czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Treningi piłki siatkowej dla dzieci

Do 6 września będzie prowadzony nabór do 2 grup wiekowych z roczników 2010,2011 (dziewczęta i chłopcy) oraz 2006, 2007 (tylko dziewczęta). Pytania można śmiało kierować w komentarzach:-) zgłoszenia kierujemy na jkcek@wp.pl lub pod 530 005 321.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Treningi piłki siatkowej dla dzieci

Dzień dobry, a gdzie i w jakich godzinach (mniej więcej oczywiście) będą prowadzone zajęcia? Jaki jest koszt zajęć?. Dziękuję za info.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Treningi piłki siatkowej dla dzieci

tylko zeby nie był taki trener jak na slasku co lubił dzieci na kolanka sadzac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Treningi piłki siatkowej dla dzieci

model30 super \"inteligentny\" komentarz. Gratulacje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Treningi piłki siatkowej dla dzieci

Dobrze wiedzieć, świetna inicjatywa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Treningi piłki siatkowej dla dzieci

Inicjatywa jest już od kilku lat tylko dzieciaki ciężko do sportu namówić:) Planuje aby zajęcia odbywały się dwa lub trzy razy w tygodniu w poniedziałki, środy i może czwartki w okolicach godziny 17-18 ale to wszystko zostanie dokładnie ustalone na początku września po zakończeniu naboru. Pracuję nad salą gimnastyczną w jednej z naszych szkół średnich więc na pewno będzie trzeba dziecko na zajęcia podwieźć samochodem. Nie podaje dokładnej nazwy szkoły bo nie mam jeszcze podpisanej umowy i nie chcę aby ktoś mi się wbił w termin:) Koszty będą uzależnione od ilości zajęć i wielkości grupy. Trochę jest to jeszcze owiane tajemnicą ale wyjaśni się w pierwszym tygodniu nowego roku szkolnego:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Treningi piłki siatkowej dla dzieci

Ponieważ jest sporo telefonów z zapytaniem o rocznik 2008 to zostaje on też dodany do naboru:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Treningi piłki siatkowej dla dzieci

Na 100% pewne jest już to że treningi będą się odbywały w III LO w Łomży:-) we wtorek lub środe zostanie ustalony dokładny grafik zajęć:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Treningi piłki siatkowej dla dzieci

Treningi będą w poniedziałki i środy w godzinach 17:00-18:00 (roczniki 2006,2007,2008) i 18:00-19:00 (rocznik 2010,2011).

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org