piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zaginął kot

W miniony weekend w okolicach ul.śniadeckiego zaginął czarny kot z białymi łapkami i krawatem. Jeśli ktoś widział takiego kota to proszę o kontakt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął kot

Takiego kota często widuje przy Małachowskiego, biega za drugim, rudym kotem.
Osiedle przy Małachowskiego nr 1, ale był też widziany na placu zabaw przy 13 w niedzielę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął kot

Kot wyszedł z domu w niedzielę wieczorem (26 maja)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął kot

Taki kot - młody, czarny grzbiet, białe skarpetki, biały krawat) - chodził dziś przy parkingu bloku za Biedronką (tą za kościołem Krzyża Świętego).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął kot

Dziękuję napewno tam sprawdzę, jeśli ponownie się pojawi bardzo proszę o ponowną wiadomość

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął kot

Będę bardzo wdzięczna za kontakt pod nr 668 448 929 jeśli ktoś zauważy takiego kotka- kotkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął kot

A można wiedzieć, jak kot ma na imię i czy jest płochliwy, czy też przeciwnie - od razu podejdzie na kici-kici? Przed kilkunastoma minutami czarno-biały kot szedł wzdłuż bloków na Por. Łagody ( chodnik prowadzący do sklepu Kraski).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął kot

Zuzia, raczej nie podejdzie, kilka razy widziałam identycznego kota jak ona na Niemcewicza, przedwczoraj w nocy sprawdzalismy w tym miejscu które podalas/podałeś ale niestety jej nie znaleźliśmy, inne koty się pojawiały

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął kot

A co jesli kot nie chce wracac? :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął kot

farmerka, wrzuć tu zdjęcie kotki, może to coś pomoże.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org