czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
psy na betonie na ul.Wallenroda

Upał 35 stopni a na Wallenroda za domem jednorodzinnym (jedyny taki jest na rogu) dwa psy pilnują garażu. Wszystko wybetonowane, zero trawnika, zero dostępu do ziemi Gówna psów na chodniczku
.Przechodziłam właśnie obok i widziałam że dwa psy - malamut i owczarek szukają miejsca żeby się schronić przed upałem. Owczarek ledwo przytomny, malamut leży na chodniku...nagrzanym od słońca.A wielmożni Państwo jedyny trawnik ogrodzili sobie siatą, psy mają za to goły beton. Ludzie, zlitujcie się trochę. Przecież dla tych zwierząt to masakra. Nie mają nawet miejsca żeby się schronić przed upałem. Wiadro wory nie wystarczy. Czy nie możecie łaskawie chociaż metr przesunąć ogrodzenie aby psy miały ten METR trawnika? mogłyby odetchnąć trochę.Relaksując się na trawce w ogrodzie, siedząc w cieniu pomyślcie o tym że te psy leża kilkanaście godzin na słońcu na KOSTCE BRUKOWEJ.Litości!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psy na betonie na ul.Wallenroda

Pełno jest na świecie ludzi którzy nie powinni mieć jakichkolwiek stworzeń.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psy na betonie na ul.Wallenroda

Ja bym tą szlachtę na łańcuszek na trzy dni na miejsce piesków dał.
Może by im serce zmiękło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psy na betonie na ul.Wallenroda

Głupie ludzie....eh. Może psy odgryzą im te zakute łby.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psy na betonie na ul.Wallenroda

że też ludzie wszystkim się interesują ...patrzeć się na śiebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psy na betonie na ul.Wallenroda

tak, nie interesujcie się, nie zwracajcie uwagi jeśli komuś dzieje się krzywda, nie patrzcie jeśli coś jest nie tak, nie interesujcie się jeśli za ścianą dziecko płacze, nie interesujcie się niczym.Tylko patrzcie na siebie.Podejście godne prawdziwego Polaka :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psy na betonie na ul.Wallenroda

Zgłoś gdzie trzeba...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psy na betonie na ul.Wallenroda

Bardzo dobrze,ze ludzie interesują sie dobrem zwierząt.Powinno sie zamknąc w takich warunkach idiotę Gumisia.Ciekawe czy jęczalby o zainteresowanie ludzi.:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psy na betonie na ul.Wallenroda

Bardzo dobrze że ktoś się interesuje, kostka w taką temperaturę jest nagrzana jak patelnia, jeśli psy faktycznie nie mają dostępu do ziemi i cienia to kilkanaście godzin powoli się tam gotują, przecież to mordęga. Pies podczas upałów leżac w cieniu ledwo oddycha, trochę litości. Nigdy nie zrozumiem po cholere brać psa po to aby go później więzić i dręczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psy na betonie na ul.Wallenroda

luna wytłuku tylko nie idiota nie jesteśmy znajomymi lachonie psi obrońco żal:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psy na betonie na ul.Wallenroda

Gumiś1212 , no to pokazałaś klasę i brak kultury osobistej. Przy okazji, brak znajomości ortografii i interpunkcji. Generalnie brak znajomości zastosowania słowa pisanego. Przykre.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psy na betonie na ul.Wallenroda

mogę ci lepiej pokazać swoją kulturę następny Polonista ze wsi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psy na betonie na ul.Wallenroda

gówmis 1212 zawrzyj parszywy ryj pokim dobry

Choćbym ciemną doliną kroczył zła się nie ulęknę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psy na betonie na ul.Wallenroda

następny strach się bać ....śćiśnij odbyt ***** za cienki w uszach jesteś bochatir ... ale leje na was szkoda czasu na pisanie z ciemnotą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: psy na betonie na ul.Wallenroda

czekam dalej na jakiś wpis najlepszych dobry ubaw mam w czasie jazdy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org