piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Obiekty nad Łomżą

Witam.
Może jeszcze ktoś miał okazję to widzieć?
Przed chwilą ok 23.25 (24.05.2019) mniej więcej nad ulicami Przykoszarowa, Małachowskiego, Kołłątaja leciał bezgłośnie sznur co najmniej kilkunastu jasno świecących świateł. Równiutko jedno za drugim w równych, niewielkich odstępach od siebie. Kierunek od Przykoszarowej w stronę Stokrotki.
Jest kilku świadków tego zjawiska na Śniadeckiego.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obiekty nad Łomżą

no właśnie myślałem że mi się zdaje ale jednak nie też to widziałem ...dziwne nic nie pisałem ale widzę że więcej osób to widziało naliczyłem ok 15 szt świecących kul okolice stokrotki co to było nie wiem ? w co to wierzyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obiekty nad Łomżą

Miesiąc temu nad Przykoszarową w okolicach \"mechaniaka\" widziałem cztery światła - może było ich więcej ale dalszy widok zasłaniał dach bloku - nie poruszały się tylko gasły jedno po drugim trwało to ok. 5 sek.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obiekty nad Łomżą

może ktoś ma nagrane mi jak się uda i wyszedł filmik to wstawię ...z tego co wiem więcej osób widziało takie rzeczy w innych miejscach ...tylko nie piszą a takie zdarzenia miały miejsce w łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obiekty nad Łomżą

może dusze z cmentarza odlatują

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obiekty nad Łomżą

W okolicach Przykoszarowej też widziałem kilkukrotnie przelatujące kule, jedną lub dwie, ale tym razem był to pokaźny sznur.
Przy miejskim oświetleniu i braku czasu na reakcję ciężko jest nagrać telefonem coś takiego, szczególnie że leciały dość szybko tym razem, ale może ktoś miał więcej szczęścia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obiekty nad Łomżą

Hej, jest film na YT.

LINK

Podobno to Sratlink. Pożyjemy, zobaczymy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obiekty nad Łomżą

jest link coś podobnego też widziałem jak opisujesz ...miałem tel nagrane ale jakość ...marna zauważyłem że coraz więcej takich zjawisk nad łomżą okolicami ..i nad Polską niedawno w łomży też była manifestacja świateł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obiekty nad Łomżą

Czytając materiały i różne raporty odnośnie Starlinka ciężko uwierzyć, że cały ten złom wysłany na orbitę jest po to by ulżyć męczarniom wszystkim nieborakom, którzy w samolocie nie mogą korzystać z Fejsa oraz żeby w miastach gdzie jest internet zapewnić dostęp do, hmmm, internetu. Pomijając koszty obsługi i serwisowania tych urządzeń, żywotności anten itd. taka sieć satelitów (o ile są to satelity) może być wykorzystana na milion różnych sposobów, niekoniecznie dla dobra i powszechnej szczęśliwości przeciętnego zjadacza chleba.
Temat ciekawy, ale jak uczy doświadczenie, zazwyczaj za takimi gigantycznymi przedsięwzięciami stoją inne cele.
Docelowo ma być to sieć 12.000 satelitów (czy aby?) oplatająca cały glob.
No i jak wspomniałeś, są to różnego typu manifestacje, których nie należałoby wrzucać do wspólnego worka\" Własność Elon Musk\".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obiekty nad Łomżą

Dokładnie masz rację dobrze napisane ...coraz więcej się tego widzi na razie cisza w mediach a jak ktoś widzi nie zdąży nagrać mam pytanie czy trochę sie tym interesujesz? takimi sprawami pytam z ciekawości ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obiekty nad Łomżą

https://finanse.wp.pl/starlink-dziwny-sznur-nad-polskim-niebem-to-prawdopodobnie-dzielo-elona-muska-6384744130316417a

stefannowak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obiekty nad Łomżą

https://finanse.wp.pl/starlink-dziwny-sznur-nad-polskim-niebem-to-prawdopodobnie-dzielo-elona-muska-6384744130316417a

stefannowak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obiekty nad Łomżą

Powiedzmy, że od zawsze, ale staram się brać pod uwagę różne możliwości.
Temat jest rozległy. Raporty pojawiały się od lat 20 i 30-tych (i wcześniej, jako oficjalne dokumenty państwowe), więc każdy może to wszystko znaleźć w sieci, jeśli tylko ma ochotę. Nie jest tajemnicą, że rządy wielu państw interesują się tematem, powoływano różne komórki do badań tych zjawisk, ale wiadomo jak to się zawsze kończyło. Utajnieniem raportów, dezinformacją itd, więc przeciętny Kowalsky wie tyle samo co 50 lat temu.
Co do Starlinka (o ile to satelity, aby w miejscach gdzie jest internet, był...internet ;))
Elon Musk nie jest bezinteresownym bogiem, jak to niektórzy zwykli sądzić, a przedsiębiorcą. W myśl nieśmiertelnej zasady \"pieniądz robi pieniądz\" zapewne w niedługim czasie dowiemy się, co Starlink potrafi i ile będzie to nas kosztować :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obiekty nad Łomżą

Może ktoś się bawił dronem/ami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obiekty nad Łomżą

Nie, ponieważ było to widoczne nad całą Polską.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obiekty nad Łomżą

Chińskie lampiony

zibi10151

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obiekty nad Łomżą

Też to obserwowaliśmy z bratem około 23.30. Jeśli to faktycznie satelity, to dziś też bedzie je widać???

DD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obiekty nad Łomżą

jesli ktos sie tym interesuje , prosze posluchac wywiadu z Coreym Goode przetlumaczony przez Lernacinskiego z Gaia amerykanskiej TV.

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obiekty nad Łomżą

https://www.youtube.com/watch?v=qIg1VnLt5ok

DD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obiekty nad Łomżą

24 maja maja rakieta Maska wypuściła na orbitę 60 satelit Starlink. Docelowo ma ich być 12 tysięcy sztuk. One same mają osiągnąć pozycję docelową 500 tyś kilometrów nad orbitą Ziemi. I tam podróżują z orbity 60 tysięcy, gdzie je rakieta Muska wypuściła.

zibi10151

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obiekty nad Łomżą

Przeloty na niedzielę (26.05.2019) liczone na Warszawę. Dzisiaj będą dwa.

1. 22.00
2. 23.36

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obiekty nad Łomżą

Dzis okolo 23.20 maja leciec nad katowicami i okolicami radomia. Maja byc widoczne z lomzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org