czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
C+E

Jaki osrodek polecacie by zrobić sobie kurs C+E.
Chodzi mi o taki ośrodek w którym jest dobry plac w przystępnej cenie i miał dobrych instruktorów???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: C+E

Jest ktoś kto mógłby podzielić się ta wiedza??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: C+E

OSK bocian

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: C+E

osk wonchanie pały jedwabne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: C+E

OSK Bocian wlasny plac tylko dla Bociana nikt inny tam nie śmiga super instruktorzy 2 luki ,wszystkie parkowania górki idealnie tlumaczą c zdalem z 1 c+e za 1 razem b+ e za 1 razem motor za 2 razem polecam naprawde

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: C+E

bocian na **** sie ndaje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: C+E

\"OSK Bocian wlasny plac tylko dla Bociana nikt inny tam nie śmiga\" raczej bym o tym podebatował ale instruktorzy są całkiem wyluzowani i cierpliwi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: C+E

Właśnie też myślałem o bocianie a może ktoś się wypowiedzieć na temat osk Ferenc??? U Bociana są dofinansowania??? Powiedzcie czy bocian ma swoich lekarzy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: C+E

Model30 jeśli twierdzisz że się nie nadaje to co polecasz???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: C+E

Czyli bocian jest najlepszy??? A co z Kamińskim? Ferenc? Jest jeszcze jakiś osk w Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org