czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zmiana zawodu

Cześć! Męczy mnie obecna praca i od kilku tygodni intensywnie rozważam zupełną zmianę branży. Zrobiłem lekki research i wydaje mi się, że najciekawiej prezentuje się praca w IT ze względu na wysokość zarobków i spore zapotrzebowanie. Nie wiem jednak czy nadaję się na programistę dlatego myślałem bardziej o karierze testera oprogramowania. Mam 30 lat więc nie wiem czy nie jest za poźno na taki krok, co sądzicie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmiana zawodu

Już zacząłeś w branży IT, tylko od podstawowego stanowiska, czyli trolla internetowego. Wklejaj adres tej badziewnej firmy, a my będziemy wiedzieli, aby tam przypadkiem nie zaglądać. Czekamy z niecierpliwością na tą bieda - firmę!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmiana zawodu

akurat tester oprogramowania jest złą decyzją, z tego względu że jest ich nadmiar. w warszawie, pracując jako tester, próbowałem zmienić firmę, ażeby trochę więcej zarabiać, to na każde stanowisko testera na pracuj.pl szło setki CV, więc nie mając żadnego zaplecza w tym kierunku to ciężko się przebić.
a w mniejszych miastach takich jak łomża, raczej zapotrzebowanie na testerów jest znikome

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmiana zawodu

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmiana zawodu

Zawsze możesz poszukać pracy na niecały etat i sprawdzić jak Ci będzie. Ale jeśli się męczysz i jest to dla Ciebie zbyt wyczerpujące to nawet się nie wahaj i zmień pracę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmiana zawodu

polecam do kursów na programistę podchodzić z dystansem. jeśli nie masz zacięcia i żyłki, i nie będziesz dużo się uczył w stronę programowania, to niewiele da ci taki kurs.

dużo osób myśli, że po takim kursie łatwo można dostać robotę w programowaniu, a to jest bardzo dalekie od prawdy. bootcampy nie cieszą się dobrą opinią programistów i rekruterów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmiana zawodu

Niestety nie zawsze można się przebranżowić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmiana zawodu

przecież zawód nie jest dany na całe życie, jest wiele kursów i szkoleń które pomagają się przebranżowić. Dla chcącego, nic trudnego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmiana zawodu

Nigdy nie jest za późno na przekwalifikowanie. Tylko wybierać zawód trzeba uwzględnić realne szanse na sprawdzenie się w nim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmiana zawodu

Zawsze można się przebranżowić, jest tyle kursów i szkoleń, które w tym pomagają, że głowa mała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmiana zawodu

Aby się przebranżowić to trzeba mieć chęci i zapał do samodzielnej pracy w domu. Jeśli kogoś męczy ciągła nauka to niech sobie daruje programowanie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmiana zawodu

Polecam zrobic kurs programistyczny z danego jezyka programowego: Java, C#, C++, itp. Po tym znajdziesz prace w mig z dobra pensja. Jedynie musialbys przysiasc do nauki programowania. Jesli chodzi o testerow, to tak jak pisali wyzej, jest ich nadmiar i z awansem moze byc srednio.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmiana zawodu

Dzisiaj jest tyle kursów i szkoleń zawodowych, że każdy bez problemu może się przebranżowić i spróbować sił w innym zawodzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmiana zawodu

Kiedyś chodowałem kota ale sk#rwiel tylko żarł i nie było z niego żadnego porzytku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmiana zawodu

Spadaj trollu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmiana zawodu

Właśnie taki. Jesteś oszustem no i oczywiście trollem

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org