czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mamusia z synkiem na zakupach

Mam pytanie

Kto miał stycznosc z taką miła parką na zakupach .Mamusia i synek ,który ze tak powiem wisi ciągle na tej mamusi, jakby łaczyła ich nie tylko więż macierzyńska ,a cos wiecej .Łażą po sklepach i potrafia np z palety wody mineralnej wyciagnąc ta która jest w samym środku swiezej palety ,bo ta najlepsza .Pomijam rozpierduche jaka potrafia zrobic przy okazji.Kilka razy tez widzialem, jak chowaja towar w pólkach i to tak dosc głeboko ( ??? )

I gdyby to raz ,to bym sobie tym głowy nie zawracał ,ale biorac pod uwage ze ich migdalenie sie jest dosc szczególnego rodzaju ,to rzucaja mi sie w oczy za kazdym razem ,jak jestem na zakupach wiec tak sobie czasem obserwuje ich zachowanie
I zastanawia mnie ,czy to jakas zawiedziona pracownica sklepu ,pracownik audytu który sprawdza kiedy pracownicy znajda towar w pólkach ,czy moze taki cel w zyciu ,że wstaje rano i mam juz cel że zrobie cos komus na uuja.

Dodam ,ze kończa zakupy z jedna rzeczą w koszu ,a i tą potrafią zaraz zareklamowac ,wiec to musi byc chyba hobby takie....

Bardzo ciekawi ludzie ....musze kiedys fote im pyknąc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mamusia z synkiem na zakupach

Powiedz tylko okolicę, bo widuję takich ludzi, ale nie wiem czy to te osoby.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mamusia z synkiem na zakupach

Szanowny pracowniku sklepu, a może byś tak zareagował sam, zwrócił IM uwagę, a nie wypisywał to na forum?
\"I zastanawia mnie ,czy to jakas zawiedziona pracownica sklepu\" a mnie zastanawia, czemu \"zawiedziony pracownik sklepu\" wylewa żale na forum :(((

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mamusia z synkiem na zakupach

Czy to tacy bardzo \"smukli\" z długimi włosami , bardzo dziwnie się zachowujący i obserwujący innych , widywani codziennie w markecie na Piłsudskiego 33 ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mamusia z synkiem na zakupach

w Kauflandzie kupuja np parowki zjada 3 dwie przynosi i mowia ze sa niedobre reklamuja znaja ich tam wszycy potrafia tak kilka razy dziennie

Choćbym ciemną doliną kroczył zła się nie ulęknę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mamusia z synkiem na zakupach

dajcie ich foto, proszę



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mamusia z synkiem na zakupach

Nie jestem pracownikiem sklepu,gdybym nim był to już pewnie znałbym tą parkę z imienia i nazwiska.Swego czasu myślałem ze to złodzieje ,gdyż ich zachowanie jest naprawdę dziwne.Z czasem zrozumialem, ze to taki sposób na życie.Wchodzę do sklepu, a tu mija mnie ta parka w pośpiechu i gdzie leci ??Na reklamacje.Jak za pół godziny jestem w drugim sklepie ,to gdzie widzę sympatyczną mamusie??Tłumaczacą pani na kasię, ze te chipsy są za mało slone (fakt autentyczny).A to ogórki za krótkie, a to papier za szorstki....Fajnie z boku postać posłuchać, a ze jesień idzie,to czlowiek poznałby osobiscie takich wyjadaczy handlowych i wieczorem posłuchał tych opowieści przy lampce wina.Oni sprawiają wrażenie silnej potrzeby wysłuchania wszystkich żali i życiowych rozczarowań.Trzeba takim ludziom pomagać, a w sklepie nie zawsze jest czas.Te kobiety na kasach wiecznie zajęte,kierownik jakiś nieobecny wzrokiem ,kiedy mu się opowiada ,ze łaciate wcale nie jest łaciate ,tylko białe...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mamusia z synkiem na zakupach

no to otwieram winko...dawajcie kolejne historie z tą parką.Poogląałabym :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mamusia z synkiem na zakupach

p.s w jakim wieku oni są?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mamusia z synkiem na zakupach

raz mi sie prukneło na nich opss

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mamusia z synkiem na zakupach

to na pewno łomżyniacy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mamusia z synkiem na zakupach

HHAH O TYLKO W łOMŻY FAKTYCZNIE HAHAH

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mamusia z synkiem na zakupach

Czy to Łomżyniacy to nie wiem. Stawiam raczej że nie są z Łomży, mogą mieszkać od jakiegoś czasu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org