czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ozonowanie odgrzybianie

Gdzie w Łomży lub w okolicach oferują ozonowanie( odgrzybianie klimatyzacji w samochodzie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ozonowanie odgrzybianie

kup sobie granat z plaka , i zrobisz to sam za 20zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ozonowanie odgrzybianie

na Wojska Polskiego, ten mechanik przy Orlenie (tym po remoncie) przy wylocie na Ostrołękę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ozonowanie odgrzybianie

Myślę, że nie odkryłem ameryki. Po prostu wszędzie, gdzie wykonywana jest usługa związana z pracami klimatyzacji w samochodzie. Nie będę autorem reklamy w tym temacie, więc napiszę tylko: ulica Legionów, Poznańska, etc.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ozonowanie odgrzybianie

Peter przeważnie każdy majster wstrzykuje do układu płyn grzybobójczy i na tym polega ich odgrzybianie,który właśnie nie koniecznie jest skuteczny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ozonowanie odgrzybianie

bogusek85: może się na tym do końca nie znam. Ale Twoje określenie: cyt: majster wstrzykuje do układu płyn grzybobójczy i na tym polega ich odgrzybianie .... nie bardzo rozumiem. Mam w swoim samochodzie klimatyzację i dlatego popatrzę uważnie na ten wątek, pozdrowienia.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ozonowanie odgrzybianie

Jeżeli jesteś zainteresowany ozonowaniem to zapraszam do Ecomyjni tel 798384204. Zadzwoń to wyjaśnię ci na czym to polega, jakie ma efekty i ile kosztuje. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ozonowanie odgrzybianie

Wiem że najlepsze efekty daje wyjęcie filtra i zmiana na nowy oraz środek Wurth dedykowany do ukladow klimatyzacji reszta to plasterek na złamaną nogę. A ozonowanie zrobi ci kazdy nie jest to lot w kosmos, poszukaj w ogloszeniach maszyn jak psow w lomzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ozonowanie odgrzybianie

warsztat u Dannego ul.Sikorskiego.polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ozonowanie odgrzybianie

Ozonowanie i odgrzybianie klimatyzacji samochodu tel. 517310615 Łomża
Dezynfekujemy ozonem również w :
- mieszkaniach,
- całych domach,
- jachtach,
- kempingach,
- żaglówkach,
- garażach
- piwnicach,
- obiektach sportowych,
- sklepach,
- barach,
- pomieszczeniach gospodarczych,
- magazynach
- restauracjach.

polecam:
https://www.facebook.com/praniedywanowlomza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ozonowanie odgrzybianie

Sarenka nie przesadzaj. Dziadowska ta firemka. Nie chcą warszawiaki przyjechać do Łomży i mi samochodu ozonować. Dziady jedne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ozonowanie odgrzybianie

A czy takie odgrzybianie da się przeprowadzić samemu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ozonowanie odgrzybianie

Smigacz takiego grzyba jak ty nic nie uratuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ozonowanie odgrzybianie

ja natomiast poradzilam sobie myjac sciny szarym mydlem a nastepnie pomalowanie wapnem. Wilgoc byla w calym budynku i czuc bylo wilgoc w calym domu-jest dwa miesiace i plesni , grzyba ani sladu. Nie zapominac grzac i wietrzyc pomieszczenia. powodzenia.

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org