czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dr. Czarne

Dr. Czarnecki z Czartori to weterynarz niby skutecznie leczy ziolami a tak naprawde to niktórym szkodz i wyłudza pieniądz dorobił się majątku i dalej stosuje te swoje praktyki w prywatnej rozmowie co pomaga na bule kręgosłupa stwierdził ze rechabilitacja a sprzedaje ziólka za 120zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr. Czarne

Zamiast na ziółka warto zainwestować w słownik.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr. Czarne

Cena ziółek mocno nieaktualna,jak i wpis który wygląda na zaszkodzenie komuś. Sęk w tym że wystarczy tam pojechać i zobaczyć ilość aut z rejestracją z całej Polski,a ja sama jestem przykładem że to nie lekarze mi pomogli z kręgosłupem,a On i pomaga do tej pory,za co jestem bardzo wdzięczna.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr. Czarne

Za taką praktykie jak stosuje p. Czarecki w Poznaniu taki znachor został skazany na dwa lata więzienia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr. Czarne

Jak widać przy prawie 30 letniej swojej działalności nikomu krzywdy nie zrobił to po pierwsze,a po drugie nikomu nie mówi aby gdy bierze leki je odstawić tylko zioła wspomagają leczenie.A zresztą każdy leczy się tym czym chce i uważa za słuszne,a o skuteczności leczenia świadczy liczba ludzi tam przyjeżdżających . A moje plecy miewają się po masażu zawsze super.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr. Czarne

Dr.Czarnecki nawet nie zobaczy wyników lekarskich tylko odrazu sięga po ziółka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr. Czarne

Idiotyzmy wypisujesz,jeśli chcesz leki i interpretację wyników to do lekarza,tam nikt ci farmaceutyków na receptę nie wypiszę, więc czemu jesteś zdziwiony że dostajesz zioła? Chcesz garść tabletek to do apteki.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr. Czarne

i woncha pałe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr. Czarne

znachor nawet prostatę u Kaśki wyleczył :)
teraz pracują nad starej babci seksoholizmem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr. Czarne

jakim trzeba być w rozwoju cofniętym wierzyć , w zioła ,wróżki,znachorów ..it ciemnota

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr. Czarne

De.wotko
...najlepsze na kręgosłup są wycieczki do Jednaczewskiego..., PO co tak daleko do Czartorii..?

pieżpa

Rajskie życie stanowi ideał nawet dla ateistów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr. Czarne

Paplak nie wnikaj za bardzo. Ja nie pytam czemu tak daleko i po laskach lochy szukasz.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org