sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
WETA nie strajkuje?

Właśnie oglądałem wywiad z Panią dyrektor WETY... nauczyciele tej szkoły nie strajkują a Pani dyrektor nawet wysłowić się nie potrafi, podejrzewam ze to jakaś rodzina naszej łomżyńskiej gwiazdy Bernadetty bo to musi być rodzinne - normalnie spodnie opadają...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA nie strajkuje?

Na pewno też chcą podwyżki ale ich priorytetem jest być i do końca wspierać podopiecznych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA nie strajkuje?

Oho tuba PiS-owska się odezwała w obronie... Za te pieniądze co nauczyciele mają na pasku ja śmieci bym nie segregował a co dopiero uczyć i kształtować dzieci i młodzież
WETA wielki wstyd!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA nie strajkuje?

Pani dyrektor to żona pisowca dlatego nie strajkuje szkoła...bo nie może



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA nie strajkuje?

Brawo weta!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA nie strajkuje?

super

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA nie strajkuje?

SUPER

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA nie strajkuje?

Popieram

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA nie strajkuje?

Brawo WETA !!!

A Wy popierajcie strajk, wakacje są długie, będziecie mieli czas odrabiać widzimisię nauczycieli, im za to zapłacą, a Wasze wakacje pójdą się j..ć :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA nie strajkuje?

Odezwał się socjal 500+

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA nie strajkuje?

Brawo Weta, nie dali się zmanipulować platfusom,kodziarzom, lgbt-owcom i innemu bydłu , brawo!! A co najważniejsze nie wzięli dzieci za zakładników :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA nie strajkuje?

Brawo, nie które szkoły nie dały się w ciągnąć w ten polityczny strajk i zmanipulować przez platfusów, kodziarzy , lgbt-owców lub inne homo-niewiadomo bydło... :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA nie strajkuje?

Kilka razy musiałam to wkleić i napisać bo nie chciało przejść.. czyżby i 4 Łomża była przeciwko tym co są przeciw strajkowi....? 😂

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA nie strajkuje?

musiałaś*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA nie strajkuje?

Brawo weta. Mądrzy nauczyciele.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA nie strajkuje?

Popieram Wetę i wszystkich Nauczycieli, którzy mieli odwagę przeciwstawić się tej
hucpie w wykonaniu uczycielek.

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA nie strajkuje?

Należy brać wzorce z takich nauczycieli , którzy nie biorą dzieci jako zakładników do osiągnięcia swoich celów. Broniewskiego strajkujący nauczyciele biorą wzorce od bolszewików którzy przywiązywali dzieci do czołgów w 39 roku atakując Grodno .
Hańba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA nie strajkuje?

WSTYD NA CALA POLSKE !!!! olbrys pisiakowa towarzyszka !!!!!
BRAWO NAUCZYCIELE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA nie strajkuje?

Z tego co wiem to i w wecie nauczyciele chcieli strajkować ale presja odgórna była tak silna że zrezygnowali. Biorąc pod uwagę kiepski nabór zwyczajnie obawiali się o pracę gdyby przeciwstawili się dyrekcji

(Nie zapominajmy że dyr wety to żona wicemarszałka województwa obydwoje z PiSu więc strajk na logikę nie wchodził nawet w grę)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETA nie strajkuje?

Argumenty i godziny a nie strachy i szantaże :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org