czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Media Expert

Jakie są Wasze opinie o sieci Media Expert? Sprzet do domu chce kupic. Jest ktos kto dobrze doradzi w tych sklepach, czy tylko byle by sprzedac? Ostatnio byłem w tym obok mc Donalda, obsługa nie miła, ciasno, napakowane tego wszystkiego w tej klitce. Mogliby otworzyć jakaś konkurencję typu Media Markt a nie tylko się powtarzają te sklepy..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Media Expert

Media Markt ? nie dla idiotów !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Media Expert

Ja osobiście nie mam dobrego zdania o tym sklepie. Określ się co chcesz kupić, porównaj ceny w sklepach w Łomży i w sklepach w necie. Kup najlepiej w jednym sklepie internetowym, dostawę będziesz miał gratis i zapłacisz o wiele mniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Media Expert

Idź do gejonetu tam ci sprzedadzą dobrze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Media Expert

osobiście uważam ,że to jest bardzo krzywdząca i złośliwa opinia ponieważ bardzo często robię zakupy w tym sklepie czy też po prostu odwiedzam go w poszukiwaniu nowości ze świata elektroniki użytkowej. Po pierwsze uważam , że obsługa jest bardzo miła i kompetentna. Panowie są bardzo uczynni i chętnie służą pomocą i doradztwem. Nigdy nie spotkałem się z ich strony z lekceważeniem czy unikaniem klietna wręcz przeciwnie często pomimo faktu ,że widać ich zmęczenie zawsze chętnie służą pomocą i są po prostu naprawdę bardzo sympatyczni i otwarci . Owszem czasami na pomoc ze strony obsługi się czeka ale nie wynika to z ich złej woli a wyłącznie z faktu dużego obciążenia pracą. Owszem ja też się z tym spotkałem ale nie strzelałem focha tylko widziałem, że obsługa się nie rozerwie mając na raz znaczną liczbę osób do obsłużenia . I to trzeba zrozumieć bo to jest chyba ludzkie. Tym bardziej ,że obsługa jednego klienta tak aby był zadowolony zwyczajnie w taki typu sklepie trwa trochę dłużej a nie to co kupić paczkę papierosów w sklepie. Poza tym bardzo miły i na poziomie pan kierownik który stwarza miła atmosferę i jest bardzo uczynny wobec klientów. Pozdrawiam go serdecznie. I co najważniejsze jest to jedyny sklep w mieście który nie robi żadnego absolutnie problemy z przyjęciem zwrotu po zakupie nawet gdy powodem jest np to ,że nam się on nie podoba. Przyjmuje zwrot towaru który np popsuje się zaraz po jego zakupie. Pokażcie taki jeszcze jeden sklep w mieście który tak to robi!!!!!!!!!!!!!!!. Poza tym w tak sporym mieście tylko ten sklep ma największy asortyment towarów i prezentuje najszybciej nowości ze świata elektroniki.
Tak więc zamiast strzelać focha i pisać złośliwe głupoty na forum należy sie oddać tym ludziom z tego sklepu szacunek.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Media Expert

Xd jeblem smiechem po tej pseudo reklamie wyzej xd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Media Expert

a ja wiem i widzę jak dużo jest w tym miescie ludzi cierpiących na przerost ambicji nad treścią jak w poście powyżej.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Media Expert

oczywiście ,że to jest reklama bo chodzę do tego sklepu z prawdziwą przyjemnością i mam szacunek do ludzi tam pracujących co nie pozwala mnie na pozostawanie obojętnym na takie złośliwe i krzywdzące opinie.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Media Expert

Super obsługa dla mnie najlepszy sklep w Łomży!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Media Expert

wydaje mi się, że nie ma tam najniższych cen, ale da się znaleźć coś w rynkowej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Media Expert

Media expert zaskoczył mnie opieką klienta. Sprzedawca po zakupie dzwonił i pytał czy wszystko ok. Wiadomo w sklepie wciskaja co sie da. Z tego żyją, ale fajnie jak ktoś doradzi coś rozsądnego i podpowie. A nie klepie regółki w które sam nie wierzy i proponuje badziew.

Nowa kolektura lotto
Ul.Niemcewicza 2/92
Gry liczbowe i zdrapki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Media Expert

Ta a najlepsze kiedy wciskają starszej osobie dodatkowe pakiety ochronne za pare stow(ubezpieczenie od nieszczesliwych wypadkow, w tym z winy kupującego) a gdy sie taka rzecz sponiewiera to opcji \"darmowej naprawy poprzez ubezpieczenie ktore sie kupilo\" nie ma <3 Zrobic wszystko zeby miec wiecej premii <3 No ale nic, liżcie im dalej, kupujcie w tym sklepie dalej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Media Expert

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Media Expert

ByleJaki a korzystałeś kiedyś z takiego ubezpieczenia? Wyobraź sobie ze ja niestety aż 3 razy, w dwóch przypadkach dwie małe szkody z niej winy i raz bardzo duża szkoda, drogi i duży sprzęt również z winy domownika. Za każdym razem były to dla mnie darmowe naprawy włącznie z kurierem, który zabierał i odwoził nam sprzęt.
Co do sklepu, zależy na jakiego sprzedawcę się trafi. Gdy kupowałam sprzęt do domu miałam wrażenie ze rozmawiam z kompletnie niekompetentna osoba i nie miałam ochoty kupić tam nic. Ostatnio jednak zostałam potraktowana bardzo fachowo i profesjonalnie. W pierwszym przypadku byłam na Legionów na przeciwko prymy a w drugim w nowym pasażu handlowym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Media Expert

@kaska, tak. bylo korzystane :) maly sprzet, bylo kupno \"ubezpieczenia z wlasnej winy\" pozniej byla informacja ze media ekspr ma to w *****, bo co ich obchodzi , wszystko co sie dzieje ze sprzedanym towarem. a to ze sprzedali ubezpieczenie(kogo to obchodzi). koniec koncow okazalo sie, ze za zniszczony sprzet(wg ubezpieczenia nawet z wlasnej winy) mamy zaplacic 4xprzesył towaru do naprawy(2x- tam i z powrotem w celu zapoznania sie z problemem, i 2x w ewentualnej naprawie) wiec. 4x wysylka + koszty naprawy.
tak wiec byl zaplacony towar + bylo zaplacone ubezpieczenie, a nagle ekspierd. ze to nie ich wina i wyszlo ze gdybym chcial naprawiac towar wyszlo by +/- 500 zl wiecej niz bylo zaplacone za towar + ubezpieczenie. omijac ten medja ekspierd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Media Expert

Nie wiem co miałeś za ubezpieczenie w takim razie. Ja po uszkodzeniu sprzętu zadzwoniłam na numer z polisy zgłosiłam szkodę, przez telefon zostały spisane wszystkie okoliczności i uszkodzenia nawet najdrobniejsze typu zarysowania. Następnego dnia kurier zabrał sprzęt. Byłam informowana co się z nim dzieje i po tygodniu sprzęt został przywieziony przez kuriera do domu, naprawiony z wymiennymi wszystkimi elementami. Mało tego polisa nadal jest ważna! Sytuacja miała miejsce pół roku temu wiec to dosyć świeża sprawa. Ubezpieczenie zakupione dodatkowe do sprzętu z informacja od sprzedawcy ze oni się nie zajmują tym a muszę kontaktować się bezpośrednio z ubezpieczycielem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Media Expert

\"Ubezpieczenie zakupione dodatkowe do sprzętu z informacja od sprzedawcy ze oni się nie zajmują tym a muszę kontaktować się bezpośrednio z ubezpieczycielem.\"

No wlasnie o to mi chodzi :) wciskaja na sile ludziom(jak napisalem wczesniej szczegolnie starszym) ubezpieczenie nie informujac o \"malych druczkach\" takich jak kontaktowanie sie z ubezpieczycielem, nie sprzedawca ubezpieczenia... czy kosztach przesyłki do naprawy, czy nawet takiego milego tekstu od typka z miejsca napraw ktore wyznaczyl ubezpieczyciel cytuje:\" Co z tego że macie ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków? Proszę przysłać do nas sprzęt(oczywiscie koszt klienta) a my zobaczymy, a poźniej damy znać ile będzie kosztować naprawa i czy ją będziemy robić czy nie).

(sytuacja miala miejsce 3 mies. po zakupie towaru)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Media Expert

Nadal zastanawiam się w jakim zakresie było to ubezpieczenie i gdzie. Tak jak wspomniałam w moim przypadku trwało to 15 minut(rozmowa telefoniczna) nic nie płaciłam włącznie z przesyłka, po to wykupiłam
Dodatkowe pełne ubezpieczenie. Ostatnie mogłabym np tv wyrzucić przez okno, powiedzieć ze w momencie przenoszenia potknelam się, okno było otwarte no i ups wypadł. Maja obowiązek uznać taka szkodę bo nie była ona umyślna (wynika to z wyjaśnienia) i zapłaciłam za to 30% wartości sprzętu.
Albo nie miałeś takiego ubezpieczenia i walisz scieme żeby zrobić komuś antyreklamę. Co do małego druczku, jak się coś podpisuje to się to czyta i dopytuje! Niewiedza nie tłumaczy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Media Expert

Poza tym nic na sile nikomu się nie wciska. Na to trzeba wyrazić zgodę a skoro ja wyrażasz to wiesz co robisz. Co do osób starszych, ja tez mam takich w rodzinie i nie pozwoliłam dziadkowi samemu iść przedłużyć umowy w sieci komórkowej po to by nic nie podpisał co mogłoby się albo mu nie przydać albo za
Co mógłby zapłacić nieświadomie krocie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org