czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Drzwi zewnętrzne

Kogo polecacie do zakupu drzwi wejściowych do domu + małe okienko nad drzwiami?
Nie chciałabym jakiś wygórowanych cen.
Proszę od razu o namiary jeśli możecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drzwi zewnętrzne

Domaszewscy Kownaty albo TIKMAR Łomża -telefony znajdziesz w necie,zastanów się nad stalowymi !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drzwi zewnętrzne

Własnie chcę wymienić stare stalowe, bo się nie nadają do niczego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drzwi zewnętrzne

Ja nie polecam Ci drzwi za "niewygórowaną cenę". Sam mam takie, chociaż wcale tanie nie były, ale były też inne, droższe. Teraz żałuję zakupu. Z jednej z łomżyńskich firm. Nie ma tanio i dobrze. Jeżeli mogę coś doradzić, to kupuj w uznanych firmach, jak najdroższe.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drzwi zewnętrzne

I tylko chińskie.( wymyślili drzwi zaraz po papierze.)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drzwi zewnętrzne

http://www.nicewicz.pl/ polecam bo mam co prawda drogie ale są solidne no i producent obok, a Domaszewskich odradzam bo znam ich produkcję ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drzwi zewnętrzne

Odnawiam temat. Szukam dobrych drzwi zewnętrznych. Zastanawiam się obecnie między gerdą a kmt, ale jeśli ktoś poleci mi innego producenta to też to rozważę. Szukam także firmy do montażu. Na razie typuję firmę euro windows, link> euro-windows.pl. Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam.

Kacper.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drzwi zewnętrzne

Przy wyborze zwracaj uwagę na atesty, certyfikaty, aprobatę i gwarancję.
Nasi lokalni przedsiębiorcy tego nie posiadają, więc znasz odpowiedź na to czy wogóle warto wydawać na paliwo żeby do nich jechać i chociażby oglądać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drzwi zewnętrzne

Ja jakiś czas temu kupiłem gerdę i jestem bardzo zadowolony. Solidnie wykonane, dobrze się zamykają. Cena też umiarkowana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drzwi wewnętrzne

Zdecydowanie NIE POLECAM producenta drzwi P.H.U. Tikmar, Patryk Rutkowski z Łomży!!! Firma nie jest godna zaufania!!! Zamówione drzwi dostarczyli uszkodzone i od razu zabrali do poprawek. W trakcie naprawy zniekształcili ranty kasetonów o czym nie poinformowali klienta, licząc na to że klient nie zauważy podczas ich zakładania a potem tłumaczą się punktem IX KARTY GWARANCYJNEJ, patrz \"widziały gały co brały\" jak\" handlarze na wiejskim bazarze...\" Nie chcą przyjąć drzwi do naprawy ani wypłacić odszkodowania za zeszpecenie drzwi spowodowane niefachową obróbką drewna. Jednym słowem dają pseudo-gwarancje i unikają odpowiedzialności za wady powstałe z winy producenta. NIGDY nikomu nie polecę tej firmy!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drzwi zewnętrzne

my zamawialiśmy przez internet, były najtańsze

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org