czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dentysta dla dziecka

Witam. Kochani potrzebuję rady. Gdzie znajdę dobrego dentystę dla dziecka. Ząb jest bolący więc ważne jest żeby mógł przyjąć na cito. Oczywiście chodzi o wizytę prywatną. Zależy mi, żeby lekarz miał dobre podejście do dziecka. Mile widziane nr. telefonów. Proszę was o pomoc i z góry wam dziękuję. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dla dziecka

W Łomży mało kto chce przyjąć dziecko, bo kasa ta sama a pacjent trudniejszy. Polecam dentlandię w Białymstoku - maja gaz znieczulający więc dziecko grzecznie siedzi. Jest to typowa placówka dziecięca. Ja polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dla dziecka

Znajomi do Zambrowa z dziećmi jeżdżą i sobie chwalą. Wystrój jak z bajki w środku, że dziecku od razu milej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dla dziecka

Dzięki wielkie. A orientuje się może Pani jak to wygląda cenowo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dla dziecka

Dentlandia jeśli chodzi o leczenie jest warta polecenia, ale co do wystroju to nie zauważyłam, żeby był bajkowy. Cenowo - za maseczkę przy pierwszej wizycie 30zl, gaz- 70 zł, ale warto, bo dentystka może robić co chce, a dziecko grzeczne, ale bezpieczne. Do tego trzeba doliczyć plombę albo lek zatruwajacy i wtedy kolejna wizyta.
W Łomży w Bodencie jest od niedawna pan doktor, który leczy dzieci używając gazu, ale nie mam opinii, bo tam jeszcze nie byłam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dla dziecka

Paweł Jarnutowski 608828711 bardzo wytrwały stomatolog leczy głownie dzieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dla dziecka

Dentolandia i ich podejście żeby dziecko siłą trzymać na fotelu!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dla dziecka

Wiecie co, mi podczas wakacji rozkruszył się ząb.. Nie mogłam wytrzymać tego bólu, nawet jak piłam wodę to mnie strasznie bolało. To było akurat w Szczecinie i też znalezienie gabinetu w obcym mieście nie było łatwe. Na szybko chcieli mnie przyjąć tylko w gabinecie Lubińska. I bogu dzięki bo chyba bym umarła z bólu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dla dziecka

Dentysta musi mieć przede wszystkim podejście do dziecka, nie może go stresować i być zbyt obcesowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dla dziecka

Tak kvrva. Niedługo będziemy szukać na kanarach. Trolle jeb.ane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dla dziecka

Polecam centrum medyczne https://ochotanausmiech.pl/periodontologia/ pracują tam specjaliści dentyści dla dorosłych i dla dzieci, chirurdzy, ortopedzi. Polecam to miejsce bo od dawna tam leczę zęby i jestem bardzo zadowolona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dla dziecka

Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Jeżeli szukacie sprawdzonego gabinetu stomatologicznego w Pile, to zdecydowanie mogę Wam polecić sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie ofertę gabinetu Twój Stomatolog - piła stomatolog .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org