czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gry komputerowe

Jakie polecacie i może ktoś wie gdzie w łomży kupić, żeby były dobre i niedrogie bo potrzebuję kilka na prezenty świąteczne, dzięki za info !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gry komputerowe

pod Wiatą hehehehe

z internetu zamów...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gry komputerowe

pod wiata dobre gierki mają



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gry komputerowe

o właśnie....Wiata. Nie droga,ale niestety(niewiem dokładnie) że już chyba nie sprzedają tam już gier...ale chyba chowają tylko pod stół....
A najlepsze miejsce też na gry pirackie to niedaleko Wiaty pobliski rynek.
po stronie "ruskich" stoi osoba z grami....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gry komputerowe

z netu se ściagnij

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gry komputerowe

W Łomży tanio dobrych nie kupisz raczej . Polecam allegro.pl tam znajdziesz orginalne i tanio :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gry komputerowe

fanka bocianka: jeśli oryginalne to w IST na Mazowieckiej...

Możesz także napisać do mnie na GG - 6669863.
Mam sporą kolekcję gier i filmów (oryginalnych rzecz jasna!)

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gry komputerowe

idz do ist (kasy fiskalne) na mazowieckiej 086-219-08-41



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gry komputerowe

na małacha sa najtańsze pod takimi filarami w stronę strzelnicy w komisie u rumuna wiata przy nim się chowa hehe

Jack Daniels rulezzzzzzz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gry komputerowe

Chodzi mi o orginalne, piratów na prezent się nie daje, to obciach itp.Pozatym piraty nie chcą się wgrywać bo potrzebne są kody i hasła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gry komputerowe

Najlepiej kupisz na hali targowej na starym rynku, ja tam zawsze kupuję dzieciakom i jestem zadowolona orginały z gwarancją i tansze niż pirackie na rynku. W sklepie muzycznym i z zabawkami. Polecam.

angella

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gry komputerowe

angellica: pomyśl, co piszesz. Od kiedy "orginał z gwarancją" jest "tańszy niż piracki na rynku"? Prawdopodobnie nie odróżniasz oryginału od pirata. PS: Pisze się "oryginał" a nie "orginał".

fanka bocianka: jeśli jakaś gra jest zabezpieczona kodem instalacyjnym, to nie ma znaczenia czy jest to pirat czy oryginał - i tu i tu wystąpi to samo zabezpieczenie. Jeśli koniecznie chcesz oryginał, idź do IST na Mazowieckiej, tak jak pisałem wcześniej.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gry komputerowe

oryginały tańsze od piratów to takie z gazet komputerowych tylko one są już strasznie stare ni i na prezent też nie bardzo :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gry komputerowe

Ja kupuję tam co pisałam i nie narzekam, stare nie stare ale dobre. Pozatym kiedyś mój znajomy kupował w W-wie na stadionie sprzedawca dał mu pudełko żeby sobie wybrał płyty compaktowe w tym momencie wpadła policja w cywilu i celnicy, sprzedawca się schował a jego z tym pudełkiem zwineli, wyszedł po 48 godzinach, bez pudełka oczywiście a na dodatek po powrocie dowiedział się że w domu była rewizja i żonkę zastał strasznie przerażoną. Nieraz i tak bywa.

angella

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gry komputerowe

Angellica wielkie dzięki! byłam i wszystko załatwiłam naprawdę super i dzieciaki będą zadowolone, wszystko tak jak pisałaś aż się zdziwiłam, jeszcze raz stokrotne dzięki, Pa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gry komputerowe

To dla Angelliki!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gry komputerowe

Mrs ale ty jestes mondry i wogule pomagasz kazdemu na forum...kazdemu bezinteresownie pomozesz,poprawisz jak cos zle napisal ...no no no takich ludzi to sie ceni ,pewnie rodzice sa z ciebie dumni skoro maja takiego mondrego i wogule super synka :D









ciekawy jestem tylko czy wiedza ze to gej ???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gry komputerowe

To On jest gejem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gry komputerowe

Ja przez steama często zamawiałam. Jest to jak najbardziej bezpieczne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gry komputerowe

Steam jest ok. Jest jeszcze gog.com.
Zaletą GOG jest to, że możesz pobrać na dysk kopię zapasową instalki i odpalić ją kiedykolwiek. Dodatkowo nie potrzebujesz połączenia z netem, żeby grać. Nie ma takich zabezpieczeń jak na steamie. Promocje też mają bardzo atrakcyjne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gry komputerowe

Muszę skorzystać z tego sposobu. Nigdy go nie testowałam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gry komputerowe

sprawdzaj od czasu do czasu na lowcygier.pl często tam są aktualne promocje. Zdarzają się promocje do -75% lub też całkowicie darmowe gry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gry komputerowe

ostatnio nie ciągnie mnie w ogóle do gier komputerowych. Jeśli już, to do planszówek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gry komputerowe

Ja nie mam czasu na gry komputerowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gry komputerowe

Ja gram przez internet w planszówki. Do Catan jest całkiem niezła platforma, tylko nie można robić własnych pokoi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gry komputerowe

Ktoś gra jeszcze w LOLa? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gry komputerowe

Aktualnie za friko można pobrać GTA V więc polecam serdecznie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gry komputerowe

Ja lubię grać w gry o skokach narciarskich. Najbardziej w Deluxe Ski Jump

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gry komputerowe

Zamów na internecie. Znajdziesz konkurencyjne ceny i nie będziesz musiał wychodzić z domu :)
________________________________
Gdzie leasing?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gry komputerowe

A nie lepiej jest je kupić w https://allegraj.pl/ ? Tutaj właśnie można zrobić to bardzo szybko i przede wszystkim wybór jest tutaj bardzo duży, dodatkowo znajdziesz tutaj też oprogramowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org