piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jaka pralka?

Witam! Czy ktoś z Was w ostatnim czasie kupował pralkę?Ja się właśnie zastanawiam...na co zwrócić uwagę przy wyborze? Gdzie kupić? Internet czy sklep stacjonarny? Czy firma ma duże znaczenie? Kompletnie się na tym nie znam.Pralka powinna być dosyć trwała i dobrze gdyby nie kosztowała więcej niż 1000zł. Może ktoś się podzieli swoim doświadczeniem? Pozdrawiam :)

Życie to nie bajka,życie to je walka! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka pralka?

Ja kupiłam rok temu samsunga ecobubble i nie żałuję. Po roku intensywnego prania mogę śmiało polecić serię tych pralek. Niestety są droższe niż 1000 zł ale według mnie warte ceny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka pralka?

Samsunga nie kupuj przereklamowany bajer z tymi bąblami i tak trzeba sypać proszek...
Kup Elektrolux

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka pralka?

Znajdę jakiegoś Eletroluxa do 1000zł? A Beko?

Życie to nie bajka,życie to je walka! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka pralka?

BEKO dobre pralki, warto kupić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka pralka?

Wszystko je dobre dopóki sie nie zepsuje. Ja mam np. pralkę Boscha, ale za 1850 plnów, podobno made in germany. Słyszałem, że te za tysiaka to chińszczyzna. Ale kto to wie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka pralka?

Też słyszałam opinie,że Bosch jest najlepszy. Niestety aż tyle pieniędzy nie mogę przeznaczyć teraz na pralkę,a stara akurat się zepsuła

Życie to nie bajka,życie to je walka! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka pralka?

Mamy boscha i nie narzekamy. Znaleźliśmy ją na stronie electro.pl Znajduje sie tam duży wybór pralek . Ceny też są zróznicowane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka pralka?

Wolę obejrzeć towar i kupić w sklepie stacjonarnym. Akurat trafiłam na promocję i kupiłam Boscha za nieco ponad 1000zł. Mam nadzieję,że posłuży kilka lat

Życie to nie bajka,życie to je walka! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka pralka?

Nasz poprzedni bosch służył chyba z 12 lat i dalej by służył, tylko się grzałka przepaliła i już nam się nie chciało naprawiać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka pralka?

W serwisie powiedzieli mi, że najmniej awaryjne są pralki gorenie. Z własnego użytkowania mogę polecić hotpoint.

Świat cyrk, ludzie komedianty!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka pralka?

grzałkę w boshu wymieniłem za 40 zł i śmiga już 11 rok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka pralka?

Jedź do sklepu MYCENTER na Al. Legionów. Zgłoś się do kierownika sklepu (przystojny blondyn ok. 40-stki). Kupisz, nie kupisz, ale gwarantuję, że profesjonalnie doradzi Ci wybór sprzętu.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka pralka?

Dzieki za podpowiedzi :)
Pralke juz kupilam,poozdrawiam ;)

Życie to nie bajka,życie to je walka! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka pralka?

To jaką kupiła?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka pralka?

Bosch WAB 20264

Życie to nie bajka,życie to je walka! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka pralka?

Ja mam Indesit i jestem bardzo zadowolona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka pralka?

Ja mam EWS1477FDWPL od nich. Trochę wyższy przedział cenowy niż to czego poszukujesz, ale mam 10 lat gwarancji na silnik. No i jest mega oszczędna w użyciu, więc zwraca się po czasie nawet względem tańszych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka pralka?

Nie polecam pralek Candy. Jakość wykonania jest daleka od tego co dawno temu. My od jakiegoś czasy używamy pralki Bosch http://pralki.zawsze-najtaniej.pl/serwis-bosch-wtg86400pl.html / Jakna razie jesteśmy zadowoleni :)

Anka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka pralka?

won z naszzego forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka pralka?

A polecicie jakąś cienką pralkę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka pralka?

To trudno znaleźć. Najlepiej na stronach sklepów AGD i RTV.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka pralka?

a franię z tarą se kupta wygodne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka pralka?

ELECTROLUX EWS 1266CI, niecałe 38 cm głębokości, 6 kg i 1200 obrotów, na trzech plusach. W Media Expert jest dostępny ten model.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka pralka?

My z mężem całkiem niedawno kupowaliśmy pralkę do naszej łazienki, przeprowadzaliśmy się, a w nowym mieszkaniu nie było pralki, dlatego musieliśmy na szybko coś wymyślić. Zależało nam przede wszystkim na dobrym jakościowo sprzęcie w przystępnej cenie i udało się taki znaleźć. Zdecydowaliśmy się na pralkę KFWM 642103 od Kernau. Jej maksymalny załadunek to 6 kilogramów, poza tym pralka daje możliwość wyboru programu prania spośród 15 dostępnych. Przy jej zakupie dostaliśmy 5 lat gwarancji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka pralka?

A my na przykład mamy pralke Candy i jestesmy zadowoleni. Myślę, ze wiele zależy od konkretnego modelu. Jak w każdej firmie mogą zdarzyc się felerne elementy. Na szczęście my jeszcze na taki nie trafiliśmy. Pierwsza candy stala w naszej łazience prawie 12 lat do czasu aż wymieniliśmy na coś większego ( przyszło na świat dziecko i trzeba było) Kupiliśmy w tym roku, model Candy GSF 1510LWHC3/1- . Dobry załadunek 10 kg i klasa energetyczna A +++.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka pralka?

Ja też mam Candy. Pralka nie była droga . Z tego co pamiętam to kosztowała mnie ok 1000 zł ale nie chciałam wydawać dużo kasy na taki sprzęt.... Jestem zadowolona bo jest porządna, ma wiele programów i nie zajmuje tyle miejsca w łązience. Jest to pralka slim. Ma załadunek 8 kg co jest dość spore, jednocześnie ma 40 cm grubości.

Orentowaliśmy się trochę wśród pralek to żadna inna pralka nie ma takiego dużego załadunku przy tej wielkóści.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka pralka?

http://www.ceneo.pl/32628431

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka pralka?

Dużo osób mi mówiło że indesit jest dobry i się praktycznie nie psuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka pralka?

Beko, amica, elektorlux jest spoko - mam ją od 5 lat i jak na razie nie narzekam. Dobierz sobie pralkę w zależności od ilości osób z niej korzystających oraz ich wieku i płci (kobiety będą miały więcej betów do pranie, dzieci też ;P).

Lubię placki.
Ziemniaczane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka pralka?

Ja kupowałam pralkę miesiąc temu. Tak wieć jestem w stanie już coś na jej temat napisać. Jest to pralka Candy CS4 1061D3/2-S . Jak na razie widzę same plusy:
pojemność 6 kg
niewielka głebokośc 43 cm
klasa A +++
programy równięz ok, szczególnie czesto korzystamy teraz z programu do butów sportowych. Myślę,że jakbym miała ponownie kupować to rownież bym sie na nią zdecydowała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka pralka?

ja mam hot point ariston pralko suszarkę i jestem zadowolona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka pralka?

s.p.i.e.r.d.a.l.a.ć trolle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka pralka?

A ja wolę pralkę Candy Bianca z funkcją pary wodnej. Jak ktoś lubi prasować, to niech jej nie kupuje. Ja nie lubię i uważam, że to rewelacyjne rozwiązanie. DO tego ma ładny wygląd, jest energooszczędna i ładna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka pralka?

Moja pralka stoi 7 lat i nic jej nie jest, a była najtańszą w sklepie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka pralka?

kup zwyczajne najprostsze BEKO - upierze tak samo jak te droższe i z bajerami.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka pralka?

Odradzam powyższy pseudo sklepik. Miki878 to zwykły troll który za kasę rek ok amujw takie bieda firemki jak powyższą. A skoro nie stać ich na profesjonalną reklamę to czego można się spodziewać przy np. reklamacji .... Radzę trzymać się z dala od takich bieda sklepików

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka pralka?

Odradzam powyższy pseudo sklepik. Miki878 to zwykły troll który za kasę reklamuje takie bieda firemki jak powyższą. A skoro nie stać ich na profesjonalną reklamę to czego można się spodziewać przy np. reklamacji .... Radzę trzymać się z dala od takich bieda sklepików

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org