czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
konwój przez łomże

dzis przez miasto kilkukrotnie przejechal konwoj busow eskortowanych rzez policje, co to bylo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konwój przez łomże

wirusa przewozili

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konwój przez łomże

Policja eskortowała Litwinów wracających z Niemiec.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konwój przez łomże

wiem jakimi autami jezdza litwini, to byly nowe sprintery

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konwój przez łomże

Widocznie tym razem nowe zajumali...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konwój przez łomże

Widziałem . Busy na rejestracjach LT i LV . Prowadzą je z Niemiec na Litwę bez możliwości zatrzymania się w Polsce .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konwój przez łomże

Po jaki uj zamykać granice jak i tak wszyscy sobie wjeżdżają pod eskortą, był czas na powrót, a nie teraz płacz że nie można wrócić do kraju. Niech płyną promami, albo przez Czechy slowacje i Ukrainę ciekawe czy ich wpuszcza. Jak robią zadymę to łac pałami, zamykać do pierdla na 2 tygodnie(czas kwarantanny) 5 tys kary, odstawić na ich koszt do pojazdów i wtedy niech już sobie jadą nawet z postojami, tylko rząd ci.py i nie potrafią być stanowczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konwój przez łomże

Od 15 marca, w związku z ogłoszeniem globalnej pandemii, w całym kraju zostały tymczasowo przywrócone kontrole graniczne. Spowodowało to liczne utrudnienia dla cudzoziemców. 17 marca rozpoczęło się konwojowanie przez polskich policjantów obywateli państw nadbałtyckich, którzy jechali do domu busami i autokarami z przejścia granicznego w Świecku. Ze względu na stan zagrożenia epidemicznego tranzyt przez terytorium Polski odbywał się bez możliwości zatrzymywania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org