czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
doktor Opyrchał opuszcza szpital i Łomżę

Doktorze wieki szacunek i wyrazy uznania !!!!!!!!!!!!!!!!! I dzięki za kawał dobrej jaką pan zrobił dla tego miasta i pacjentów szpitala.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: doktor Opyrchał opuszcza szpital i Łomżę

Jak się składa podziękowania to kultura wymaga min. poprawnego słownictwa i formułowania zdań.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: doktor Opyrchał opuszcza szpital i Łomżę

więc daj coś od siebie dla przykładu.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: doktor Opyrchał opuszcza szpital i Łomżę

Dzięki Bogu że opuszcza.
Specjalista :-D:-D:-D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: doktor Opyrchał opuszcza szpital i Łomżę

Mało jest takich lekarzy. Pełen profesjonalizm, poparty współczuciem jaki przejawiał pan dr.Opyrchał to wśród łomżańskich lekarzy wyjątkowa postawa. Szkoda, że pan doktor zdecydował się wrócić do Krakowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: doktor Opyrchał opuszcza szpital i Łomżę

Z całym szacunkiem, ale nie jest ani sympatyczny ani empatyczny. Trafiłam z wrzodami na SOR. Akurat on mnie przyjął. Robił mi też USG. Miałam 21 lat wtedy, wyglądam dość młodo. Od razu rzucił: na pewno ciąża. Ja mu, że to raczej fizycznie niemożliwe. A On: niejedna taka jak ty tak mówiła, a USG swoje pokazało. Po dłuższym leczeniu wyszły oczywiście wrzody, ale tej wizyty nie zapomnę. Poczułam się obrażona i poniżona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: doktor Opyrchał opuszcza szpital i Łomżę

Bardzo dobrze, mniej chamstwa i przedmiotowego traktowania pacjentów w łomżynskim szpitalu...Ktoś pisze o empatii??? Ja tam nawet podstawowych zasad kultury nie widziałam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: doktor Opyrchał opuszcza szpital i Łomżę

Zgadzam się z przedmówcą. Mam nadzieję, że to odejście spowoduje podniesienie poziomu jakości obsługi na SOR. Dajmy szansę młodym , ambitnym ludziom. Ten szpital to skostniała nomenklatura z Panią Majewską na czele. Czas na wielkie zmiany......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: doktor Opyrchał opuszcza szpital i Łomżę

Czas najwyższy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: doktor Opyrchał opuszcza szpital i Łomżę

Do tego doktora , to akurat nic nie mam, ale zastanawiają mnie jęki odchodzocej dyr Majewskiej z jedej strony, a pompa i nadstawianie piersi do orderów przez polityków z drugiej strony przy okazji odnowy, czy otwarcia oddziału rehabilitacji kardiologicznej. Sam nie wiem płakać , czy sie cieszyć ?

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org