wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rozrywka w Łomży

Hejka, jeśli ktoś coś zna, prosiłabym o podawanie pomysłów na spędzanie czasu w Łomży gdy jest zimno. Gdzie można się rozerwać kulturalnie, wesoło, fajnie obojętnie co. Prócz sali trampolin wyjść do restauracji, pizzeri, bilard, kręgle, spacer (gdy jest nieźle). A mogą być tez okolice Łomży. Chodzi o coś bardziej aktywnego, interaktywnego, lub nawet po prostu ciekawego. Zapraszam do wpisywania swoich pomysłów, i dzięki z góry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozrywka w Łomży

Proponuję wyjechać stąd jak najszybciej ...

Najpierw sprzedać mieszkanie (są dobre ceny, wszystko schodzi na pniu, kilka dni od ogłoszenia jest kupiec).

Otrzymaną kasę - przeznaczyć na swoją edukację, wówczas znajdzie się pracę wszędzie, gdzie życie kwitnie, miasto nie umiera i są szanse na rozrywki na każdym poziomie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozrywka w Łomży

Niestety Łomża to \"dziura\" kulturalna-towarzyska,
jakieś sporadyczne wydarzenia kulturalne ... i nic więcej na co dzień .
Tu szukasz rozrywki ? :))))))
Cześć społeczeństwa i by tego chciała, ale KTO rozsądny zainwestuje w branżę kulturalno - rozrywkowo -gastronomiczną, kiedy tu dominuje klient z przysłowiowej \"Biedronki\" - wełna nie wełna, aby dvpa była pełna , jak najtańszym kosztem .
Tani browar i chipsy przed TV , bo większości nie stać na rozrywkę i PŁATNĄ kulturę. Jak miasto zrobi darmowy \"spęd\" - wtedy - TAK.
Tu po godzinie 17-tej \"mniasto \" wymiera i pustoszeje.

... konkluzja : mata na co zasługujeta :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozrywka w Łomży

Niestety przedmówcy mają racje.. Kupuj łyżwy ,teraz będziesz miała dwa lodowiska.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozrywka w Łomży

:-)
Ratusz drukuje co miesiąc taki folderek - informator o tym jakie są imprezy miejskie i instytucji przez miasto prowadzonych. Jest z czego wybrać, zależy co Cię interesuje.
To ta część kulturalna (nie podzielam zdania przedmówców - po prostu nikt im nie wysyła zaproszeń na prywatny adres, albo to nie ich klimaty).
Rzeczywiście spędy disco polo są kilka razy do roku, a z innych imprez masowych najbliższa to pewnie będzie wigilia miejska i Sylwester na Starym Rynku.
Rozrywka? Nie chciałbym, żeby ktoś mi ją organizował, bo daję sobie z tym radę sam. Ale jeśli ktoś nie ma pomysłu, to dosyć często są chałturzące tu teatrzyki objazdowe i kabarety.
Do klubu (nie będę robił reklamy żadnemu) najlepiej wybrać się ze swoim towarzystwem. To zawsze gwarancja dobrej zabawy niemal wszędzie.
Trasy spacerów też zależą od upodobań. Pieszo czy rower? Las, czy otwarta przestrzeń? Szlak, czy dziki trakt?
Spokojnie można sobie coś znaleźć. Jest informacja turystyczna, jest Park Krajobrazowy w Drozdowie obok Muzeum Przyrody, gdzie pewnie też coś potrafią doradzić.
Jeśli ktoś chce, na pewno bez trudu znajdzie coś dla siebie (nawet niekoniecznie odpłatnie), marudy siedzą przed komputerem i marudzą, że \"nic się nie dzieje\".
;-)
_________________________-

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozrywka w Łomży

moze niedlugo bedzie Slawomir albo Zenek to sie pobawisz

Choćbym ciemną doliną kroczył zła się nie ulęknę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozrywka w Łomży

goostawek, a gdzie ty w Łomży masz klub z jakimiś wydarzeniami artystycznymi oprócz gorzały, disco w polu i pijanych małolatów , toż to nie kluby np. z artystyczną atmosferą , a zwykłe pijalnie alkoholu ,
do tego i te twoje spacery i wycieczki rowerowe :) toż to i na szczerym polu możesz sobie wszędzie pobrykać :)
... ile razy można jeździć na rowerku tą samą trasą , czy zwiedzać to samo muzeum ?

I pewnie autorce tematu raczej nie chodziło o twoje propozycje,
bo to raczej dla starych pryków,
młodym by raczej opowiadał Pub Ink Club i to do późnych godzin nocnych, a raczej i porannych.
A jeżeli chodzi o zabawy interaktywne w mieście i okolicach,
to przysłowiowa bryndza , no bo gdzie ?

... może raz na jakiś czas escape room , paintball, Squash czyli tenis w klatce, ścianki wspinaczkowe, ekstremalne tory przeszkód, nawet w sezonie i wycieczki kajakowe , tor kartingowy Sadkarting ( co prawda jest , ale ile razy do roku można tam się bawić ), pływalnia miejska ( jest ) , lodowisko ( okazjonalnie w sezonie ) , kręgle, co prawa jest w jednej knajpie , ale ... ?
- nawet i jakieś karaoke, gdzie bez obciachu postronnych, a podpitych intruzów można się powygłupiać w swoim towarzystwie ect.

Może to dla niektórych i dużo co wymieniłem,
ale młodzież szybko się nudzi i ile razy można wdepnąć w to samo miejsce ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozrywka w Łomży

No, niestety, Twoje ostatnie zdanie zawiera całą prawdę i tylko prawdę.
Mało radosny fakt: nie jestem już młodzieżą.
Ale kiedy byłem jej reprezentantem, nie oczekiwałem, że \"ktoś\" mi zorganizuje coś, na co ewentualnie będę mógł się zgodzić, albo pokręcić nosem.
Kurde, dochodzę do wniosku, że my chyba sami to sobie organizowaliśmy, jak na coś mieliśmy naprawdę ochotę?
Bo jakoś nikt nie narzekał, że się nudzi.
A koncerty, nawet w lokalach, bywają w Łomży. Ale skoro sam nie możesz tam trafić, to nie będę podpowiadał.
Bo jeszcze pójdziesz i będziesz psuł humor innym.
;)
_______________________

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozrywka w Łomży

Klasyczne narzekanie etatowych, forumowych narzekaczy … Latem co tydzień był jakiś event na Starym Rynku to ludzi przychodziło jak na lekarstwo , ale na pytanie co można robić w tym mieście to odpowiedź brzmi : nic się nie dzieje. Z wyłączeniem koncertów Zenka , wtedy ludzi jest zawsze dużo ;-)Trzeba trochę poszukać a dzieje się całkiem sporo jak na tak małe miasto. A poszwędać się po okolicach także warto bo mamy sporo ciekawych miejsc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozrywka w Łomży

O super, i już sporo opcji dodaje do \"odchaczenia\". Dzięki wszystkim. Ja uważam że Łomża jest spoko, ale dopiero poznaję. Dotychczasowe atrakcje które odwiedziliśmy były bardzo fajne, na pewno można wrócić do nich wiele razy ale nie pod rząd :D dobrze mieć też inne opcje. A czy ktoś się orientuje co to za strzelnica gdzieś koło piątnicy, czy to dla zwykłych ludzi też dostępne?
Szukamy owszem też i coś z adrenalina, coś co trzeba chociaż raz spróbować :) wiem że jeszcze stajnia z koniami jest, ale to na cieplejsze dni. I jeszcze wasze opcje, super.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozrywka w Łomży

masz jeszcze linki do stron gdzie można dowiedzieć się o przyszłych wydarzeniach kulturalnych (niestety informacja w tym zakresie jest w mieście kiepska, często dowiaduję się o jakichś ciekawych wydarzeniach dopiero po fakcie):

https://www.kiwiportal.pl/wydarzenia/m/lomza

https://www.4lomza.pl/index.php?co=kalendarz&akcja=szukaj

tu mozesz sciagnąć załącznik z imprezami kulturalnymi organizowanymi przez Regionalny Ośrodek Kultury:
url]https://rok.4lomza.pl/index.php?wiad=996

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozrywka w Łomży

cos się zgubiło w linku:
https://rok.4lomza.pl/index.php?wiad=996



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozrywka w Łomży

A gdzie planujecie spędzić sylwestra? Ja co prawda w domu,jednak w tym roku organizuję imprezę kostiumowa. Szukam właśnie odpowiednie stroje sylwestrowe bo motywem będa lata 70-90 :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozrywka w Łomży

darxi22 napisał(a):

> Hejka, jeśli ktoś coś zna, prosiłabym o podawanie
> pomysłów na spędzanie czasu w Łomży gdy jest zimno. Gdzie
> można się rozerwać kulturalnie, wesoło, fajnie obojętnie
> co. Prócz sali trampolin wyjść do restauracji, pizzeri,
> bilard, kręgle, spacer (gdy jest nieźle). A mogą być tez
> okolice Łomży. Chodzi o coś bardziej aktywnego,
> interaktywnego, lub nawet po prostu ciekawego. Zapraszam do
> wpisywania swoich pomysłów, i dzięki z góry.

Na pewno znajdzie się wiele ciekawych miejsc.

Myślę, że fajnie jest zainwestować w trampoliny czy place zabaw w mieście

https://place-zabaw-trampoliny.warszawa.pl/o-nas/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org