czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
lakiery samochodowe lomza gdzie kupic

siemano
gdzie w lomzy moge kupic lakiery samochodowe
znalazlem jednen sklep przy my center, nie bede robil im reklamy i w zasadzie bralem tylko baze nawet nie pod kolor bo tylko zeby felgi spraynac wiec nawet nie wiem jak z dobraniem ale mniejsza o to
kiedys na starym rynku czy starym dworcu byla budka z lakierami, ten facet jeszcze sprzedaje na lomzy?
znacie moze inne sklepy z lakierami?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakiery samochodowe lomza gdzie kupic

Słowotok .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakiery samochodowe lomza gdzie kupic

Na nowym moście Kurak ul. Rybaki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakiery samochodowe lomza gdzie kupic

Anie chodzi Ci o te budke z lakierami, ktora byla na wojska polskiego? Przy rynku nie wiem gdzie byl taki sklep. Ten z wojska polskiego przeniosl sie na bema (te pawilony gdzie jest apteka, jakies ubezpieczenia itd). Poza tym kurak, lakiery na sikorskiego przy skrzyzowaniu z woj. polskiego obok rowerowego np

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakiery samochodowe lomza gdzie kupic

tak to byla taka budka nieco wieksza od kiosku, jedni mowili ze to niemiec inni ze ruski... w kazdym badz razie spartanskie warunki ale doskonala jakosc z tego co kojaze, w sensie dobrac umial
Tommek dzieki za info

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakiery samochodowe lomza gdzie kupic

Dokładnie jeszcze Farmall na Sikorskiego/ Wojska Polskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakiery samochodowe lomza gdzie kupic

dzieki za info, czyli mamy 3 sklepy jak cos z lakierem
farmall, kurak i vip kolor
to gdzie ten facet teraz miesza bo sie gubie w farmallu czy kuraku? bo w vipie napewno nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org