sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
WETA Łomża Wstyd!!!!

Wielki wstyd....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA Łomża Wstyd!!!!

Zobaczymy czy będziesz taki szczęśliwy po strajku, kiedy w wakacje trzeba będzie naginać do szkoły żeby odpracować widzimisię nauczycieli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA Łomża Wstyd!!!!

\"widzimisię nauczycieli\"? Weź idź sama do pracy zamiast siedzieć na socjalu 500+ !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA Łomża Wstyd!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA Łomża Wstyd!!!!

Brawo i szacunek dla wszystkich nauczycieli, którzy nie strajkują!
Wiadomo chcecie podwyżek i Wam się należą, ale nie kosztem dzieci.
Ci którzy normalnie pracują wiedzą, że to jest polityczna zagrywka i nie ma nic wspólnego z prawdziwym strajkiem.

Teraz słyszę, że Broniarz nie wyklucza blokad matur. Myślałem, że skoro tam w ZNP są ludzie którzy są nauczycielami to mają wysoki poziom inteligencji. Myliłem się....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA Łomża Wstyd!!!!

pers : dokładnie! Popieram Twoją wypowiedź!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA Łomża Wstyd!!!!

Czytaliście tą wypowiedź? ☺ ( Na jednym z portali społecznościowych )

\".....KONIEC HIPOKRYZJI! Wczoraj 18 rodziców uczniów klasy maturalnej zrobiliśmy listę z imienia i nazwiska oraz adresów zamieszkania KOREPETYTORÓW naszych dzieci. W tym piśmie jest też podana wysokość za godz korepetycji oraz ilość wizyt u korepetytora od 1.09. do wczoraj. Podpisaliśmy się z imienia i nazwiska a dzisiaj o godz. 9:05 złożyliśmy na dziennik podawczy w Urzędzie Skarbowym. Nie radzę, aby moje dziecko nie miało możliwości przystąpienia do matury. Podam do sądu - a przypominam, że to zawiadomienie złożyliśmy przed maturami WIĘC znamiona zemsty w pozwie będą widoczne!\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA Łomża Wstyd!!!!

Nauczycielie źle nie zarabiają za te godziny,dasz palec a chcą rekie.Jak bym powiedział jeśli wam nie pasuje możecie pracować w Biedronce za 1800 zł i godzin dwa razy tyle.Nauczyciel nauczycielowi nie rowny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA Łomża Wstyd!!!!

BRAWO WETA!!! Wasi uczniowie mają szczęście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA Łomża Wstyd!!!!

BRAWO WETA!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA Łomża Wstyd!!!!

Tak wygląda Pisowy zamordyzm, zastraszenie i upokorzenie ludzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA Łomża Wstyd!!!!

Nauczyciele sami zniszczyli swój autorytet i już nigdy go nie odbudują.
Porzucili uczniów w najtrudniejszym momencie. Na takie zachowanie nie ma usprawiedliwienia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA Łomża Wstyd!!!!

Jolanta06068 ja się nie czuję porzucony. Dzięki strajkowi mogę spokojnie przygotować się do matury, ale mam kilku kolegów, co i bez strajku zapewne obleją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA Łomża Wstyd!!!!

dynamic.gprs.plus.pl
Pieprzysz jak potłuczony i nie rżnij głupa .
Nauczyciele postąpili jak sowieci 17 września w 39 roku przywiązując dzieci do czołgów chcąc zdobyć Grodno . Broniarz , powołany na stanowisko dyrektora dzięki stanowi wojennemu jest autorytetem ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA Łomża Wstyd!!!!

Ten strajk jest największą porażką polskiego społeczeństwa. Jakie będą nasze dzieci jeśli je wychowują nauczyciele , którzy zachowują się jak patologia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA Łomża Wstyd!!!!

Niech wyjdą na ulice, maszerują i strajkują a nie siedzą na p*ździe w szkole, cwaniaki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA Łomża Wstyd!!!!

Brawo WETA!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA Łomża Wstyd!!!!

Pisowska propaganda jest patologia. Reżim jak w Koreii Północnej, tylko tam to ludzie udają, że wierzą w ten stek kłamstw, a w naszym kraju ludzie naprawdę łykają jak pelikany każde kłamstwo i się czują z tym dobrze, tak doniośle.

Weta wstyd. Strajk minie i zobaczycie jak reszta na was będzie patrzeć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA Łomża Wstyd!!!!

Katolik chyba też nie strajkuje co?
W sumie tak samo nauczyciele są tam z Karty Nauczyciela zdaje się zatrudnieni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA Łomża Wstyd!!!!

Jolanta06068 - o sobie mówisz chyba bo ty jesteś przykładem kato-patologii!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA Łomża Wstyd!!!!

FAV, no jak będą patrzeć? Jak na ludzi, którzy mają świadomość, że takie tematy załatwia się inaczej? Ty zapatrzona/ny w Broniarza oczywiście jesteś przekonany/na o swojej racji, tak samo jak on. Jest apolityczny co? Ostatnio słyszałem, że nauczyciele w większości nie popierają jego działań, może warto było się zastanowić nad tym wcześniej, skoro tacy mądrzy, wykształceni...?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA Łomża Wstyd!!!!

Kto tak mówi?
Prezes?
Kim dzon un?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA Łomża Wstyd!!!!

Rząd znów osiągnął to co chciał. Tym razem skłócił społeczeństwo z nauczycielami. Kto będzie następny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org