czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
kurski i zenek

Właśnie leci na tvATM już się skończył (kurwski)....co ty reprezentujesz i kogo? za 2 miliardy złotych rocznie.....na tvp..panie kurski ....Flip i Flap to były postacie co umiały w usa w tamtych czasach coś przekazać narodowi ,mówię tu o Charlie Chaplin ,,nawet PISF odrzuca mega projekty pokazujace prawdziwe historie (żydówka z Izraela dała scenopis) w czasie WWII ratowanie społeczności żydowskiej przez polaków ,2 lata temu byli ludzie z filmu zabiegający o środki na realizację filmu na podlasiu też Jedwabne ( były rozmowy z Polańskim) nie daliście środków na ten projekt ,były trzy osoby w sejmie wprowadzone przez Lecha Kołakowskiego posła ziemi łomżyńskiej ,kogo wy promujecie (prymitywizmy?) dla ciemnego ludu przed wyborami? Jako rodowity łomżanin to piszę z historii iż moji dziadkowie uratowali w łomży jedną siedmioletnią żydówkę (gdzie teraz nie było by mnie na świecie) bo niemcy mordowali za ukrywanie ,w latach 80 za komuny czerwony krzyż przesłał coś tam dziadkom że ona żyje w Anglii.Ale za komuny był to niewygodny temat ......widzę że teraz też panie kurski (gdzie pana syn?)......

Anatol M.

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 kurski i zenek   
Anatol M. 14-02-20 21:16 
 Re: kurski i zenek   
siwysiwy 15-02-20 14:19 
 Re: kurski i zenek   
siwysiwy 15-02-20 14:48 
 Re: kurski i zenek   
4feeter 16-02-20 18:10 
 Re: kurski i zenek   
fabian 16-02-20 20:37 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org