czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PLUS BUS

Czy ktoś coś wie na temat dalszego jestestwa przewoźnika Plus Bus na trasie Łomża - Warszawa - Łomża. Nie można kupić w przedsprzedaży biletów na wrzesień, a tel. kontaktowy podany na ich stronie jest zablokowany. Wieść gminna niesie, że to koniec Plus Busa na rzecz Żaka. Żak jeździ, ale nie z samej Łomży do Warszawy, a tylko przelotem. Czy ktoś coś wie o dalszych losach Plus Busa ?? na łomżyńskiej scenie połączeń do Warszawy ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLUS BUS

Mogę Cię zawieźć na moim falusie pogalopujemy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLUS BUS

myślę, że jesteś tzw \"erotoman w opowieściach\", a jak co to jak struś - głowa w piach; udowodnij, że jest inaczej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLUS BUS

jestes on czy ona ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLUS BUS

obserwując Twoje wpisy, to chyba raczej mało ważne ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLUS BUS

a to ważne ?? z twoich wpisów wynika \"Żeby życie miało smaczek - raz dziewczynka raz chłopaczek\" :):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLUS BUS

ale mnie rajcujesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLUS BUS

bysmy tworzyli super parę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLUS BUS

Z wiadomości od firmy plusbus \"od 01 września nie bedzie już połączenia łomża -Warszawa z przyczyn ekonomicznych zostaje zlikwidowana.\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org