piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pożar katedry Notre Dame w Paryżu. Poseł Krynicka: Takie skutki przynosi chora laicyzacja

Czy tylko mi ręce opadają po słowach tej Pani?
http://lomza.naszemiasto.pl/artykul/pozar-katedry-notre-dame-w-paryzu-posel-krynicka-takie,5083801,art,t,id,tm.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=gazeta-wspolczesna&utm_campaign=FB-GW&fbclid=IwAR39z3bndO4lwdd4Ydm29zs8FVnY3YzjO6ZP_pcTEAO4UJCoQ7BzmzMfDa0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożar katedry Notre Dame w Paryżu. Poseł Krynicka: Takie skutki przynosi chora laicyzacja

A jakie skutki przynosi, zasiedlenie Sejmu RP przez PiSdzia trzode? A no takie, ze ze byle glupia PiSda moze plesc glupoty i zacytuja ja wszystkie media....





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożar katedry Notre Dame w Paryżu. Poseł Krynicka: Takie skutki przynosi chora laicyzacja

To indywiduum przeminie jak pożar Notre Dame, z tą tylko różnicą, że Katedra się podniesie, a PISdowaci myśliciele przepadną bez echa ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożar katedry Notre Dame w Paryżu. Poseł Krynicka: Takie skutki przynosi chora laicyzacja

Co może zdziwić?
Ano to że, totalne poyeby jeszcze nie wyskoczyły z propozycją aby tam, w miejsce katedry meczet wybudować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożar katedry Notre Dame w Paryżu. Poseł Krynicka: Takie skutki przynosi chora laicyzacja

Daj szansę naszej łomżyńskiej Gwieździe - ona coś wymyśli, kwestia czasu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożar katedry Notre Dame w Paryżu. Poseł Krynicka: Takie skutki przynosi chora laicyzacja

Kali UBecka PiSdo i donosicielu, wybuduj tam pomnik naczelnego knura PiSdziej trzody, a sam zainstaluj sie obok jako spluwaczka... tylko na to sie nadajesz parszywa gnido, tfu!...





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożar katedry Notre Dame w Paryżu. Poseł Krynicka: Takie skutki przynosi chora laicyzacja

Panie lub Pani \"czar~\" mimo wszystko nie wypowiadaj się więcej w tym wątku lub załóż sobie własny i tam głoś swoje mądrości których pewnie sam nie rozumiesz jak większość elektoratu PiS - żywy przykład socjalu ledwie kilka klas podstawówki a GMINA kupiła mu laptopa i opłaciła internet jak dla reszty tłuków po WECIE z Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożar katedry Notre Dame w Paryżu. Poseł Krynicka: Takie skutki przynosi chora laicyzacja

mosci vn750, tylko przez wzglad na pierwsze zdanie w zalozonym poscie (w 100% sluszne, mimo dolaczonego znaku zapytania), pomine milczeniem Twoje ostatnie o mnie wspomnienie....





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożar katedry Notre Dame w Paryżu. Poseł Krynicka: Takie skutki przynosi chora laicyzacja

Chora laicyzacja? Dla mnie jako laika to słowo brzmi zagadkowo.
PS.
Czy ta choroba jest zakaźna?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożar katedry Notre Dame w Paryżu. Poseł Krynicka: Takie skutki przynosi chora laicyzacja

Jak widać, czarci folksdojcz i były zomowiec, okropnie wrażliwy na punkcie POyebów i meczetów.
Pewnie gębę ma jak tatar dvpę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożar katedry Notre Dame w Paryżu. Poseł Krynicka: Takie skutki przynosi chora laicyzacja

No to jak kali Krzysztofie, UBecka sprzedajna PiSdo, oprocz paszportu miales jeszcze jakies benefity, za donoszenie na znajomych i „kolegow”? PiSdzia szmato bez krzty honoru....





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożar katedry Notre Dame w Paryżu. Poseł Krynicka: Takie skutki przynosi chora laicyzacja

Jak ci już pisałem folksdojczu, przestań myśleć kategoriami konfidenta.
Wciąż uważasz że, aby otrzymać paszport należało podpierd*lać?
A ja ci powiadam, można było otrzymać i bez tego. Więc niepotrzebnie się szmaciłeś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożar katedry Notre Dame w Paryżu. Poseł Krynicka: Takie skutki przynosi chora laicyzacja

No kali, to ty legalnym UBekiem byles!? Uuuulala... a to PiSda z ciebie.... niczym sam Piotrowicz... Tak, tak, w tamtych czasach grozilo ci wieksze niebezpieczenstwo niz tym co stawiali jawny opor komunie... tak, tak, Piotrowicz to zgrabnie wylozyl... Kali ty UBecka szmato bez krzty honoru, tak sie sklada ze znam cie mendo i za kazdym razem smieje ci sie w ta PiSdzia i UBecka morde...





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożar katedry Notre Dame w Paryżu. Poseł Krynicka: Takie skutki przynosi chora laicyzacja

Czarcie, smutne byłoby życie bez was totalnych pajaców.
Ale że już zaczynasz przynudzać, najlepiej walnij sobie podwójną melisę i zastosuj na sobie program seks-edukacji dla 4 latków.
Co wy tam na siłę chcecie wdrażać dla dzieci w tym wieku? Przypadkiem nie masturbację?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożar katedry Notre Dame w Paryżu. Poseł Krynicka: Takie skutki przynosi chora laicyzacja

Kali pustaku, że też ty w lustro spojrzeć nie możesz... sam sobie byś w mordę napluł, UBecka szmato....





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożar katedry Notre Dame w Paryżu. Poseł Krynicka: Takie skutki przynosi chora laicyzacja

Puśćcie islamistów do polski też będą wam palic Kościoły

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożar katedry Notre Dame w Paryżu. Poseł Krynicka: Takie skutki przynosi chora laicyzacja

A dla czego „Kościoły” piszesz duza litera? Czy cos sie zmienilo w polskim pismiennictwie, ze budynki az tak bardzo awansowaly w hierarchii (zwlaszcza te sakralne) ze wymagaja az takich wyroznien?





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożar katedry Notre Dame w Paryżu. Poseł Krynicka: Takie skutki przynosi chora laicyzacja

Ja spojrzeć nie mogę, ale ty zawsze możesz cmoknąć mnie w dvpę!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożar katedry Notre Dame w Paryżu. Poseł Krynicka: Takie skutki przynosi chora laicyzacja

SAMI PODPALILI DLA UBEZPIECZENIA

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org