czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gdzie nie tankować na pewno!!

Na stacji obok Venedy. 7 dni temu zatankowałem sam. oraz do kanistra .
Po jakimś czasie sam. przerywał - nic to myślałem stare zabrudzenia. Sporządziłem mieszankę do przycinarki - słabła a po 20 min. nie działała nawet nie zapaliła. W serwisie powiedziano, że do wymiany gaźnik. Kupiłem nową kosę spalinową - która zaczeła słabnąć po 15 min. nie było w niej starego dobrego paliwa. Wyłączyłem. Kupiłem paliwo w innym CPN i działa. Starą przycinarkę przeczyściłem i teraz działa. Do samochodu kupiłem środek wzbogacający i zatankuje etylinę 98, kilka litrów .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie nie tankować na pewno!!

Etyline 98? Chłopie to niedługo po komunie się skończyło. Radzę w Google poczytać bo etylina była ale w ubiegłym wieku

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie nie tankować na pewno!!

co to jest CPN ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie nie tankować na pewno!!

Centralny Port Naftowy ??


stefannowak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie nie tankować na pewno!!

Ja tam tankuję regularnie od ok.2 lat benzynę,jak i ON i nie narzekam.Jeszcze ani razu silnik mi nie zakaszlał nawet.Więc skoro Tobie nie pasuje,to tam nie tankuj,ale i nie siej propagandy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie nie tankować na pewno!!

\"Biedni\" ludzie, którzy przewyższają formę nad treścią. ****** w złotym papierku pozostanie zawsze gównem.

usiu

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org