czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Uwaga na sklep Feniks na Bawełnie !!!

Witam. Uczulam wszystkich klientów sklepu Feniks na Bawełnie na błędnie wystawiane paragony. Kasjerzy źle wbijają kody produktów zawyżając kwoty do zapłaty. Błędy dotyczą najczęściej pieczywa oraz warzyw i owoców. Mylone są rodzaje pieczywa i to zawsze na korzyść sklepu. Jeżeli chodzi o warzywa i owoce błędy polegają na złym warzeniu produktów przy kasie. Dzisiaj trzykrotnie zawyżono wagę moich owoców. Kilka dni temu też znalazłem na paragonie naliczone pomidory, których w ogóle nie kupowałem. W ciągu ostatniego tygodnia trzy razy zostałem wprowadzony w błąd, a przy wyjaśnianiu rozbieżności kasjerzy jeszcze sprawiają wrażenie oburzonych, że klient chce zwrotu pieniędzy za niesłusznie naliczony towar, nie wspomnę o słowie \"przepraszam\".
Radzę od razu sprawdzać paragony przy kasie, ponieważ później trzeba wyjaśniać sprawę z kierowniczką sklepu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na sklep Feniks na Bawełnie !!!

Zawsze trzeba sprawdzać paragony przy kasie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na sklep Feniks na Bawełnie !!!

ja omijam ten sklep i nie mam problemu. Obsługo pozostawia wiele do życzenia. Nie cała ale spora część.
Wolę biedronki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na sklep Feniks na Bawełnie !!!

Dokładnie obsługa tego sklepu to pozostawia wiele do życzenia,stare wredne babska.a paragonów nigdy nie sprawdzałem ale zwrócę uwage.Panie kierowniku proszę coś z tym zrobić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na sklep Feniks na Bawełnie !!!

Warzywa warzone zawsze są droższe od surowych. Polecam kupować warzywa niewarzone gdyż są zdrowsze i mają więcej wartości odżywczych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na sklep Feniks na Bawełnie !!!

To nie pierwszy taki przypadek. Najlepiej jest z rana jak wszystkie firmy zajezdzaja po śniadanie do pracy i wtedy sklep ma żniwo. Też nie raz zostałem orzniety w tym sklepie A o zwrocie pieniędzy nie było mowy. Tak jak poprzednik pisze dużo razy zdarzyło się że nabijaja towar którego się nie kupiło. Dobra rada omijac ten sklep ewentualnie sprawdzać paragony przy kasie. Trzeba też dodać że ceny mają zaporowe!

TURBO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na sklep Feniks na Bawełnie !!!

Po prostu niech wymienia te wredne stare baby które powodują że nie ma się ochoty robienia zakupów w tym sklepie.sklep ładny na zewnątrz a w środku porażka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na sklep Feniks na Bawełnie !!!

W tamtym tygodniu?
Jak to dobrze że miałam cały tydzień wolne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na sklep Feniks na Bawełnie !!!

Dzwońcie na policję jeśli te stare baby waz oznely wredne babska.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na sklep Feniks na Bawełnie !!!

co wy za bzdury wypisujecie. W sklepie kupuje od lat i uważam ,że jest to najlepiej zaopatrzony sklep w tej okolicy przed którym można zawsze bez problemu zaparkować. Panie są na poziomie i przyjemne a te opinie są zwyczajnie krzywdzące. Przez tyle lat a robię tam zakupy codziennie nigdy nie miałem przypadku zawyżania rachunku tak jak tu ktoś sugeruje ,że jest to nagminne. Sklep przechodzi remont i jest coraz bardziej elegancki super czysty. jeżeli sa pomyłki na kasie to spowodowane obecnie jak zauważyłem wprowadzeniem nowych kas z którymi niektóre panie mają problemy a nie umyśle zawyżanie. Totalna bzdura odnośnie stoiska od warzyw bo jest całkiem odwrotnie. Warzywa są świeże i piękne. A natka pietruszki , koperku najlepsza w mieście i w najniższych cenach. Owszem są sprawy które albo śmieszą albo denerwują jak to zwykle . Np śmieszy mnie na stoisku warzywnym tzw robienie drugiego życia podgniłym warzywom np wycinanie zgnilizny z selera , pietruszki i wystawianie ponownie do sprzedaży ale nie po obniżonej cenie tylko takiej samej jak towar pierwszej jakości. Odmowa sprzedaży wędliny bo to końcówka albo salcesonu nie tną na maszynie. Brak częsty pełnego asortymentu napoi. No ale to nie jest wina tych pan ekspedientek tylko dyrekcji która wydaje takie dyspozycje i stara się za wszelką cenę zejść z kosztów strat jakie zawsze są niestety kosztem klientów . I to faktycznie w tym sklepie nie jest w porządku. Poza tym sklep jest ok i uważam w tej chwili za jeden z lepszych i najczystszych oraz najlepiej zaopatrzonych w mieście. Panie sa miłe i profesjonalne. Brawo za stoisko rybne gdzie zawsze jest duży i ciekawy wybór. Ceny owszem wyższe ale sporo jest towarów w niższych cenach niż na mieście. Tak więc bardzo proszę powstrzymać emocje bo zwyczajnie krzywdzicie te panie. Na końcu powiem ,ze w tej okolicy koniecznie potrzebny jest drugi taki duży sklep. Miała być galeria Narew na którą tak bardzo czekaliśmy a jak to zwykle w tym mieście nic z tego nie wyszło. Pozdrawiam wszystkich i życzę dużo zdrowia.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na sklep Feniks na Bawełnie !!!

Facmen co ty bronisz tego.taka prawda te sklepowe to mi nie pasują ,robię zakupy w Biedronce a mieszkam wiza wi Fenix.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na sklep Feniks na Bawełnie !!!

Facmen nie zachwalaj tego sklepu bo może tam pracujesz albo twoja żona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na sklep Feniks na Bawełnie !!!

Feniks jest po h drogim sklepem. W tej okolicy nielicznym i sobie pozwalają. Zaopatrzenie mają, ale obsługa pamięta jeszcze czasy prl. Mimo, że mieszkam obok już dawno nie robię tam zakupów. Dziwią mnie tylko ciągłe kolejki i pełny parking.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na sklep Feniks na Bawełnie !!!

aha zaręczam ,ze jestem zwykłym klientem z jedyną różnicą ,że nie chce aby mnie dali wszystko za darmo albo 500+ , na krowy ,świnie i za suszę .

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na sklep Feniks na Bawełnie !!!

poza tym kto wam dzisiaj pasuje pisowski suwerenie. Panie z Fenixa trzymajcie się jesteście Ok wiem co pisze.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na sklep Feniks na Bawełnie !!!

f16 robisz zakupy w Biedronce bo możesz tam podjechać ciągnikiem z przyczepą. No darmowe dopłaty z unii, 500+ , na krowy ,świnie i za susze terzba gdzies wydać.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na sklep Feniks na Bawełnie !!!

Lecz sie na nogi.. co ma wspolnego sklep z twoimi urojeniami o pisie i 500+?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na sklep Feniks na Bawełnie !!!

wprzegaj rorzutnik i pal gume na Bideronkie

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na sklep Feniks na Bawełnie !!!

Facmen jesteś totalnym imbecylem za przeproszeniem. Nikt normalny i przy zdrowych zmysłach by nie bronił tegoż owego sklepu. Jak powyżej ktoś Ci napisal że jesteś albo pracowniczka tego \"niby\" marketu albo po rodzinie ewentualnie bronisz bo nie poruszasz nigdzie dalej poza tym terytorium gdzie Twoim zdaniem ten sklep jest taki idealny. Jeżeli ludzie piszą swoje zdanie A jest ich tutaj kilku, to uszanuj to i zacznij sam (A) myśleć obiektywnie że bez powodu nikt nie założył by tego tematu i nie było by tylu wypowiedzi. Pozdrawiam

TURBO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na sklep Feniks na Bawełnie !!!

ludzie połowa to ten sam zalogowany pod innym nickiem hahah turbo zaprzegaj rorzutnik i pal gume do BiEDRY, Jak wam sie sklep nie podoba to prośta sołtysa to wam załozy jaka społdzielnIei GS

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na sklep Feniks na Bawełnie !!!

poza tym najważniejsza sprawa ja jestem klientem od ponad 25 lat i widziałem jak ten sklep był i jest i taka jest moja ocena. Jak ma co do ekspedientek czy sklepu to wale im prosto z prostu na miejscu a nie obszczekuje jak burek tu na forum w stylu\" uwaga na sklep\" jak się suwerenowi sklep nie podoba to ma moc innych ale suweren woli obszczekać.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na sklep Feniks na Bawełnie !!!

Facmen prostaku nawet wyslowić się nie potrafisz! Masz jakiś syndrom i żal do ludzi ze wsi że tak wszystkich odsylasz do tej biedronki? Weź się do roboty zamiast w.......ć ludzi. Nie wypowiadaj się najlepiej wcale i dla ogółu tego społeczeństwa lepiej sobie sam coś zrób zanim ktoś Ci do pomoże!

TURBO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na sklep Feniks na Bawełnie !!!

jak się suwerenowi sklep nie podoba to ma moc innych ale suweren woli obszczekać.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na sklep Feniks na Bawełnie !!!

Facmen ty prostaku pewnie pracujesz w tym sklepie za najniższą krajowa i ciebie tam ponizaja,bo gdzie ty pójdziesz do biedronki cię nie zatrudnia bo to za wysoka półka dla ciebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na sklep Feniks na Bawełnie !!!

Rzeczywiście obsługa pozostawia wiele do życzenia panie pamiętają jeszcze czasy komuny ale idzie przywyknac 😁

***************

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na sklep Feniks na Bawełnie !!!

f16 zaprzegaj rozrzutnik i pal gume do Biedry wczoraj dostałes na krowy i śwnie.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na sklep Feniks na Bawełnie !!!

Kiedyś już na tym forum były opinie o tym sklepie i także te negatywne,więc jak widać jest dużo niezadowolonych klientów.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na sklep Feniks na Bawełnie !!!

Kasia pisze tu jeden i ten sam pod roznymi nickami się tylko loguje. Poza tym uwagi to bezpośrednio do sklepu lub prezesa a nie obszczekiwanie.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na sklep Feniks na Bawełnie !!!

Zawsze można sobie wmówić, że pisze to jedna osoba,kilka lat temu pewnie też jedna to robiła. To co nazywasz obszczekiwaniem mieści się w granicach wyrażania swoich opinii do których każdy ma prawo. A zresztą może ktoś zwrócił uwagę bezpośrednio a dodatkowo wyraził opinię tu,czego nikt mu zabronić nie może.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na sklep Feniks na Bawełnie !!!

W pewnym sieciowym sklepiku z pieczywem, mniejsza o większość w którym, byłam świadkiem zwracanania uwagi pani, która tam pracuje. Pani notorycznie ma nadąsana minę, jakby tam pracowała za karę,rzuca do klienta paragonem...I co? I po zwróceniu uwagi nic się nie zmieniło, robię tam zakupy, więc widzę jak nadal pani obsługuje klientów. A ostatnio przeszła samą siebie. Do sklepiku weszły trzy młode dziewczyny, każda w krótkiej spódnicy i butach na obcasie, kupiły bodajże po bułce słodkiej i wyszły. Gdy wyszły padło:\" Dziwią się potem, że gwałcą\"... Kuźwa ręce opadają. I może właśnie forum jest dobrym miejscem aby takie sprawy nagłaśniać skoro zwrócenie uwagi osobiście nie działa.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na sklep Feniks na Bawełnie !!!

Kilka razy opierdo...em i jest umiarkowany spokój. Wcześniej co chwila płaciłem za coś, czego nie kupowałem, aż boję się pomyśleć ile tego się nazbierało do momentu w którym się zorientowałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na sklep Feniks na Bawełnie !!!

facmen, ja tylko założyłem temat na forum a reszta to opinie innych klientów. Jeżeli przeczytałeś dokładnie co napisałem, to powinieneś zauważyć, że zwróciłem uwagę Paniom w sklepie i to kilka razy.
Celem tego postu nie było \"obszczekanie\" Pań, tylko zwrócenie zwrócenie uwagi innych klientów na to, że mogą być wprowadzani w błąd.
To jak się wyrażasz na tym forum nie świadczy dobrze o Tobie. Widzą to inni i na pewno wyrobili sobie o Tobie odpowiednie zdanie, bo to Ty, jak to napisałeś \"obszczekujesz\" innych forumowiczów bez jakiegokolwiek szacunku. Jeżeli masz swoje zdanie to napisz i nie obrażaj innych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na sklep Feniks na Bawełnie !!!

haha specyficzne to opinie , jednak jak to się mówi \" Łomża to nie miasto tylko specyficzny stan świadomości\" hahah Poza tym w jakim celu waść ten temat tu zakładałeś ? Liczyłeś na to ,że ktoś ci poda huteczkę na otarcie łez czy raczej miałeś nieodparta chęć rozładowania swoich emocji wiedząc ,ze rozpętasz fale hejtu wobec tego sklepu. Poza tym kto tu się żłe wyraża ja czy ci wioskowi specjaliści od handlu?

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na sklep Feniks na Bawełnie !!!

\"Facmen ty prostaku pewnie pracujesz w tym sklepie za najniższą krajowa i ciebie tam ponizaja,bo gdzie ty pójdziesz do biedronki cię nie zatrudnia bo to za wysoka półka dla ciebie.\"

\"Facmen prostaku nawet wyslowić się nie potrafisz! \"

\"Lecz sie na nogi\"

to chyba nie moje wpisy tylko intelgentnego inaczej suwerena który w taki sposób prowadzi dyskusję . Więc trochę obiektywizmu.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na sklep Feniks na Bawełnie !!!

Najpierw obrażasz, a potem dziwisz się, że ktoś tobie odpowiada w taki sposób? panie \"inteligentny inaczej\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na sklep Feniks na Bawełnie !!!

PA ja wiem ,że ty musisz się odszczeknąć bo inaczej to zapewne być grzybicy jamy ustnej dostał ze złości ale daruj sobie te głupie uwagi i patrz wpierwej podług siebie ok. Poza tym\" inteligentny inaczej\" to nie to samo co głupi pamiętaj więc to doceń.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na sklep Feniks na Bawełnie !!!

Haha niech ci bedzie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org