czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wykonanie elewacji - cena z materiałem

Witam, pytanie dotyczy wykonania elewacji domu około 200 m2... Kogo mozecie polecic oraz jakie ceny płaciliście z materiałem oraz ewentualnie za sama robocizne...z gory dziekuje za pomocne informacje.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykonanie elewacji - cena z materiałem

Cena zależna jest od użytych materiałów i skomplikowania elewacji. U mnie cena wyjściowa wynosi ok. 100 zł, ale nie można umówić ceny bez rozmowy i obejrzenia domu.
Trzeba też zwrócić uwagę, czy wykonawca gwarantuje należytą jakość wykonania, np. czy nie pomija niektórych elementów, jak siatkowanie, dla zbicia ceny. A zdażają się też tacy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykonanie elewacji - cena z materiałem

Nie rozumiem czegos, jak mozna pominac siatkowanie przy BSO?!?!?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykonanie elewacji - cena z materiałem

Widziało się różne rzeczy. Albo np. stosowanie zamiennika na tanią siatkę chińską. Dla laika siatka to siatka. Ale taka siatka po prostu rozpada się pod klejem. Radzę więc zainwestować w zakup sprawdzonych rzeczy - siatka tylko z nadrukami firmowymi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykonanie elewacji - cena z materiałem

Miej na uwadze materiał. Ja mam tynk silikonowy TN 30 firmy Foveo i jestem zadowolony. Nie mówię, że jest najlepszy na świecie, ale znam przypadki brania wszystkiego po taniości i teraz nie sposób zmyć brudu z elewacji u sąsiada, bo wziął wszystko jak najmniejszym kosztem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykonanie elewacji - cena z materiałem

jest duzo firm..co robią i z i bez materiału jak napisał przedmówca bez wizyty na budowie cena jest rózna...
u mnie robili chłaopacy..zgrana ekipa..za 32zl/m2 bez materiału i jestem zadowolona..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykonanie elewacji - cena z materiałem

polecam firmę MISTRA - A. Harmułowicz, do pracy staje duża ekipa a nie 2osoby (u nas w szczycie robót 10osób), mają własnego toitoia, no i co mio mnie zaskoczyło dokładnie po sobie sprzątają. Niestety nie wiem jaką stawkę mają teraz bo u nas już kilka lat temu robili elewację. Jesteśmy zadowoleni i my i znajomi, którym tę firmę poleciliśmy. Może nie wychodzi super tanio ale ekipa na medal, bardzo dobra jakość użytych materiałów (jako jedynie oferowali dobry styropian z niską lambdą, każdej grubości jaką chciał klient plus doradzali w co warto zainwestować nie naciskając przy tym na konkretne rozwiązania).
Po kilku latach elewacja dalej wygląda jak po odbiorze i tak jak mówił właściciel - wystarczy podejść i karcherem 2x machnąć jak się jakieś komary porozbijają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykonanie elewacji - cena z materiałem

Średnio z materiałem jak teraz się dowiadywałem dla siebie od 8,5 do 90zł chyba że ktoś sobie bierze podwykonawcę jak to ostatnio bywa często, to 100 do 120zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykonanie elewacji - cena z materiałem

8,5zł z materiałem za m2 ?

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykonanie elewacji - cena z materiałem

85 oczywiście :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykonanie elewacji - cena z materiałem

Spadaj mendo ztym gów.nem. Odradzam kupowanie tego szajsu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykonanie elewacji - cena z materiałem

Tez chętnie się dowiem więcej na ten temat. Proszę o wskazówki i porady. Będzie to cenne dla mnie i ułatwi mi sprawę ?Kązda wskazówka na wagę złota. Z góry dzieckuję

ago0

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org