czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
samochód

Gdzie można sprzedać samochód, mam vw bora,1,9tdi, 2002r, może podpowiecie za ile można go sprzedać, żeby nie bujać się za długo, bo nie mam na to czasu, za odpowiedzi dziękuje i życzę wszystkim wesołych i zdrowych świąt oraz szczęśliwego nowego roku

DD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochód

Witam proszę o kontakt : 519685965 może się dogadamy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochód

Wystaw na olx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochód

Weź zepchnij go z mostu, nagraj to i wrzuć na youtube. Więcej zarobisz na reklamach ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochód

XD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochód

2,500-300 tys ..powiedz cos wiecej o aucie

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochód

3,000*

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochód

sprawdz na allegro, i dopierz cene odpowiednia do jego stanu.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochód

Olej musi być dopasowany do modelu auta, lepiej pierwszego z brzegu najtańszego nie kupować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochód

Lanalenka chyba jako troll się nie dorobiłaś auta? Chyba tych kosmetyków powinnaś używać na twarz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochód

Mnie się spodobał Opel Astra w hatchback i planuję taki sobie kupić jeszcze z końcem tego roku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochód

Cieszymy się razem z tobą lawirantko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochód

i nie sluchaj innych, zalej kujawskiego, nie zaluj i zalej pod korek a ta astra przezyje nie jednego passssata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochód

Wydaje mi się, że w pewnych okolicznościach nie opłaca się kupować samochodu. O wiele lepiej jest go wynająć długoterminowo. Jeśli ktoś z was zastanawia się nad takim rozwiązaniem, polecam wam zajrzeć do tego artykułu j8.pl/czy-sie-oplaca-najem-dlugoterminowy-auta/. Na pewno znajdziecie tu sporo przydatnych i pomocnych informacji na ten temat, które pomogą wam zdecydować czy lepiej jest kupić czy wynająć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochód

marum co ty za głupoty gadasz ? bzdura totalna.

wynajem długoterminowy samochodu nie jest magicznym sposobem na użytkowanie lepszego auta w tej samej cenie. Owszem, rata może być na tym samym poziomie, a nawet niższym, ale wkład własny za droższe auto jest wyższy. Dodatkowo trzeba pokrywać odsetki od wysokiej wartości rezydualnej, a z końcem umowy nie można wykupić samochodu znacznie poniżej jego wartości. Wynajem z pewnością jest wygodny, ale w żadnym wypadku nie jest tani.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochód

Auto przydatna rzecz, zwłaszcza jak masz rodzinę. My często gdzieś jedziemy i zwiedzamy więc auto się przydaje.
________________________________
Zapoznaj się z ofertą skupu tonerów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochód

Jeżeli jesteście zainteresowani usługami naprawa szyb samochodowych pruszków , to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie ofertę profesjonalnej firmy Opi Glass. Sam zdecydowałem się skorzystać z ich usług i jestem bardzo zadowolony z efektów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org