piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przytuły - najbiedniejsza gmina w Polsce

W Łomży na PiS głosowało 54,4% mieszkańców. W Powiecie Łomżyńskim jeszcze więcej – 74,4%, a w gminie Przytuły aż 89%.
Jak głosowały Przytuły ?
gm. Przytuły
PiS – 583 (89,01%), KE - 33 (5,04%)

Tak się cieszę że wyrwałam się na studia z zacofanego podlasia, wstyd mi tylko że pochodzę z tego ciemnogrodu.


tam gdzie bieda i zacofanie tam PiS wygrywa. Kupowanie głosów i rozdawnictwo publicznych pieniedzy robi swoje. Przykład proszę bardzo gmina PRZYTUŁY
najbiedniejsza gmina w Polsce od lat bezradność , marazm i bezrobocie to dzień powszedni tej gminy ale poparcie dla populistycznych haseł za 500+ PiSu najwyższe w podlaskim.


tam gdzie ludzie myślą , pracują , kształcą się po prostu wiedza ,ze praca coś osiągną tam PiS wypadł marnie. Tam gdzie ma się pogardzie pracę , wysiłek wykształcenia a liczy na drapane i wyciąganie łapy po państwowe pieniądze tam PiS wygrał. Wygrał na wsi , wsi leniwej , roszczeniowej ,zachłannej na pieniądze . Wsi której żaden pieniądz nie śmierdzi choćby wyciągniety z dupy. Za kasę zagłosują nawet na proboszcza pedofila. Do czasu gdy się wsiowych od kasy i dotacji unijnych nie odetnie tak jest i będzie.

Wybrali człowieka który nic przez pięć lat nie zrobił dla Łomży. Kolejny spadochroniaż.

NAJBIEDNIEJSZA GMINA
https://www.youtube.com/watch?v=0QoqudO5-uk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przytuły - najbiedniejsza gmina w Polsce

Jedwabne za to najbogatsza. Najwięcej mieszkańcy płacą za wywóz śmieci po 17zł za segregowane. Radni mają największe diety. A zapowiadanych inwestycji jak nie było tak nie ma. Pewnie i nie będzie... tylko nowi ludzie w urzędzie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przytuły - najbiedniejsza gmina w Polsce

Baśka Rumunie nie rób propagandy,wstydź się sama że tam mieszkasz.to twój problem a nie nasz a może miej problem do rodziców ze z nimi mieszkasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przytuły - najbiedniejsza gmina w Polsce

dup..a piecze po przegranych wyborach co? I bardzo dobrze,żal mi takich ludzi,juz zapomniała jak srał..a za stodoła jak jedna dama z Łomży.Wielka pani która przeprowadziła sie z wiochy do miasta i udaje nie wiadomo kogo.Idz sie żalic gdzies indziej....

Żyj tak,aby pod koniec życia móc powiedzieć: ku*wa fajnie było!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przytuły - najbiedniejsza gmina w Polsce

ODPOWIEDŻ DLA
Autor: kali55 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27-05-19 18:48

Autor: f16 (---.centertel.pl)
Data: 27-05-19 18:32

Ciesze się że wyniosłam się z tej wioski zwanej łomrzą. I nie muszę ogladać waszych mord.

Obojetne mi kogo sobie wybraliście.

ps. na maila mozecie mi przysłać
1. Zdjecia waszego nowego dworca autobusowego.
2. Zdjecia filharmonii w budowie.
3. Zdjęcia obwodnicy z mostem
4. Zdjecia dworca kolejowego i kolei ekspresowej p. Morawieckiego
5. Zdjęcia nowego dworca w Sierzputach i SZPRYCHY3
6. Zdjęcia plaży miejskiej i kapieliska.
Byliście i jesteście zadupiem Polski.
I NIM ZOSTANIECIE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przytuły - najbiedniejsza gmina w Polsce

kali-janek ,,, ZAMKNIJ MORDE zacofany WIESNIAKU - PATOLOGIO JEB ANA !!!
Baska - madra kobieta jestes !!!
Niestety , minie jeszcze troche czasu zanim te dzieci KOMUNY wyzdychaja , ludzie ktorych wychowala PARTIA I dalej sie boja !!

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przytuły - najbiedniejsza gmina w Polsce

Dziady, opierdala cze, beneficjenci opieki społecznej i 500+
CI CO DUŻO BIORĄ z budżetu ,

CI CO NIE PŁACĄ PODATKÓW - BO SKĄD JAK GOWNOZJADY SĄ BIEDNE, - BEZROBOTNE I GŁUPIE ,
- a takie barachło zawsze da głos komuś kto im da kasę z naszych podatków .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przytuły - najbiedniejsza gmina w Polsce

Oh jacy sami światowi ludzie. Człowiek świat zwiedzał, uczył się i wychodzi na to, że głupi, bo nie sra do własnego gniazda i potrafi się zachować. Trochę pokory nikomu nie zaszkodziło jeszcze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przytuły - najbiedniejsza gmina w Polsce

Żaden normalny człowiek nie wstydzi się skąd pochodzi i jak słusznie zauważył autor wyżej nie sra do własnego gniazda. A ktoś kto się wstydzi tego gdzie się wychował to w sumie i dobrze że wyjechał...A ja kocham te swoje\"zadupie\" i moje małe miasto...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przytuły - najbiedniejsza gmina w Polsce

lomzanin widac kto tu jest wieśniakiem i patologia,buraku...

Żyj tak,aby pod koniec życia móc powiedzieć: ku*wa fajnie było!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przytuły - najbiedniejsza gmina w Polsce


współczuję takim ludziom. macie ogromne kompleksy, sami siebie uważacie za gorszych, będziecie tak mieli do śmierci, bez względu na to gdzie się wyprowadzicie. najważniejsze jest zdrowie i szczęście rodziny, nic mnie nie obchodzi, kto na kogo głosuje, czy ktoś chodzi do kościoła, czy jest pedałem, mam swoje życie, swoją pracę, swoją rodzinę. Łomża jest pięknym miastem, tutaj się urodziłem a im więcej takich buraków wyjedzie, tym dla Łomży lepiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przytuły - najbiedniejsza gmina w Polsce

Gmina Przytuły to świetne i piękne miejsce do życia i pracy.
Mieszkańcy to ludzie ciężko i uczciwie pracujący. Kochający Boga i ludzi.
Kiedy tu przybyłem przed 20 laty - do pracy (!) spotkałem się z otwartością
i życzliwością. Tak pozostało do dziś . Miałem zaszczyt
czterokrotnie reprezentować Gminę Przytuły w Radzie Powiatu Łomżyńskiego.
Stanowczo sprzeciwiam się obelgom kierowanym pod adresem tej społeczności
i bardzo proszę administratora o blokowanie tego typu wpisów.

Andrzej Piotrowski
lekarz

Andrzej 13

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przytuły - najbiedniejsza gmina w Polsce

Żenada !.Ludzie uszanujcie wole większości . Wolny kraj - wolne wybory .Program 500+ nie jest przymusem - na znak sprzeciwu - Nie bierz .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przytuły - najbiedniejsza gmina w Polsce

Ciemnogród

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przytuły - najbiedniejsza gmina w Polsce

gwiazda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przytuły - najbiedniejsza gmina w Polsce

Należało się tego spodziewać, że PIS rozmiękczył mózgi tzw 500+, ciekawe jak i co będą mówić, kiedy zabraknie kasy na rozdawnictwo i trzeba będzie oddać w postaci długu, podatku, cen sklepowych. Wieś zawsze była zaściankiem i widać nic się nie zmieniło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przytuły - najbiedniejsza gmina w Polsce

baska tez sie ciesze że nie musze cie ogladac,mam wyjeb..ane kto bedzie rzadził w tym kraju nie chodze na wybory i nie głosuje na tych złodz.... PIS-PO czy inne partie ten sam gwist,potrafie sam na siebe zarobic nie wyciagam łapy po zadne 500+ i inne zasiłki tylko współczuje takim ludziom którzy tak ziona jadem i nienawiscia......

Żyj tak,aby pod koniec życia móc powiedzieć: ku*wa fajnie było!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przytuły - najbiedniejsza gmina w Polsce

oj Baśka nie wyszedł ci ten reportaż !...żenada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przytuły - najbiedniejsza gmina w Polsce

Ten tekst to oczywista prowokacja mająca zmusić ludzi do myślenia. Nad wyborami też. Kogo sobie wybierzecie tak będziecie mieli.
Nie p. redaktorów 4lomza. Ich sympatie są znane PRZECIEŻ wszystkim, patrząc po ilości wpisów, tematów, odpowiedzi KTÓRYCH są tysiące. Taka praca.

Może ? i Przytuły są pięknym i cudownym miejscem w Polsce w Europie czy na świecie / jak pisze p. Andrzej13 /,
co nie zmienia faktu, że są najbiedniejszą w Polsce gminą z dochodem na mieszkańca. Przynajmniej były.
Źródło
https://www.youtube.com/watch?v=0QoqudO5-uk
Jak w tytule. Co zrobić by to zmienić ?
„Gmina Przytuły to świetne i piękne miejsce do życia i pracy.
Mieszkańcy to ludzie ciężko i uczciwie pracujący. Kochający Boga i ludzi.”
Może nic nie trzeba tam zmieniać. Nie wiem.

Jak Przytuły głosowały ? Tak jak chciały. Polska to wolny kraj. Frekwencja najwyższa w Polsce. Pozazdrościć tylko można. Czy zmienia to obecne wybory, przyszłe ?. Pożyjemy - zobaczymy. Wyniki podane za mylomza, łącznie z komentarzami.
Źródło
https://mylomza.pl/artykul/lomza-frankowski-nad/668074

Łomrza pisana przez rz to również prowokacja.
No bo przecież Word naprawi błędy. Ale nie tacy Wielcy tak piszą.
Czy wiedzą chociaż, gdzie leży ?
I jakie ma potrzeby. Obwodnica. Most. Filharmonia. Dworzec. Kolej. Kąpielisko z prawdziwego zdarzenia.
Łomża miasto zapomniane, leżące na Mazowszu 120 km od Warszawy. Rzut beretem. Z którego ŻADEN łomżyński PKS nie jedzie do stolicy.
Czy dworzec wyglądał lepiej? Sami oceńcie. Przynajmniej było WC ? Tak mniemam. Zdjęcia na portalu historycznym.
https://historialomzy.pl/lomzynska-kolej-i-kolejka/

„W 1862 r. uruchomiono trasę Warszawa – Białystok,
w 1868 r. Królewiec – Ełk do granicy Prostek,
w 1873 r. z Brześcia do Grajewa,
a w 1893 r. otwarto trasę Łapy – Ostrołęka – Małkinia.
Ostatnie dyliżanse – steinkellerki – funkcjonowały w łomżyńskim (dowożąc pocztę i podróżnych, ale tylko do stacji kolejowych) jeszcze do 1905 roku. Później poczta już całkowicie zaniechała przewozu podróżnych.”

Jest rok 2019. I co ? Nic. 30km/h do Śniadawa ? Dziękuję. Wysiadam.

Zadupie definicja .
To miato, w którym przed wyborami w obietnicach prześciagają
się wszelkiej maści politycy.
A to metro. A to tramwaje. / dopisz sobie ……………… /
A z realizacja ich po wyborach bywa różnie.
Obiecanki cacanki. A głupiemu radość.
Było już
po 100 milionów.
Druga Japonia.
zielona Irlandia.
Autorów ? nawet nie warto wymieniać.
I tak co 4 lata czy też 5.

A rzeczywistość ?
Łomża co roku się wyludnia. Od 2001
Źródło
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ludno%C5%9B%C4%87_%C5%81om%C5%BCy.

Zdegradowana do miasta powiatowego.
Znikły bezpowrotnie Bawełna / hula wiatr /, Meble, Telekomunikacja i inne. WPHW. PTHW. Fadom. ŁPB. Spółdzielnia Inwalidów. POM, WZSR. GASPOL. Urząd Wojewódzki.
A wraz z nimi miejsca pracy. Ludzie też uciekli.
Usiąść i płakać ?
Wyjechali za lepszym życiem. Do USA, RFN, Belgii, Francji. Anglii. I jakoś nie wracają. Bo tu pięknie.
Bo tam jest życie, gdzie jest praca, dzięki której można wyżywić rodzinę. Sentymenty jednak zostają.
I wiele jeszcze wody w Narwi upłynie zanim zaczniemy wracać.
Młodzież po studiach też nie wraca.
Bo niby do czego ?
A wypociny pisane w trudzie / tych od buraków / nic tu nie zmienia, taka jest rzeczywistość.
Czy wybory to zmienią ? Dobre tak.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przytuły - najbiedniejsza gmina w Polsce

Prosisz o blokowanie nieprzychylnych postów... Hmmmm… Piszesz o \"kochających Boga i ludzi\" … Nie widzisz w tym sprzeczności? Wtopiłeś się w krajobraz zaścianka … mentalnego zaścianka …...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przytuły - najbiedniejsza gmina w Polsce

Baśka nie jest tak źle, trzeba tylko trochę optymizmu ;) w końcu jakieś obietnice wyborcze zaczęły się spełniać, PełO 8 lat dymalo Polaków, naobjecywali gruszek na wierzbie... A zrobili odwrotnie, więc teraz niech się nie dziwią że przegrali, kolejne też przegrają, i nie pomogą tu najazdy na kościół, biednych ludzi, biedniejsza cześć Polski ( chociaż wynik całkiem niezły, ale 4 lata nagonki, propagandy, wazelinowania i plucia żółcią w koło dało im trochę punktów na +). Łomża to piękne i spokojne miasto i najwyraźniej mieszkającym tu ludziom się wystarczająco podoba, a pis... to jednak lepsza opcja niż PełO+komuniści+reszta zbieraniny razem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przytuły - najbiedniejsza gmina w Polsce

Ty nowoczesny hahaha, pewnie na wiosnę glosowales, podobno to najnowoczesniejsza partia hahaha ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przytuły - najbiedniejsza gmina w Polsce

Najbogatsza gmina w Polsce Kleszczów w powiecie bełchatowski, województwo łódzkie wygrało PIS z poparciem ponad 60%.

I co z tego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przytuły - najbiedniejsza gmina w Polsce

A to z tego, że w Kleszczowie podatki płaci wielki zakład - Kopalnia węgla brunatnego i Elektrownia Bełchatów, jest tam też specjalna strefa ekonomiczna
Stąd dochód budżetu gminy na mieszkańca wynosi prawie 50 000 zł/os.

Większość mieszkańców w wieku produkcyjnym pracuje w państwowych zakładach, więc mają się dobrze. Przywileje, trzynastki, pensje, wakacje, ośrodki wczasowe, 500+, itd. - jak za komuny. Czy potrzebują czegoś więcej?
Np. wolnych mediów, sądów, ???

Proponuję, aby lokalne władze wystąpiły do rządu o budowę w naszym regionie elektrowni atomowej, wówczas i nasz dochód byłby odpowiedni, pewnie najwyższy w Polsce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przytuły - najbiedniejsza gmina w Polsce

Pokazałem, ze nie ma związku zasobność gminy na preferencje polityczne mieszkańców co sugerował autor wątku.

W najbogatszej i najbiedniejszej gminie wygrywa PIS.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przytuły - najbiedniejsza gmina w Polsce

Ale ty kobieto mądra że aż żal mi ciebie ,Ludzie co tak głosowali to prawdziwi Polacy ty na pewno się do nich nie zaliczasz Prawdziwi Polacy głosowali za Polską ciemnogrodem to ty i tobie podobni jesteście w waszych żyłach płynie żydowska krew

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org