowiadam ze przekraczalem granicę w środę a dzisiaj jest czwartek więc mija 15 dzień. on na to że do 12 mam siedzieć w domu. to do godziny 12 siedziałem w domu o godzinie 12:30 wyszedłem na dwór przed dom (odszedlem od domu Max 30 metrow) zaczepił mnie teraz miejska, sprawdzili i twierdzą że mam kwarantanna do godziny 24 nie do 12 jak dzwonił policjant. dzwoniłem przy straży miejskiej do tego policjanta ale gnida się wyparl wszystkiego i mówi że na pewno mówił do godziny 00 nie do 12. i moje pytanie czy jest możliwość uzyskanie tej rozmowy z tą klamliwą kanalia że swojej sieci komórkowej aby udowodnić że on mnie wprowadził w błąd. dodając do tego minęło 15 dni od przekroczenia granicy A nikt nie informował że to liczy się od następnego dnia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złamanie kwarantanny mandaty grzywny

Nic ci to nie da sąd powie ze to nie jest dowod w sprawie teraz budzet panstwa potrzebuje pieniadzy dla kleru i zenka

Choćbym ciemną doliną kroczył zła się nie ulęknę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złamanie kwarantanny mandaty grzywny

zapłać,nie rób scen...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złamanie kwarantanny mandaty grzywny

rafikkapuscinski: dlaczego kłamiesz na tym forum, piszesz bzdury ?!

Każda z osób przekraczających granicę po 14 marca dostaje formalne pismo z SANEPIDU z okresem kwarantanny (nie ile dni, tylko od kiedy do kiedy, oraz wskazaniem adresu, pod którym będzie przebywać). Pajac jesteś ..., no chyba, że podróżowałeś w bagażniku, albo pod fotelem auta, a może z okolicznej wsi do miasta.

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org