czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
alarm do domu

jw. gdzie tj. w której firmie zamówić zestaw alarmowy i ewentualny przyjazd patrolu gdy tak owy sie załączy?
być może ktoś miał czas na zbadanie tematu gdzie najkorzystniej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: alarm do domu

konsalnet



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: alarm do domu

w tej która za ten przyjazd bedzie chciała najtaniej, gdyz całą ta ochrona to bzdura jedna wielka i tak naprawdę żadnej ochrony nie ma, a jesli chodzi o zestaw alarmowy to radze kupic dobry bo to ma znaczenie akurat a w łomży jest sporo firm które montują alarmy do domu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: alarm do domu

a ja proponuję byś sam się rozeznał jakie warunki proponuje Ci dana firma, tj. czas dojazdu do obiektu, kiedy przyjazd grupy interwencyjnej jest płatny, cena abonamentu itp. Zależy też jaką usługę chcesz żeby Ci świadczyli: monitorowanie czynne czy same podjazdy prewencyjne. Zawsze też można negocjować warunki umowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: alarm do domu

Witam. Uważam że instalowanie centrli integra 64 w domku jednorodzinnym to przesada.Po prostu zbedne koszty.Moim zdaniem a jestem instalatorem systemów alarmowych od wielu lat we wiekszości domków wystarczy ca6.Można zamknć sie w 8 czujkach PIR i to w zupełności wystarczy żeby chronić dom.Jesli chcesz to moge Ci zamontować taki system.Odezwij sie na email to sie dogadamy.Pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: alarm do domu

O to zapytaj tu
http://www.teletechnika-system.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: alarm do domu

...że alarm działa nawet po wyłączeniu prądu, to rzeczywiście niesłychane....?! tylko, żeby zadziałał jak prąd będzie..., albo nie zacznie straszyć złodziejem gdy jakaś mucha, albo inny pająk na czujce się znajdzie...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: alarm do domu

Ja planuję zakup alarmu i zestawu CCTV do domu z http://www.kamery.pl/ Wcześniej chciałam kupić alarm tej samej firmy co moi sąsiedzi ale okazało się, że włącza się nawet wtedy gdy ktoś otworzy furtkę. Poza tym sąsiad mówił, że to tylko alarm i nikt nie przyjedzie jeśli naprawdę dojdzie do włamania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: alarm do domu

Alarm sam sie wlacza, na zdjeciu wyzej zarowka sama nawet tez sie wlacza ... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: alarm do domu

Ale później trzeba płacić abonament, żeby przyjechał patrol z interwencją.
Jaki jest orientacyjny koszt?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: alarm do domu

Z firm, które się tym zajmują polecam Konsalnet, szybko reagują i nieważne czy ma się zwykły alarm czy monitoring budynków to bardzo fachowo podchodzą do tematu. Sąsiedzi kilkukrotnie już wzywali patrol, zawse skutecznie odstraszał potencjalnych włamywaczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: alarm do domu

Daleko im do profesjonalistów skoro płacą trollom takim jak ty by ich zachwalali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: alarm do domu

ja wole monitoring niz alarm, mam zalozone z lanberga

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org