czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Prawda o łomżyńskim szpitalu jednoimiennym

Witam mieszkańców Łomży.
Jakkolwiek nie zwykłem się udzielać w tej formie w przestrzeni publicznej przeglądając forum ogólne naszego lokalnego portalu postanowiłem zupełnie bez negatywnych emocji zareagować na liczne wpisy dotyczące \"niewydolności\" naszego szpitala jednoimiennego i jego personelu.
Los sprawił, że jestem pozytywnym pacjentem oddziału zakaźnego i po wielu dniach wysokiej gorączki odzyskuje formę z nadzieją na szybki powrót do domu. Pewnie wielu obecnych na forum, którzy wiedzą wszystko z najlepszych źródeł informacji, próbujących wzbudzić tanią sensację, hejt, szkalować innych i udawać znacznie mądrzejszych niż los ich w rzeczywistości obdarzył i tak nie przekonam. Nawet bym nie próbował bo szkoda koncentrować się na jednostkach tak małym, prostym wręcz prymitywnym w swojej istocie.
Piszę do tych, którzy rzeczywiście myślą, współczują, wykazują się empatią, solidaryzują się ze społecznością naszego miasta i problemami tego trudnego dla nas wszystkich okresu, są faktycznie godni być łomżyniakami a takich jestem przekonany jest 99%.
Sytuacja w naszym szpitalu jest w pełni opanowana zarówno przez profesjonalny personel lekarski jak i służby pielęgniarskie. Procesy lecznicze przebiegają w sposób efektywny i zmierzają do jak najszybszego przywrócenia zdrowia pacjentom. Dzieje się tak mimo małych bo przecież tylko kilkunastodniowych doświadczeń wszystkich lekarzy w tym kraju. Dostępne są stosowane w kraju i na świecie leki wspomagające proces leczenia. Zespół medyczny jest niezwykle uprzejmy, miły, chętny do pomocy mimo, że faktycznie ryzykuje każdego dnia przychodząc do pracy.
Skromnie twierdzą, że taki mają zawód i nie ma o czym mówić. Jak donosi dyrekcja szpitala duża ilość pracowników jest niedostępna ale ta która pracuje jest warta każdych pieniędzy i przede wszystkim wdzięczności pacjentów.
Każdego dnia do tego miejsca może trafić każdy z Was, członek waszej najbliższej rodziny czy najukochańsza wam osoba i jestem przekonany że znajdzie profesjonalną opiekę i leczenie póki ludziom tu pracującym starczy zdrowia, sił i środków by to realizować.
Jako łomżyniacy, zamiast nieprawdziwych i destrukcyjnych komentarzy stwierdzających nieprawdę, powinniśmy wspierać, budować siłę, nadzieję, wiarę i wdzięczność dla pracującego tu zespołu. Taka nasza postawy jest dziś adekwatna do rzeczywistej sytuacji łomżyńskiego szpitala jednoimiennego.
Wszystkim mieszkańcom naszego rodzimego miasta, życzę dużo zdrowia oraz jeszcze więcej rozsądku i mądrości. Zastosujmy w tym trudnym dla wszystkich czasie znaną nam maksymę Jana Pawła II \" \"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali\".



 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 Prawda o łomżyńskim szpitalu jednoimiennym   
Dodatni 03-04-20 23:31 
 Re: Prawda o łomżyńskim szpitalu jednoimiennym   
facmen 04-04-20 00:56 
 Re: Prawda o łomżyńskim szpitalu jednoimiennym   
SN4P 04-04-20 06:46 
 Re: Prawda o łomżyńskim szpitalu jednoimiennym   
Zaniepokojony 04-04-20 09:17 
 Re: Prawda o łomżyńskim szpitalu jednoimiennym   
Kasia.. 04-04-20 09:48 
 Re: Prawda o łomżyńskim szpitalu jednoimiennym   
Misia2 04-04-20 09:53 
 Re: Prawda o łomżyńskim szpitalu jednoimiennym   
antyklakier 04-04-20 10:05 
 Re: Prawda o łomżyńskim szpitalu jednoimiennym   
0-22 04-04-20 11:01 
 Re: Prawda o łomżyńskim szpitalu jednoimiennym   
Fobos 04-04-20 11:40 
 Re: Prawda o łomżyńskim szpitalu jednoimiennym   
0-22 04-04-20 12:23 
 Re: Prawda o łomżyńskim szpitalu jednoimiennym   
tommeknet 04-04-20 17:19 
 Re: Prawda o łomżyńskim szpitalu jednoimiennym   
Anatol M. 04-04-20 18:47 
 Re: Prawda o łomżyńskim szpitalu jednoimiennym   
Anatol M. 04-04-20 21:58 
 Re: Prawda o łomżyńskim szpitalu jednoimiennym   
tommeknet 05-04-20 08:34 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org