piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
WETA zaprasza nowych uczniów

Do szkoły gdzie nauczyciele są tchórzami i boją się walczyć o swoje bo Pani dyrektor z mężem są z PiS? I na kogo takie parówy jak Ci nauczyciele w WETY wychowają młodzież?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA zaprasza nowych uczniów

Moze pajacu przedstaw sie z imienia i nazwiska skoro zdecydowales sie obrazac wszystkich nauczycieli w tej szkole? Moze do niektorych glabow dotrze w koncu, ze jezeli ktos sie nie zgadza z ich zdaniem to nie oznacza, ze jest glupi itd.
Kiedys w jednej wsi byl taki madrala, co uwazal, ze cala wies to idioci, okazalo sie, ze potem pojechal w kaftanie. Nie oceniaj wszystkich swoja miara

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA zaprasza nowych uczniów

Jak wychowują? Z tego wynika że mądrze podeszli do sprawy i nie biorą młodzieży jako \"zakładników\" w okresie gdy są wszelakie egzaminy ...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA zaprasza nowych uczniów

Hmm... Jeśli jesteś nauczycielem w tej szkole to tylko pozostaje mi się poddać. Ortografia na takim poziomie że ręce opadają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA zaprasza nowych uczniów

Niestety moj telefon nie obsluguje na te chwile polskich znakow, ale nie o tym byla mowa. Moze sie przedstaw, a nie odwracasz kota ogonem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA zaprasza nowych uczniów

Mój też nie ogarnia takich znaków a jednak potrafiłem sobie poradzić... a co do przedstawiania się - znasz zasady Savoir-vivre? Wchodzisz na mój temat wyzywasz mnie od pajaców i żądasz danych osobowych... Jak się do kogoś przychodzi to należy się przedstawić. Więc czekam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA zaprasza nowych uczniów

Jezeli nie dostrzegasz roznicy pomiedzy obrazaniem wszystkich nauczycieli w danej szkole, ktorych personalia sa znane i ogolnodostepne, a swoja osoba pod postacia anonimowego nicku w internecie to raczej nie ma o czym dyskutowac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA zaprasza nowych uczniów

Ze strajkiem, czy bez nie zmieni się zdawalność matur, nadal będzie dwadzieścia kilka procent.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA zaprasza nowych uczniów

Jacy nauczyciele taki strajk i taka zdawalność...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA zaprasza nowych uczniów

vn750 jak jesteś taki dobry to przenieś się do vety i wtedy zdawalność będzie 100%.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA zaprasza nowych uczniów

Myślisz że jesteś anonimowy Wojciechu Banas*ku....?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA zaprasza nowych uczniów

Wojtku B musisz sztandar na uroczystościach a tu takie świństwa wypisujesz? Dwulicowy jesteś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA zaprasza nowych uczniów

Nosisz*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA zaprasza nowych uczniów

No to sprawa się rypła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA zaprasza nowych uczniów

wstyd dla tego dwulicowego pana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA zaprasza nowych uczniów

I już masz zdane do następnej klasy głąbie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA zaprasza nowych uczniów

On już edukację zakończył. To facet po 40-stce :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org