czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Naprawa laptopa

Jakim klejem przykleję matrycę do ramki okalającej matrycę. Bez głupich komentarzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa laptopa

Oddaj fachowcowi . Niech każdy robi to , na czym się zna . Poprawki są droższe .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa laptopa

A jak to później odkleisz? Powiedzmy że padnie podświetlenie matrycy i...? Lepiej kup nową lub używaną ramkę posiadającą wszystkie zatrzaski. Kosztuje to niewiele i jest rozwiązaniem problemu. Klejenie to półśrodek. Jeśli już - spróbuj jakiejś pianki dwustronnie klejącej.

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa laptopa

Laptop czteromiesięczny, nie chce mi się odsyłać na gwarancję. I jest jakoś oryginalnie klejony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa laptopa

Twoja sprawa. Skleisz - stracisz gwarancję. W serwisie (w razie poważniejszej usterki) nieodpowiednią eksploatację Tobie zarzucą, sporządzą dokumentację zdjęciową i jesteś bez praw w tym momencie.

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa laptopa

KLEJ UV LOCA DO DIGITIZER SZYBA LCD DUV TP1000 50g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa laptopa

Najlepiej oddać fachowcowi, są serwisy takie jak: https://www.serwisatium.pl/ które zrobią ci takie rzeczy od ręki, a przynajmniej będziesz miał pewność, że nic nie zostanie zepsute.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa laptopa

Jak nie chcesz czegoś zepsuć jeszcze bardziej zawieś do fachowca, najlepiej do takiego, który daje gwarancję na wymienione części czy usługi. CPTI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa laptopa

Odesłałem na gwarancję. Zobaczymy co z tego wyjedzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa laptopa

Wysłali mi kurierem list, że będą go kleić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org