czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Lekarz pogotowia: „czas tam miał ogromne znaczenie”

Faktycznie korek był bardzo duży. Przyczyną zapewne był wypadek, ale wcześniej także sygnalizacja świetlna w Piątnicy. Pytam się gdzie była Policja do kierowania ruchem w Piątnicy. Co tydzień ten sam problem. Czy mit niemyślących Policjantów to prawda? W Boże Ciało tak samo cały dzień korek i znowu żadnego Policjanta do kierowania ruchem !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz pogotowia: „czas tam miał ogromne znaczenie”

Łatwo sie szuka winnych tych korków prawda?
Ruch w Łomzy jest masakrycznie duzy, a ja zapytam gdzie jest obwodnica??? Przeciez po tak niewielkim miescie jazda codziennie to koszmar i to przeciez nie od dzis.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz pogotowia: „czas tam miał ogromne znaczenie”

obwodnica to jest na papierze i wówczas gdy miejscowi posłowie i poślica mają okazję złapać perę punktów poparcia prezentując się w tle.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz pogotowia: „czas tam miał ogromne znaczenie”

Łomże szanowny Pis ma dosłownie w czarnej dziurze obwodnicę buduje już ponad ćwierć wieku , kolej zaorał zabierając przeznaczone na to 40 milionów. A wy głupole za 500 plus głosujecie na tych co wam w walizkach przywożą. A wasze dzieci na ulicach giną.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz pogotowia: „czas tam miał ogromne znaczenie”

Powinni zwrócić uwagę jak jeżdżą kierowcy MPK.pchaja się na chama bez włączania kierunków.dziwi mnie że przejechał autobusem po tym chlopcu.kazdy kierowca jeśli wjedzie w coś to od razu hamuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz pogotowia: „czas tam miał ogromne znaczenie”

Tak tak, bo wszystko to wina kierowcy mpk.. gosc bedzie mial ogromne wyrzuty sumienia, mimo, ze winny jest kto inny, a dalej znajda sie madrale, ktorzy beda chcieli go oczernic. Proponuje wam wsiasc do auta i przejechac sie tamtedy i moze zrozumiecie jak wygladala jazda autobusem w tym miejscu. Kierowca mial chlopaka z boku a nie przed maska. Jestem pewien, ze hamowal kiedy tylko zorientowal sie o co chodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz pogotowia: „czas tam miał ogromne znaczenie”

Jak wam wszystkim ciężko jeździć to sprzedajcie swoje rumaku i jeździcie MPK. Nawet jak wybudują obwodnicę tak samo będziecie tylko narzekać. Chciało się mieszkać w mieście to nie narzekać. Wam młodym to do szczęścia potrzebna tylko fura ,komórka, komp.i kupa kasy. No i o jednym bym zapomniał - laski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz pogotowia: „czas tam miał ogromne znaczenie”

Pa nie bron kierowcy.autobus skręcał jechał bardzo wolno dziwne jak można nie zauważyć osoby przed sobą przy takiej prędkości.jak by go miał z boku to by go nie przejechal.tu nie chodzi o czernanie tylko co to za kierowca który przejeżdża po człowieku przy minimalnej prędkości.jesli przejechał tego chłopaka to musiał być z przodu autobusu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz pogotowia: „czas tam miał ogromne znaczenie”

Widocznie taki kierowca,przecież to była mała prędkość jak można nie zauważyć rowerzysty przed maską przy takiej predkosci i przejechać po człowieku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz pogotowia: „czas tam miał ogromne znaczenie”

Mowie Ci przejedz sie tamtedy i zobacz jak wyglada prawa strona z punktu kierowcy.. i po raz drugi. Chlopak wjechal w polowie autobusu a nie od czola. Widzisz roznice? Ja sie nie dziwie kierowcy, bo przy tym co wyprawiaja rowerzysci i piesi u nas wola o pomste do nieba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz pogotowia: „czas tam miał ogromne znaczenie”

Moze jasniej. Przejechal go tylnym kolem a nie przednim. Czy teraz dostrzegasz roznice?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz pogotowia: „czas tam miał ogromne znaczenie”

Jaką maską ?
Podobno wpadł pod tylne koła. Ze zdjęć też to wynika.
Szkoda chłopaka, ale winy kierowcy nie widzę.
Raczej mediów, wszędzie pierdzielenie o pierwszeństwie pieszych i kierowców.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz pogotowia: „czas tam miał ogromne znaczenie”

Szczegolnie pierwszenstwie kiedy rozpedzony z gory rower wjezdza prosto przed lub w pojazd na drodze.. ogromna tragedia, ale moze inni wyciagna z tego wnioski i zachowaja troche rozwagi. Wakacje dopiero sie zaczely..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz pogotowia: „czas tam miał ogromne znaczenie”

Jak można wjechać pod autobus w połowie autobusu,jeśli chodzi o ten pojazd to jest bardzo nisko zawieszony nie sądzę żeby wjechał pod autobus.musial być potrącony od przodu i dalej auto jechało.przeswit autobusu jest bardzo niski wogle by tam się nie zmieścił.jazda kierowców z MPK pozostawia wiele do zyczenia,pchają się na chama jak wyjeżdżają z przystanków dosłownie na centymetry.sam jestem zawodowy kierowca ale ich zachowanie na drogach mi się nie podoba tyle w temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz pogotowia: „czas tam miał ogromne znaczenie”

Może dlatego kierowcy MPK się pchają bo inni kierowcy ich nie wpuszczają a mają obowiązek jak z przystanku wyjeżdża. Ile razy kierowca autobusu mi światłami awaryjnymi podziękował że go wpuściłam gdzie on ma pierwszeństwo. Dziękują bo mało kto o tym pamięta i wpuszcza autobusy. A później jakaś baba się awanturuje że autobus spóźniony itd.
Ale są i tacy co nawet bez włączonego kierunkowskazu się pchają co jest już przegięciem. Nie sygnalizuje zamiaru to ja nie jasnowidz i nie wiem co on chce zrobić. Ale wideorejestrator nagrywa w razie czego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz pogotowia: „czas tam miał ogromne znaczenie”

Autobus to nie maluch, który się wszędzie wciśnie. Manewrowanie takim gabarytem wymaga koncentracji. Kierowca nie był przyczyną tego wypadku. Nie spodziewał się co go czeka i nikt by się z nim nie zamienił. Łatwo mówić o reakcji jak jest coś zaplanowane lub przewidywalne. Tu tak nie było...

Nowa kolektura lotto
Ul.Niemcewicza 2/92
Gry liczbowe i zdrapki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz pogotowia: „czas tam miał ogromne znaczenie”

Jak dobrze kojarzę miejsce to na tym przejściu nie ma ścieżki rowerowej i kierujący rowerem powinien zatrzymać pojazd typu rower przed przejście zsiąść i przeprowadzić rower na drugą stronę. na pewno jak by tak zrobił to by wypadku nie było autobus skręcając w zakręt praktycznie musi zwolnic do zera i by widział pieszego bo wtedy rowerzysta by był pieszym ale jak się z górki rowerem leciało na wariata to są właśnie takie wypadki.

Winę ponosi szkoła brak edukacji kart rowerowych - przepis przeprowadzania rowerów przez jezdnie jest nagminnie łamany. Tylko na ścieżkach rowerowych można przejechać z zachowaniem szczególnej ostrożności nie myślcie że jak jedziecie rozpędzeni to kierowca pojazdu zdąży was zobaczyć ja wyskakujecie z pomiędzy drzew lub innych pieszych i wpadacie na przejście.


Kierowca nie jest winny na pewno zaraz się zatrzymał jak doszło do zdarzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz pogotowia: „czas tam miał ogromne znaczenie”

No tak... Policjanci wezmą kilkaset samochodów na plecy i przeniosą przez most. Gratuluję autorowi myślenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz pogotowia: „czas tam miał ogromne znaczenie”

To gdzie ten kierowca miał koncentrację w takim razie na czym się skupi przy minimalnej prędkości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz pogotowia: „czas tam miał ogromne znaczenie”

Jako \"zawodowy kierowca\" powinienes wiedziec jak przebiega tor jazdy tak dlugiego pojazdu jak autobus. W ktorym momencie tylne kola zaczynaja skrecac i po jakim luku. I przeswit wtedy nie ma nic do rzeczy. Jezeli ktokolwiek wyskoczy ci w polowie dlugosci to zaczynajac prostowac autobus po wyjsciu z zakretu najedziesz na niego. Cos ta twoja historia z zawodostwem jest mocno naciagana, skoro nie znasz podstaw i nie wiesz jak taki wielkogabarytowy pojazd sie zachowuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz pogotowia: „czas tam miał ogromne znaczenie”

Jak skręciła to chyba i patrzyć trzeba w lusterka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz pogotowia: „czas tam miał ogromne znaczenie”

Fazzi - ty nie most jest problemem tylko sygnalizacja w Piątnicy. Wystarczy wyłączyć sygnalizacje i pokierować ruchem i korków nie będzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz pogotowia: „czas tam miał ogromne znaczenie”

Serio?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org