czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kalibracja alkomatu

Gdzie w Łomży można skalibrować alkomat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kalibracja alkomatu

pod budką z piwem .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kalibracja alkomatu

Też szukałem w Łomży i chyba nie ma. Będę musiał wysłać go do warszawy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kalibracja alkomatu

Up

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kalibracja alkomatu

w Łomży nie znalazłem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kalibracja alkomatu

Każde urządzenie, mierzące poziom alkoholu w organizmie, należy poddawać regularnej kalibracji dla uzyskania prawidłowego wyniku. Chyba każdy wolałby uchronić się przed związanymi z tym konsekwencjami. Rzetelną kalibracją alkomatu pro x-5 zajmuje się firma Lucann.pl, do której możesz się zwrócić ze swoją prośbą. Mają w tym zakresie doświadczenie więc na pewno będziesz zadowolony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kalibracja alkomatu

To może właśnie skalibruj tam, gdzie kupowałeś alkomat? Chyba że kupiłeś w pierwszym lepszym markecie, to no cóż...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kalibracja alkomatu

Można do Media Marktu oddać alkomat. Tam mają przynajmniej lepszą obsługę, niż w skepie, w którym kupowałam to urządzenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kalibracja alkomatu

Ja też miałem problem z moim alkomatem i nie był on z tych tanich, w końcu dałem sobie spokój, jak nie jestem pewien idę na komendę i dmucham przynajmniej pewny sprzęt.



________
WWW

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kalibracja alkomatu

Każde urządzenie pomiarowe wymaga kalibracji. Nie tylko alkomaty, ale wyważarki do kół też. Szkoda, że właściciele serwisów oponiarskich o tym zapominają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kalibracja alkomatu

alkomat można kalibrować u producenta. Np alkohit ma w swojej ofercie kalibrację gratis. A dobre urządzenie warto kalibrować raz do roku lub po określonej przez producenta liczbie badań.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kalibracja alkomatu

Na allegro masz aukcje z samą kalibracją, ost. wysyłałem swój

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kalibracja alkomatu

Ja korzystam z tego serwisu: https://promil-lab.pl/kalibracja-i-serwis-alkomatow. Szybko kalibrują i z atestem. Na allegro nie widziałam oferty, wpisałam w wyszukiwarkę i ta firma mi wyskoczyła z dobrymi opiniami, więc długo się nie zastanawiałam tylko wysłałam do nich. I mogę polecić szybko i sprawnie zajęli się sprawą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kalibracja alkomatu

Strasznie drogo. Jest dużo ofert o wiele tańszych. Nie polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kalibracja alkomatu

Najlepiej nie jechać jak piłeś i to jest recepta na wszystko

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org