czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dobry solidny stomatolog

Szukam dobrego i solidnego stomatologa!
Chodzi i spory zakres leczenia - ubytki, czyszczenie
ale aby niebolałoooooo!!!!
Czyli dobrze , szybko, estetycznie i bezboleśnie - rozsądnie cenowo!
PILNE!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry solidny stomatolog

Polecam stomatologa dok- Pióro

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry solidny stomatolog

Pióro może i dobrze, ale czy rozsądnie cenowo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry solidny stomatolog

Oni wszyscy z rozsądkiem maja nie wiele wspólnego. Znam to na swoim przykładzie..... Doją ile mogą. Kiedyś 100zł dziś i 300zł to nie problem zostawić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry solidny stomatolog

Brzóska,kolegialna 1,dobry dentysta i dobre ceny,nawet znieczulenia nie trzeba tak cię zagada:)polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry solidny stomatolog

A ja polecam dr.Pasta Szczotka.
Warto, naprawdę, i wychodzi najtaniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry solidny stomatolog

polecam D. Wróblewskiego, należę do osób co panicznie się boją już samej wizyty, a do tego Pana chodzę bez strachu, odkąd bezboleśnie mi wyrwał zęba to bez obaw chodzę do niego leczyć zęby już od kilku lat, gorąco polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry solidny stomatolog

na Polowej 53 obok Urzędu Skarbowego - doktor solidny i w rozsądnej cenie leczy. Mogę polecić



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry solidny stomatolog

A ja polecam p. Stalewską . Dobry stomatolog, uczciwa, nie zdziera kasy, solidna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry solidny stomatolog

Czy leczenie kanałowe odbywa się bez zatruwania zębów na jednej wizycie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry solidny stomatolog

Może być w znieczuleniu na jednej wizycie, a może też być zatruwanie i dopiero za jakiś czas leczenie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry solidny stomatolog

Ja miałam robione na kilku wizytach kanałowe. Może dlatego, że ząb był już w stanie tragicznym. Tak przynajmniej powiedziała Pani doktor z Kliniki Odent na Ursynowie. W sumie to się nie dziwię, bo wyglądał koszmarnie i do tego bolał niemiłosiernie. Teraz już na szczęście wszystko OK.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry solidny stomatolog

To zależy od typu zabiegu, proszę - http://www.stomatologia-stencel.pl Całkowicie inna okolica, to fakt, ale daję jako przykład miejsca w które warto się wybrać, dla samych oszczędności na bardziej zaawansowanych zabiegach. Bo wtedy już różnice mogą być spore.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry solidny stomatolog

Ja chodzę do Żywickiej Magdaleny z Implant Masters Poland i jestem bardzo zadowolony, ponieważ ma szeroką ofertę i rozsądne ceny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry solidny stomatolog

Podbijam temat. Kogo polecacie? Kto ma w miare nowoczesny gabinet i robi porządnie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry solidny stomatolog

Rusieccy - polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry solidny stomatolog

A ja Rusieckich absolutnie nie polecam. Czyszczenie robią tragicznie, plomby wypadają po 3-4 tygodniach. Chodziłem do takiej młodej blondynki u nich. Dramat. Szukam właśnie innego stomatologa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry solidny stomatolog

Znalezienie dobrego stomatologa jest mega ciężkim zadaniem. Jeśli masz taką możliwość, to ja polecam Ci klinikę oferującą się na stronie: https://ginkodent.pl/ . Ma świetną ofertę i bardzo dobre opinie, więc to najlepszy wybór. Sama zastanawiam się nad przeniesieniem do tej kliniki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry solidny stomatolog

a ja z doświadczenia polecam https://www.implant-dent.pl/ stomatologa w żerkowie - wierzcie mi, warto trochę podjechać, żeby mieć wyleczone i dobrze zrobione zęby

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry solidny stomatolog

Mogę z czystym sumieniem polecić: https://g.page/stomatologiakolbacz?gm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry solidny stomatolog

Zdecydowanie odradzam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry solidny stomatolog

również odradzam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry solidny stomatolog

Czy wiecie jakie zabiegi przeprowadza się w gabinecie dentystycznym? Często słyszy się o leczeniu kanałowym, wybielaniu zębów, ale czym jest skalingu? Zabieg piaskowania ten pozwala pozbyć się kamienia z zębów, jednak warto pamiętać o zaleceniach dentysty po jego wykonaniu, które zostały opisane tutaj. Pozwala to uniknąć nadwrażliwości i dyskomfortu po zabiegu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org