środa, 17 sierpnia 2022 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Toaleta w Parku JP II

Jestem emerytem i mieszkańcem w pobliżu Parku Jana Pawła II. Zastanawiam się ,nad celowością postawienia tam toalety publicznej. Chodzę na spacery i obserwuję ten obiekt. Drzwi są zamknięte ,a pod drzwiami stoi odkręcona z innego miejsca ławka, na której siedzi paląca i pijąca młodzież . Czy tego nie widzi Straż Miejska.? No cóż ,jak wychowamy młodzież tak będzie Rzeczpospolita. Ale w tym temacie chodzi mi o sens postawienia tej toalety. Bez nadzoru zostanie szybko zdemolowana i zniszczona . Projekt tego budynku ,też ma dużo do życzenia. Piszę o tym ,bo jestem osobą starszą ,która pracowała 40 lat i odprowadzała podatki do miasta Łomża. Nie mogę się z tym pogodzić ,że pieniądze podatników ,są wyrzucane w błoto bez przemyślenia ze strony inwestycji miasta. Czy to prawda ,że tyle tysięcy zł. wydano na ten obiekt. Przyjdzie nam chyba żyć z tym śmierdzącym tematem i chyba nie ostatni raz.Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Toaleta w Parku JP II

Toaleta o powierzchni niespełna 50m2 kosztowała miasto 390 tysięcy złotych,
teraz czekają nas wydatki na obsługę bieżącą, a za dwa/trzy lata remont tego obiektu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Toaleta w Parku JP II

po co toaleta tam tyle drzewek , traw wystarczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Toaleta w Parku JP II

Się nie interesujcie ważne że ten co zlecił usługę to zlecił za tyle ile chciał a ten co usługe wykonał wykonał za tyle ile było ustalone kasa pomiędzy dwoma stronami się zgadza a to czy się opłacało mieszkańcom jest mało ważne ważne że jedna strona z drugą się dogadały. Ale Jedno jest pytanie czy zlecający mając zapłacić z własnych pieniędzy za ten kibel by tyle zapłacił dla porównania w Konarzycach deweloper sprzedaje domy z małą działką w tej cenie to gdzie jest róznica w wycenie usług czy może taka cena miała być by wszystkim kasa się zgadzała co po wykonaniu się im działka należała nie tylko robotnikom ale i projektantom i innym osobom przewidziany do podziału z danej kwoty ale to nie wasza sprawa na co wykonawca wydał zarobiona kasę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Toaleta w Parku JP II

Ty nie pytaj na forum o toaletę ,ale zapytaj o szambo na ul.sezamkowej i w urzędach tam wkładając pieniążek masz albo nie dasz nie masz......sekwencja mała sycylia a ciemny lud na ingrzyska na muszlę ,obudzi się z ręką w nocniku.

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Toaleta w Parku JP II

Ktoś powinien za to siedzieć jak i za ten cały park

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Toaleta w Parku JP II

Ten park to ładnie wygląda z lotu ptaku.Niestety w rzeczywistości-brak ławek,kolki przewracają zamiast podtrzymywać przewracają drzewa.Ale tutaj nie wiadomo kto rządzi jeden urzędnik od kwiatka drugi krzaczka no i od trawki .Żadna odpowiedzialność.Bo to pieniążki nie moje.Wiele razy dzwoniłem ,prosiłem-beton.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0