czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sklep- suplementy diety

Witam, szukam sklepów z sumplementami diety oraz odzywkami. Gdzie sa w Łomży? i jak to wyglada cenowo? Pozdrawiam

Justyna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep- suplementy diety

Na Wyszyńskiego i na Ks.Anny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep- suplementy diety

Na Wyszyńskiego juz nie ma tego sklepu. Ale to prawda dobre ceny, nawet lepsze niz w sklepach internetowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep- suplementy diety

wazny jest sklad a nie cena

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep- suplementy diety

A na ul. Bema jest jeszcze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep- suplementy diety

Nie, ale w dumie to nic tam nie bylo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep- suplementy diety

Dzieki za informację. ;)

Justyna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep- suplementy diety

Co prawda Białystok ale sprawdzić radsze suple shop w Białymstoku, ma bardzo korzystne cenyv

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep- suplementy diety

Raczej chodziło mi o stacjonarne sklepy w Łomży, ale jak bede w Białymstoku to na pewno zajrze tam. A siłownie mają u siebie jakieś stoiska z odzywkami?

Justyna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep- suplementy diety

Maja ale takie jakies firmy ktorych w sumie nie znam jak patrzyłem, ale cent wygórowane, nadal pytasz i nie kupiłaś tego co chciałaś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep- suplementy diety

bylam na ks. Anny, ale chciałam tez zrobić rozeznanie w jakie sa ceny. Z tego co się dowiedziałam to jest tylko jeden sklep..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep- suplementy diety

Justynko jeżeli potrzebna Tobie konkretna wiedza na temat suplementów diety to zapraszam do siebie na ul. Bema 11- sala treningowa AGOGE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep- suplementy diety

Lomza jeden sklep, ale patrzyłem ceny nawet na internecie Np. Kfd czy sfd to turaj niedość ze niższe to i wysyłki nie ma...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep- suplementy diety

buaahahhahahahahah


***** co za czasy, ze ludzie wierza w chemie, jakie to slepe i piekne,

niestety odmozdzenie siega zenitu,

ludzie nie ma ku r wa zzadnych suplementow, a samo slowo to hu ja warte jest, dawniej ludzie zyli, jedli co wyhodowali i zyli po 100 lat, dzis was kur wa nogi bola w wieku 15 lat, a idzta w *** panie :D:D:D:D:D:D:D


buahahahahahha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep- suplementy diety

Komentarz typowej osoby ktora nigdy w ręku nie trzymała sztangi, a białko to dla niej steryd... Po prostu żenada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep- suplementy diety

Lepiej stosować naturalne suplementy diety, dbać o to by zapewnić odpowiednią ilość witamin i koenzymów bo czasem z różnych powodów brakuje różnych witamin i koenzym. Sprawdź chociażby sklep naturabazar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep- suplementy diety

spadaj z tą reklamą spaleti

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep- suplementy diety

Musi być stacjonarny? Teraz w internecie masz takich sklepów od zatrzęsienia, nie wspominając już, o ile taniej można tam znaleźć różnego rodzaju suplementy i ile różnych rodzajów? Mój chłopak już od dawna kupuje w sieci i to jeszcze nie w jednym sklepie, ale w takim akurat, który oferuje jakieś promocje lub wyprzedaże i zaoszczędza dzięki temu jakieś 25% swoich oszczędności – to dużo chyba, prawda? :-) Nie wyobrażam sobie, żeby kupować stacjonarnie, no chyba żeby dogadać się ze sprzedawcą co do hurtowych cen...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep- suplementy diety

W internecie najłatwiej znajdziesz to co chcesz :)

Jedyną rzeczą, jaką możemy wiedzieć jest to, że nic nie wiemy - i jest to najwyższy wzlot ludzkiej mądrości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep- suplementy diety

Na ul. Wyszyńskiego jest nowy sklep z odżywkami i mają ciekawe produkty ze zdrowej żywności i ceny bardzo przystępne z tego co porównywałam

pawel88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep- suplementy diety

Ja polecam internetowe sklepy z takimi suplementami - jest zazwyczaj taniej i jest większy wybór. Ja swoje Therma Cuts kupiłam właśnie w necie:-) Jest rewelacyjne, można poczytać o działaniu na SuplenaTak: http://www.suplenatak.pl/therma-cuts-suple-na-szybkie-odchudzanie/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep- suplementy diety

Lomzyniak ja nigdy nie trzymalem sztangi czy jak to Ty nazywasz.
Ale jak sciagne koszulke to nie jednemu facetowi z silki kopara opada
a w rodzinie mam takich co na silke zap....
Tyle tylko ze jak ma zapi.... z siekiera przy drewnie to za pol godz
zdycha.
Ciekawe co w tym jest .....
A moze zrobimy wyscigi np czolganie sie w glebokim sniegu 500m
na czas
albo zrobimy zaklad kto wytrzyma bez jedzenia 7 dni tylko o wodzie ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep- suplementy diety

Kupuję tylko magnez w zwykłej aptece więc nie pomogę.. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep- suplementy diety

polecam skelp przez net planetazdrowia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep- suplementy diety

Ja tam zawsze chodziłem do Muscle - Shop ale Marek przenósł się koło Brad Auto i powiem wam że jest w czym wybierać. Poza tym zawsze można liczyć na upusty także polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep- suplementy diety

Ja stosuję suplementy http://humavit.pl/ - naturalny skład i przystępne ceny. Naturalne lepiej są przyjmowane przez organizm. A warzywa i owoce, które teraz kupujemy często są pryskane lub pochodzą z nieznanego nam źródła, sami też żyjemy w zanieczyszczonym środowisku i żywność jest trochę pozbawiona tych witamin i minerałów, które są nam potrzebne. Naturalne suplementy diety wspomagają nasz organizm, wzbogacają naszą dietę w odpowiednie witaminy, inne pomagają w spalaniu tkanki tłuszczowej i przyspieszają metabolizm.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep- suplementy diety

E, panie, na co tm komu jakieś suplementy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep- suplementy diety

Ja nie jestem za łykaniem suplementów. Lepiej witaminy w diecie dostarczać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep- suplementy diety

W ogóle nie sięgam po suplementy diety. Uważam, że konsultacje z lekarzem są najważniejsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep- suplementy diety

Kamila za dużo nalykałaś się tego świństwa. Teraz stanął ci rozum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep- suplementy diety

Odradzam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep- suplementy diety

Witam wszystkich gorąca prośba o polecenie kropelek/tabletek ziołowych poprawiających nastrój oraz apetyt dla osoby starszej (mocny spadek nastroju w związku z pogorszeniem się możliwość poruszania).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep- suplementy diety

A ja tam za suplementami nie przepadam... wolę jeść dużo owoców i warzyw

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep- suplementy diety

Ja suplementy kupuję tylko przez internet, większość zamawiam tutaj https://naturopatia-sanatum.pl/78-cynk

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org